5 Könyvtárak a kapcsolathoz 5 pt

5 Könyvtárak a kapcsolathoz 5 pt

Hello mindenkinek, Artem Ushkanov, és ez a cikk második része a Kontakt 5 jó hangkönyvtárairól. Egy évig sok új mintát találtam, és ötet szeretnék megosztani:

1. Johny Juliano - DreamStation

Nagyon jó könyvtár sok szintetikus hanggal. Estesno, a legjobb a Trap'a-hoz, de ha megpróbálod, a mainstream biteken kívül is használható. Nagyon keveset, ezért érdemes megpróbálni.

2. A StudioLinked VST könyvtárai

Régóta gondoltam, hogy mi lenne az a konkrét könyvtár, amelyet bele lehetne venni a listába, de nem döntöttem. Minden SLV könyvtár valahogy figyelemre méltó.
Ezeket a könyvtárakat nagyrészt arra tervezték, hogy segítsenek a fiatal nyomkövetőknek abban, hogy megfelelő hangokat találjanak a saját veszélyeikért, így kevés élő eszköz létezik
Úgy gondolom, hogy a könyvtárak jóak, és le kell tölteni őket.

3. Soundiron - Gaia hangja: Eper

Lifshak azok számára, akik nem szeretik fürödni vos mintákkal. Azt tanácsolom, hogy nézze meg a demókat a YouTube-on és döntse el, hogy szükség van-e erre a szkriptre.

4. Cinesamples - Voxos: Epikus Virtuális Kórus

«Voxos - virtuális kórus a szakemberek, amely egy teljes kórus, a férfi és női változatban, amelyet fel lehet használni külön-külön és együtt, a solo mód, innovatív script építeni kifejezéseket és a legjobb a kategóriájában motor legato. A könyvtár világhírű kórusokat használt, amelyek Hollywoodban dolgoztak. "
A tracker leírása bizalmat ad, és miért nem próbálja meg?

5. Native Instruments - Abbey Road Modern dobok

Meredek akusztikus dobok, amellyel díszítheti a beatet. Nem ez az első dolog, de ha további 7 koncert van, akkor biztosan érdemes letölteni.

Kapcsolódó cikkek