2 hónapja átszúrta a porcot, nemrég felfedezte, hogy a fül mindkét oldalán a lyukak közelében van

helyesen dolgozik. Számomra is olyan volt, de nem kezdett el élni, eltávolított egy fülbevalót.

Annyira amikor sikerült áttörnie az orrát pistoletom..vrach azt mondta, hogy kialakult egy vérömleny egy csapás fegyvert a porc. Sürgősen el kellett távolítanom a fülbevalót .. Peroxiddal dolgoztam, és minden köszönetet mondott Istennek. a második alkalommal tűztem







Lehet önmagában, de ha nem csökken, hanem éppen ellenkezőleg, csak menj a tetováló szalonba, és könnyen eltávolítható.

Karina667. 12/07/11 19:56 (válaszol: Lenusichka!)

Hmm, furcsa az orromban, eltűnt a második füles hegében

Nem gyógyul meg, csak nagyobb lehet. Mindkét füle után a lyukasztás (3 db / egyenként) nőttem fel. először kicsi, majd átmérője 1 cm Az álomban, amikor lefeküdtem a fülemre, megsebesültem, eltávolítottam egy lézert, nem hordok több fülbevalót

Karina667. 12/07/11 03:32 (a válasz: юрфакМГУ)

és mennyi ideig fog tartani, majd valahogy félelmetes a fül hátsó részéből, a kúp nem egyenesen







de ne aggódj, te. Ez egy közös dolog - egy kapszula nő a porc körül. Van egy kapszuláció. Ez nem veszélyes, és nem kell kiporálni!
Hospodi, a jelenlegi nem fog megjelenni.

Karina667. 12/05/11 20:45 (válasz: vggdmsvg2q0e)

Nem sütni, de csak akkor, amikor megérintem egy kicsit fáj, ez shishechka amikor feldolgozza a vér folyik, mielőtt ez volt a másik fülébe, nem tudom, mi ez, és csak szúrta a tűt, a tartalmát kiszivárgott és feldolgozott jód, most van egy lyuk nem gyönyörű enyém, de nem kockáztattam többet

Karina667. 05.12.11 20:29 (A válasz: Zlobnaya)

Nos, van egy ilyen szegfű, ami általában puskával koljat

Volt egy ilyen dolog-szerű egy darab húst maradtam sergi.Vrach tanácsos eltávolítani a fülbevalót, és nagyobbra nő dyrochku.Da én már, és ő namuchalas fülbe rettenetesen fáj, a pokol, és mielőtt eltávolítaná a fülbevalót vált kék és a felső bit

Körülmetéltem és jóddal égettem, 3-4 alkalommal, majd megszűntem.
És mégis, lehet, hogy a fém fülbevalók. Vegyél egy műanyag szilikon fülbevalót, olcsóak és ez a darab nem növekszik tőlük. De az arany jobb, persze.

Azt áttört fülem nővér azt mondta, hogy meg kell, hogy kenje a fülbevaló alkohol legfeljebb, és mozgassa pochasche- és gyorsabban gyógyulnak