10 vicces események, amelyek csak a színházi színpadon történhetnek

1. #xAB; Zivatar # xBB; Ostpovskogo. A végső jelenet, a hősnő folyik a folyóba. A leesés hatásainak mérséklése érdekében rendszerint szőnyegeket használtak. De azon a napon a zűrzavarban elfelejtették felhozni. És most képzelj el egy jelenetet: a hős a kalászos harap a szobába, a közönség hallatszik egy fülsiketítő repedés mögött a táj. A színésznő nem vész el, és a szavakkal tér vissza: # xAB; És a Volga fagyott! #xBB;

2. Van egy játék Oleg Koshevoy-ról. A színésznő, aki Oleg anyját játssza, hosszú pátosz monológot olvas. A monológ alatt a függöny a színpad mögé esik, mögötte munkasorozat található, széken ülve és csillogóan csavarja a villanykörtét. Hosszú szünet, a terem lefagy, halálos csend. A munkás megtalálja a kiutat: #xAB; Oleg otthon? #xBB;

3. A Nagy Honvédő Háborúról szóló játék. Az egyik jelenetben a színészek fasiszták csoportját ábrázolták, a nácik egyike a zsidó nemzetiséggel játszik. Tehát valaki a színfalak mögül folyamatosan suttogta: #xAB; Németek, németek, köztetek egy zsidó! #xBB;

4. A fővárosi színház vidéki túrákon valami Shakespearean. Volt egy jelenet a játékban: a cupidon egy csendes kertben szeretettel keresi a lovagokat, melodikus dallamokkal: # xAB; Ámor vagyok, szeretem a csapást. #xBB; A trükk végrehajtásával otthon nem voltak technikai nehézségek. És a helyi színházban kiderült, hogy a színésznek egyszerűen nem volt ideje kimondani a teljes kifejezést a repülés során a kocsiban, amelyhez a kábelt a színész rögzítette.

A csörlőért felelős technikus nem gondolt semmi jobbra, mint várni a pillanatig, és hirtelen leállítani a motort, hogy a színész a szöveget mondhassa. És itt van a finálé: a kert, a holdfény, a szerelmesek egymásra néznek. Ebben a pillanatban, a színfalak mögül, egy gyors üstökös fehér rongyokban, hagymával és nyilakkal a színészek fejére, a kerubok sírva haladnak: # xAB; Cupid vagyok. anyád! #xBB;

5. Van egy játék #xAB; Seagull # xBB; Csehov játékán. Mint tudják, a döntőjében lövésnek kell lenni. Aztán Dr. Dorn jön a színpadra és azt mondja: #xAB; A tény az, hogy Konstantin Gavrilovich lelőtte magát # xBB; A szünet húzódott, és nem volt lövés. Dorn rájön, hogy meg kell mentened a helyzetet. A színpadra jár és sokáig áll, még mindig reménykedve egy lövésnek, ami még mindig nem hallható. Azt mondja: #xAB; Az a tény, hogy Konstantin Gavrilovich felakasztotta magát # xBB; Aztán egy lövés hallatszik. Egy pillanatig tartó gondolat után a színész hozzátette: # xAB; És lőttem magam # xBB;

6. Egy jól ismert színész érkezik a vidéki színházra, hogy Othello-t játsszák. És Desdemona fiatal debutáns. Ő természetesen aggódik. És itt jön a helyzet a gyilkosság helyszínére, ő tisztán fekszik az ágyban a lombkorona alatt, de. lábak rossz irányba! Othello az egyik oldalán kinyitja a lombikot, és vannak lábak. Nos, mit csináljak, szorosan, lankadva ábrázolják a reverie-t. És Desdemona rájön, hogy rossz irányba fekszik, és átfordul. Otello kinyitja a baldachírt a másik oldalon, és ott. ismét lábak!

7. Háború utáni évek, GITIS. A diákok gyakran dolgoztak részmunkaidőben a Maly Színházban tömeges jelenetekben. Az egyik diák játszott #xAB; cél # xBB; - az egyik jelenet a játék, ahol a hős a jelenet lövés egy íj, nyíl repült a színfalak mögött, de a színész-cél ezen a ponton gyorsan elővett egy másik nyilat, fogalmaz a mellkasához és elestem halott.

De egy nap a tiszteletre méltó politikai szereplők vettek részt, így a színház több tucat újnak tűnt # xAB; munka jelenetek # xBB; és #xAB; tűzoltók # xBB;. És ezen a jeleneten, éberen # xAB; tűzoltó # xBB; látta a feszített íjat, kiugrott a színfalak mögül, és a nyíl megütötte. És a színész-cél mindent úgy csinált, mint rendesen.

8. #xAB; Eugene Onegin # xBB;. Az utolsó jelenetek egyikében Eugene megérkezik a labdába a régi barátjához, és látja Tatyana-t (egy bíborbakettben). A következő dialógus hangzik:

- Ki van ott a karmazsinsapkában a török ​​nagykövettel?

- Tehát ez a feleségem.

De ezúttal minden rosszul ment. Először is, az igénybevevők nem találtak a bíborszínű beretőt, és zöld színűre cserélték. És másodszor, a színész, aki Tatjana férjét játszotta, és a színésznő, aki Tatiana-t játszotta, testvér volt. Ez történt.

Evgeny jön be, közeledik egy barátjához, és egy fényes krémszínű foltot keres a szemébe. Ő nem. Megtalálja Tatyana szemét:

- Ki van ott? a GREEN Beret a török ​​nagykövet mondja?

- Tehát ez az én SISTER! (zavarja a kérdést)

- Tehát egy SISTER. (úgy érzi, hogy valami rosszul megy, de a vége előtt nem ért el teljesen)

Az előadás lebontásra került.

9. Színész az előadás során #xAB; Minden bölcsen, elég egyszerű # xBB; Elfelejtettem Glumov végső monológját, és a monológ meglehetősen nagy, nagyon híres és aktívan hatalmas. De mi okozta ezt a parazitát - nem lehet szavakkal közvetíteni. Csak egy mondatot mondott: # xAB; És te, Sophia. #xBB; - és egy alábecsödéssel mindenki a színpadra nézett. Aztán a folyosóra nézett. És elment. Mennyire volt érzelmes!

10. Egy hős megölték majdnem a játék kezdetén. Ebben a szereplõ játszott a lélek számára, és elsõsorban a Mikulás karácsonyfák szerepét töltötte be, ahogy mindenki tudta. És az ütemezés nagyon szoros volt, ezért gyorsan megpróbált gyorsan meghalni, és a következő fához rohant. Meghalt, lövés közben, miközben a színfalak mögé próbál esni, így azonnal elmehet.

Miután a kollégák úgy döntöttek, hogy trükkök rá. Különösen játszottak a színpadon, úgyhogy le kellett lőni, le kell lőni, a színpad közepén. Mit tegyek? Ha ott maradsz, nem lesz időd a fán. Általában véve, miközben a kollégák játszották tovább a színpadot, megtalálta a kiutat: elkezdett oldalra mozdulni, egy képen, sebeket szenvedett. De a kegyetlen kollégák, észrevétlenül, abbahagyták a kísérletet. Az egyik azt mondta: # xAB; Vedd ki ezt a gazembert # xBB ;, a második pedig a fejet vezérelte.

elnézést, Klava podglyuchila. de volt még egy eset a színpadon. volt egy nagyon komoly játék a Mikhail Tsarev nagyszereplővel, ahol nagyon tragikus monológ volt a fia koporsóján. így a hercegnő a színpadon, vagy aki nem tudta megosztani, hogy elvesztette a szöveget. jön nekik a színházban egy fiatal színész, és azt mondja, adjon időt. osztott. némi időt vesz igénybe, a fiúk játszanak szerepet a fiú szerepében. akkor a jelenet olyan módon fejlődött ki - a felfoghatatlan, bánatos apja a fia sírjánál áll, és a tragédia minden olyan tragédiát fejezi ki, amely a koporsó szélére helyezi a fejét. ebben az időben fiatal - fart. tsarev őt - mit csinálsz ez a gazember? és ő cserébe - én halott vagyok, bomlásom van. a cár nem bírta elviselni, nevetett. a csarnok felsikoltott, és tapsol.

Bontsa ki a 0-as fiókot

Amikor még mindig iskolásként játszott a színházban, Karen a Samara Gtd-ben rendezte. Nekem, mint sokan, a főszerep és néhány kisebb, köztük a pattan-ot is játszottuk az első helyszínen, melynek "rögtön" kell játszania. Így történt, hogy határozottan megérkeztünk, és úgy döntöttünk, már kostimentáltunk, hogy "gyorsan" vezessünk a legközelebbi McDonald's-hoz. A vártnál hosszabbak voltak, és mivel vásároltak egy hamburgert, hamarosan rohantak vissza. Berohant az épületbe a színház, amikor elkezdett zenélni egy bizonyos ponton, hogy kéne dobni volt a helyszínen, a „labda”, és fuss magam először, majd egy pár srác. A színpad mögött futott a folyosón a háttérben, és rájöttem, hogy a "labda" ismeretlen, hol van, és a zene már a kilépés pillanatában van. Kéznél volt csak burger papírba csomagolt, repült a helyszínre, esett pontosan a közepén. Beletelt néhány másodperc megvalósítani azt, amit tettem, és ó, azok a pillanatok, amikor a közönség most láttam repül ki a színfalak mögül sajtburgert közepén fekvő színpad)))) elfogyott a színpadon a többi, és láttam, hogy a „labda” a kezében barátomtól kezdve a burger olyan volt, mintha észrevétlenül a színpadról repülne. Azóta sok érdekes dolog maradt, jó emlékezni. Nos, szívből nevetettem a postból, köszönöm !!

Bontsa ki az 1. ágat

A tanár ismét elmondta nekem, nem tudom, hogy igaz-e vagy sem, egy komoly drámának egy termelésénél egy bizonyos munkás moonlighting volt, bizonyos mértékig a fejlesztés elmaradásával. Milyen fajta termelés nem emlékszik arra, hogy hol és mikor még nem tudom. Általában a csodálatos emberek, miután kialudtak a fények és égett csak földi (ez a fény alulról előtérbe) volt a főszereplő előtt zártabb a jeleneteket, és vezetett egy hosszú tekintete „a távolságot.” Balra és a cselekvésre. Bemutatását követően, hogy a tanár - igazgatója volt, megközelítette a kollégák, a nézők vagy más emberek, akik közül sokan tudomásul veszi a hűvös vétel az ember az elején, hogy a „legelső másodperc elmélyülni a hangulat a dráma”)).

Bontsa ki a 0-as fiókot

Rozsdás, mint egy ló! Köszönöm!

Bontsa ki a 0-as fiókot