A tízszeres világbajnoki bolt üzemeltető majdnem megölt

Az Usain Bolt további aranyérmet nyert a pekingi világbajnokságon (Kína). A 200 méteres végső futamban 19,55 másodperces eredményt mutatott. A második helyet az amerikai Justin Gatlin hozott. A harmadik Anaso Jobodwana Dél-Afrikából. A győzelem után Bolt tízszeres világbajnok lett.

De a legdrámaibb a 200 méteres körüli befejezés után történt. Az a tény, hogy Bolt balesetbe került az úton. A kínai operátor a segwayre üldözte Boltot, de nem sikerült kezelni és egy tízszeres világbajnokságba ütközni, jelentette a sovsport.ru.

Az összecsapás szörnyűnek látszott - Bolt, akit az operátor rázott, összeomlott a hátán lévő ösvényen. És amikor felállt, mindkét lábára limpelt. Egyes ügynökségek sikeresen elterjesztették a Jamaicán súlyosan megsérült információkat, de az új ismétlések egyértelművé teszik, hogy Bolt elkerülte a súlyos károkat.

- Meg akart ölni, "viccelődött Bolt, és visszanyerte magát.

Futópálya atlétika. Világbajnokság.

2. Justin Gatlin (Egyesült Államok) 19.74.

3. Anaso Jobodwana (Dél-Afrika) 19.87.

Ui Egyébként a győztes eredményei nem túl lenyűgözőek, hiszen Bolt hat évvel ezelőtt a világbajnoki címet a világbajnokságon a berillii bajnokságon 19.19-re állította. És egy évvel korábban az Usain 200 méteres pontot szerzett a pekingi olimpián (esetleg ugyanabban a "Big Nest" stadionban), 19.30-ra. De amint láthatja, Bolt annyira távol van a riválisoktól, hogy elegendő tartalékkal rendelkezik, még akkor is, ha átlag másodpercet nyer.

Emlékezzünk vissza, hogy négy nappal ezelőtt Bolt nyert Pekingben és száz méterre. Igaz, ott a Lightning előnye ugyanazt a Gatlin-t is minimális volt - csak egy század másodperc.

Híres futó Usain Bolt egy operatőr áldozata lett Híres futó Usain Bolt egy operatőr áldozata lett