7 A pszichológia szabályai, amelyek megváltoztathatják világnézetét

A pszichológia szabályai, amelyek életképesebbé, pozitívabbá és izgalmasabbá teszik életét. Töltsd be azt különleges jelentéssel, bölcsességgel és szeretettel.

Olvassa el és értse meg - ezek a tippek hasznosak mindannyiunk számára:

1. A Tükörszabály

A körülöttem lévő emberek a tükröm. Tükrözik a saját személyiségem jellemzőit, amelyeket gyakran nem értek el. Például ha valaki durva nekem, akkor azt akarom, megengedem. Ha valaki újra és újra megtéveszti, akkor hajlamos vagyok hinni bárkinek. Tehát senki sem sérülhet meg.

2. A választás szabályai

3. A pontatlanság szabálya

Egyetértek azzal, hogy tévedhetek. Nem mindig a véleményem vagy az én cselekményeim, amelyeket más emberek kell helyesnek tekinteni. A való világ nem csak fekete-fehér, még mindig világosszürke és sötét fehér. Nem vagyok IDEAL, csak egy jó ember vagyok, és jogom van hibát követni. A legfontosabb az, hogy felismerjük és korrigáljuk.

4. A megfelelőségi szabályzat

Pontosan ez és pontosan annyit teszek, amit felelem, amit én érdemelnem, nem kevesebbet, sem kevesebbet, akár az emberekkel, a munkával, akár a pénzzel kapcsolatos kapcsolatokat. Ha nem tudok egyáltalán szeretni egy embert, akkor nevetséges kérni, hogy ez a személy olyan, mint én. Tehát minden követelésem értelmetlen. És ugyanakkor, amikor úgy döntenek, hogy megváltozik - a körülöttem lévő emberek megváltoztatják (jobbra)

5. A függőség szabálya

Senki sem tartozik nekem semmit. Én önzetlenül segítek mindenki által. És szórakoztató számomra. Ahhoz, hogy kedves legyen, erősnek kell lenni. Ahhoz, hogy erős legyen, el kell hinned, hogy bármit megteszek. És én hiszek! De szükséges és képes azt mondani: "NEM!"

6. A jelenlét szabálya

Itt és most élek. A múlt nem, mert minden második a jelen. A jövő nem, mert még nem. A múlthoz való csatlakozás depresszióhoz vezet, a jövő aggodalma szorongást idéz elő. Mindaddig, amíg a jelenben él, REAL. Örülni kell.

7. Az optimizmus szabályai

Miközben az életet szidjuk, átmegy. A szemek látják, a lábak járnak, a fül hallja, a szív működik, a Szellem örül. A fitnesz egy napsütéses nyár, egy rét és egy kis folyó. Miközben mozogok, miközben a szél fújja a bőrt - én élek. Amikor TV-t nézek, fekszem a kanapéra, vagy barátaimmal beszélgetek egy interneten - nem vagyok ebben, de a másik világban.

Kapcsolódó cikkek