4 évvel ezelőtt abbahagytam a dohányzást

A kísérlet "Búcsú, nikotin!"

Extrém módja a dohányzásról való leszokáshoz

Miután elolvastad a "Búcsú, nikotin!" Kísérletet, Először egyszerűen elmosolyodott: újra tudósít valamit találni. Tiszta kíváncsiságból, várakozó gyötrelem (a saját tapasztalatból ismerős). elhatározta, hogy megfigyeli a kísérletező kísérletét a dohányzásról való leszokásra. Emlékszem egy olyan anekdotára, ahol Sztálin mondja: "Ez a kísérlet nem kínzás, elvtársak ...". Tehát a kísérlet kezdetén biztos voltam benne, hogy a tudósító erőfeszítései el vannak ítélve! Valószínűleg, és továbbra is a show nézője marad, a szerkesztők által, ha nem egy eseményen ...







És gyengén adod fel?

A fejemben kattanás volt! Így történt, hogy egy pillanatra, a kísérlet résztvevőjének gondolatainak köszönhetően láttam magam. De nem a jelen, hanem az, amelyre a jövőben válhatok. A tapasztalat a dohányzás egy kísérletező 35 év. Nem világos, hogy miért, de ezt a figurát idõkre gondoltam (akkor 29 éves voltam) és átköltöztem, amikor 64 éves leszek. Egy ősi öregemberként láttam magam, "gazdagodtam" nagy csomó sebek miatt. És most - öreg vagyok! Légszomjat, köhögést, repedt kopott ízületeket, fájó izomzatot, "az időjárási" fejfájást, lehetséges szívbetegségeket, impotenciát szenvedek. Egy szóval, szemét és élő halott.

A kép megváltozik, gondolataimban visszatérek a hallgatói évemre ... Egy fiatal egészséges test, rendszeres sporttatás, energia óceánja és merész elméje. Úgy érzem a testemet, hiszek az erõmben, élvezem az életet, egészséges vagyok ... szabad! Újra akarok lenni, de ...

A nikotinfüggőségről szóló tapasztalatom 7 év. Természetesen ez nem annyira a kísérlet résztvevője, hanem ebben az időben a szokás valódi rabszolgája lettem. Bevallom, tízszer próbáltam abbahagyni a dohányzást, de minden alkalommal, amikor eltörtem. A leghosszabb nemdohányzási időszak 2-3 nap volt. Egyetértek, legyőztek egy külön csatában és akár egy sor csatában is - ez nem jelenti azt, hogy elveszíti a háborút. "És gyengén dobol?" - nagy betűkkel felgyújtott a fejemben. Ha a kísérletet személyesen kihívásként fogadtam el, elkezdtem a játékomat ...

Első nap: a csata folytatódik!

Itt van a reggeli szünet ideje - 10:00. A mellkasban egy érthetetlen felhívás kezdődik, azt akarom, hogy "felbukkan". Tarts ki. Fél óra múlva cigarettát követelnek, a lázadás elkezdi az orrát, az elfáradás érzése van. Tarts ki.

Minden órában nagy szeretettel várja a dohányzó szobát a kollégáival együtt. Ebéd után, fejfájás. Azt mondom magamban: "Erõs vagyok", és továbbra is fennmarad.

Ó, milyen nagyszerű öröm az erkélyre menni, és csodálatos panoráma nézni a vacsora után "húzni", de nem, azt mondom magamban: "Ma egy egészséges életmódot vezetek". A naplóban megjegyzést teszek: a meccs pontszám 1: 0 az én javamra. Egy nap alatt megnyertem a csatát!

Második nap: dohányozni akarok!

Az ébredés sokkal egyszerűbb volt, mint máskor. Gyakorlatilag aludt. Úgy tűnik, reggel kezdett ragyogni a nap, vagy megváltozott bennem ...

A munkanap során elkapom magam, hogy minden órában szükség van felkelni és menni. Nyilvánvalóan elkezdem nikotin éhséget érezni. Úgy tűnik, hogy egy lény a mellkas területére telepedik, és folyamatosan szüksége van egy cigarettára, egy parancs az agy előtt: "dohányozni akarok!". Válaszul a szappan sikoltozik: "Szabad vagyok!" És továbbra is tart. A naplóban egy új rekord - 2: 0, nyertem!

Harmadik nap: Hello World of smells!

Ma egy kicsit zavarban volt. Az orrom egy váratlan meglepetéssel döbbent meg - érezte, hogy érezte a szagot. A sorban állva hatalmas undorodást éreztem a dohány szagától, amely egy közeli dohányzóból származott (bevallom, azt hittem, hogy visszaveszem). Azt gondoltam: tényleg ugyanaz a büdös "büdös" mások számára is? A szaglásérzet növekedésével pozitív pontot kapott: kezdtem érezni a női szeszes italok illatát ...

A meccs pontszám 3: 0. Az élet folytatódik!

Négy nap: cigarettáztam ...

Könnyen felébredtem reggel. A torna volt. Délután még mindig dohányozni. A belső harc állapota elkezdett kiborulni. Nagyon ingerlékeny, agresszívabb lett. Napközben tartott. Este sétával és sört fogyasztva ... felgyújtott! A várt azonnali elégedettség nem következett be, amikor a fény elérte a fele, félretette a cigarettát. Valahogy hülyeség volt, és nem vicceltem, és a meccs pontszámát elrontotta - 3: 1. megnyugtattam magam azzal a gondolattal, hogy ezek a kevés csillapítások nem örülnek nekem. Tehát az elválasztás folyamata elment ...

Tíz nap múlva ...

A mérkőzés pontszáma 10: 1. Biztosíthatom önöket, ez nem volt könnyű. A dohányzás olyan volt, hogy rendszeresen fájdalmat éreztek a szívben. Az agy lelkesen, oldalnézettel látta el, "kivette" a cigarettát a kollégák kezéből, és újabb füstszünetet tartott. Kiabáltam magamban: "A szabadság az, ami belül van!", "Szabad vagyok". "Nincs nekem a te erőd Nicotine!" Az irritáció nő, ideges és éles leszek. Észrevette, hogy gyakrabban eszik és alkoholt fogyaszt - nyilvánvalóan ily módon megpróbálom kompenzálni a füstöt. Mindenre köphet és lemondhat róla?







Tíz nap telt el ...

19: 3. Őszintén szólva, már megszüntette a napok számát. Kevésbé gondolok a cigarettákról. Egy szív-to-heart beszélgetés közben egy barátjával, miután több bögre sör tört és megvilágított. A cigaretta fele dühös, és egy hamutartóban zúzódott. Nincs korábbi öröm! Megértem, a legsebezhetőbb helyzet a stressz, a fáradtság és az unalom állapotában van. De a legnagyobb kísértés akkor merül fel, ha a dohányzás társaságában vagyok, különösen az alkohol hatása alatt. Ebben a helyzetben kaptam meg a harmadik célt a saját hálón.

Szeretném tudni, hogy kevésbé fáradt voltam. Elfogyott köhögés. Észrevette, hogy az élet megváltozik - világosabbá vagy valami ilyesmivel. Az első hetek ingerlékenysége és agressziója fokozatosan átalakult, aktivitást és állhatatosságot mutatott.

Nem tudom, hogy abbahagyom-e a dohányzást, vagy sem, de ma egy napon szeretnék megnyerni a kis csatámat. Szeretném megtanulni, hogy ne folytassak rossz szokásokat, hanem hogy életem mestere legyenek. Végül is, ahogy Platón megjegyezte, nem tudsz megbirkózni önmagával - a legszégyenlõbb és legkevésbé.

Négy év telt el ...

Valójában mindent írt? A cigaretták már régóta párhuzamosan állnak velem. Egészséges életmódot vezetek. Újra beolvastam a naplóimban szereplő bejegyzéseket, ahogy egyszer heroikusan küzdöttem a nikotinfüggőséggel, és csodálkoztam magamban! Nagyon nehéz volt számomra abbahagyni a dohányzást? Nem hiszem el! De ... a papír nem hazudik, naplóm sokat emlékszik rám ...

Mi a módszer lényege? És miért mentem ki?

Ez a történet. Remélem, tapasztalatom segít abban, hogy egészségesebbé, szabadabbá és erősebbé válj. Ne feledd, amit Platón mondott: "A legnagyobb győzelem az, hogy legyőzze magát. Az engedelmesség szégyenletes, és a legalacsonyabb az egészben. " Magamról fogok mondani - az ilyen győzelmekről és vereségekről karakterek alakulnak ki. Karakter - sorsot hoz létre (nem azt mondom, hogy Heraclitus filozófus Krisztus előtt észrevette).

Az egyik csatában, amit már nyertem.
Leállíthatja a dohányzást? Vagy még mindig gyenge az egészben?
Legyen erős és egészséges!

Üdvözlettel
Dmitrij Poslavszkij.

Egy másik érdekes.

  • Miért vagyok fáradt és nincs időm? Mi a baj velem? Érdekes dolgot vettem észre, bár a legutóbbi levelekben a gazdasági válság témáját érintette, a válasz (az olvasók levelei) kapok kérdéseket ...
  • Csináld! DE! Tölti meg a "Navar a tojásokból"? Joke: "Van egy" üzletember "a piacon, és eladja a főtt tojásokat 10 rubel. A másik megkérdezi: "Vásárolja meg őket nyersen ..."
  • 12 út mentése egy utazásra: A válságellenes program nemcsak a kormányoktól származhat. Egy korábbi levélben meghatároztuk az alapvető pénzügyi stratégiákat azok számára, akik szeretnék ...

Tetszett neki. Küld linket a barátoknak ↓↓↓ ↓ ↓
(kattintson a gombra egy új ablak megnyitásához)

A dohányzásról hat hónapja abbahagytam a dohányzást, a dohányzás tapasztalata 33 év volt abban az időben. hogyan tettem? Dmitrén kívül, de a motiváció volt, így kiderült. Részletesen leírtam a blogomat.

Pár évvel ezelőtt hagyja abba a dohányzást. Három évig füstölgött, egy csomagon (néha egy kicsit) naponta. Olvastam ezt a jól ismert könyvet a dohányzásról való leszokás könnyű módjáról. Éhes voltam! Nem kellemetlen érzés, nincs ideg. Soha nem hittem volna az oldalról ... 0 =)

Tehát mindent reális és nagyon egyszerű! Kiléptünk, elvtársak.

Nem dohányoztam több mint 4 éve. De dobni, nem dobni, de JUST NOT KURY egyáltalán. Csak ne dohányozz, és ez az. A dohányzás tapasztalata több mint 15 év volt (a dohányzás rendszeresen 15-16 éves, most 37 éves volt). A dohányzás azonnal megállt, szenvedés és türelem nélkül, akaratlanság és más ostobaság nélkül, mert csak tisztán látszott, hogy hazugság volt. Hát, nem dohányozni? lehet füstölni, de te is esznek dermis-eh? De miért?
Egészség mindenkinek, és sikerek

2,5 évvel ezelőtt abbahagytam a dohányzást, a dohányzás tapasztalata több mint tíz év volt. Sok kísérlet történt, de csak Alen Carr könyve "Könnyű módja a dohányzásról való leszokáshoz" valóban segített, miután ezt a könyvet három másik barátom a dohányzás brosis volt. Az olvasásnak csak egy éjszakája van megoldva. És általában nem nehéz elhagyni, de nehéz kezdeni) A siker!

Én is dobtam. Az igazi tapasztalat kicsi volt, de erősen húzódott. Olyan mentális képet alkottam, és csak a munkahelyen füstöltem. És amikor abbahagyta ezt a munkát, automatikusan abbahagyta a dohányzást. Nincs többé vonóerő.

Igen ... füstölni az egészséged. Szükség van a dobásra.

Már abbahagytam a dohányzást is, ne dohányozzon!

11 éves tapasztalatom van. OOOOOchen Azt akarom, hogy kilépjek, de valami módon, az egész környezetem füstöl, kivéve néhány embert. Már 4 hónapja van a könyv Allen Kara elolvasása után, miért nem értettem meg, ezért hétfőn újra megpróbálom, és talán holnap kezdem.

Figyelembe veszem. Legfeljebb egy hete voltam, és ismét cigarettára világítottam! Én egyszer 20 napon belül dobok, szadó mazochista egyenes. De sikerülni fogok!

Ma, május 13-án, az év kiderült, hogy leszokni. KÖZVETLEN és szenvedés nélkül. Felkeltem reggel, és azt mondtam magamban: "Minden, már nem dohányzom!"

És nem dobtam különösebben, valahogy leesett. Bár a tapasztalat körülbelül 7 év volt. A tudatosság és a körülmények segítettek, a vállalat megváltozott - a szokások megváltoztak. És amikor nem dohányzó emberrel kezdtek találkozni, és később együtt élnek, általában elfordulok a cigaretta szagától. Utálom, amikor a dohányzó barátnőktől származom, minden ruhát büdös. És még akkor is, amikor iszom, nem tudok dohányozni több mint a cigaretta felét

Igen, jó Dmitry festette az érzéseit a dobás alatt. Mindig elkáprázták azokat a történeteket, amelyekben az ember elsősorban magával harcol.

Ui még az iskolában is ígértem, hogy soha nem dohányzik. Nem emlékszem, hogy én annyira érintett, de aztán emlékeztessem magam minden alkalommal van egy vágy, hogy megpróbálja, hogy nem magát, ha engednek a kísértésnek.

Szívtam minden tanuló évek alatt és minden ünnep, és még a szokásosnál is ((. Minden alkalommal, reggel már úgy gondolta, hogy szükség van brosat.Dazhe öntött egy évig, de aztán nyugodtan kezdje újra. Aztán elkezdett járni egy nem dohányzó ember, és ő volt nagyon ellen, magam akartam, de valami még mindig. adta fel a könyv A.Karra volt a rohanás, így egyszerű és hatékony, de ismét csökkent egy év múlva. a teljes leadott kezdett, dobás, kezdte, barátai nem lepte meg én mégis úgy döntöttek, hogy véget vetnek ennek a csatának a javára, újra átolvasták Carra-t nem dohányzik. nem a kedvéért egy szeretett vagy a család, az önmagáért való jog és a feltételezhető úrnője életét, nem egy báb a nikotin függőség!




Kapcsolódó cikkek