14 Szavak, amelyek segítenek kifejezni érzéseit a szeretett személynek

14 Szavak, amelyek segítenek kifejezni érzéseit a szeretett személynek

Kapcsolatunk elején kártyákat és virágokat küldünk, hogy kifejezzük érzéseinket. Idővel nemcsak elfelejtjük adni kedves kis ajándékainkat, de elfelejtjük azt is mondani, hogy érzünk érte.







Egy idős házaspár házassági tanácsadó irodájában ült. - Nem értem, miért töltjük itt az idejét, ha már minden vége van - felelte a nő, és a férje nyugtalanul feszült a székre. - A férjem nem szeret engem. "Mit beszélsz?" - mondta a férj, majd a tanácsoshoz fordult: - Nem tudom, miért mond ilyeneket.
- Mert nem szeretsz engem! - Megszakította: "15 év házasság után már nem szeretsz többé." A viták folytatódtak - a nő azt állította, hogy a férje nem tetszett neki, de tagadta a kijelentéseit.

- Mondja el a feleségének, hogy szereted? - kérdezte a tanácsadó.
"Tudja, hogy szeretem, minden este hazajövök, ugye?" Folytatta. "Adok neki pénzt, hogy megvegyem mindent, amit akar." Elfogadtam, hogy jöjjön ide Én ...
- Igen - szakította félbe a tanácsadója. - De azt mondja a feleségének, hogy "szeretlek"? A pár egymásra nézett, a nő megrázta a fejét.
- Nos - mondta a férfi -, miért mondhatnám ezt? Nem nyilvánvaló?
Valószínű, hogy ez nem így van. Az embereknek konkrét szavakat kell hallaniuk.

14 szükséges szó van, amelyekből 6 egyszerű mondat van, amelyeket napról napra vagy szükség szerint fel kell beszélnünk.






Szeretlek

Mondja ki ezeket a szavakat, mielőtt elhagyja a munkát, és amikor hazatér. Mondd, hogy "szeretlek", mielőtt felakasztod. Minden házasság, minden kapcsolatnak szüksége van a három fontos szó napi adagjára. És ne féljen azt mondani, hogy "szeretlek" a lehető leggyakrabban. Még akkor is, ha egy fickóval szembeszállsz, a "Szeretlek" kifejezés képes arra, hogy megbékéljen.

Sajnálom

"Elfelejtetted tejet vásárolni", kedvesed már a második napot panaszolja. Mondja: "Sajnálom". "Nincs tisztán póló." Nem kell viselnem. "- Mondja:" Sajnálom ", és mossa le az inget. És ne a "de" szavakat! Megölhet minden bocsánatkérést. Szeretett mondatod: "Sajnálom, de." Meg fogja érteni, hogy "nem igazán sajnálom, de azt kell mondanom:" sajnálom ", csak azért, mert szükséges."

Hányszor fordult elő: együtt vacsorázol, és alkalmi beszélgetésben panaszkodni kezdesz: "Tegnap este nem volt elég alvásom, annyira fáradt voltam az utóbbi időben." És szeretője jó szándékkal válaszol "túl fáradt vagyok" vagy "hát, mert késett a számítógépen". Hogyan fogod érezni magad? Nem túl jó! Amikor szeretteink szimpatizálnak nekünk, az egyszerű "megértem" valóban segíteni fog. Ha azt válaszoljuk, hogy ugyanaz a probléma, akkor azt értjük, hogy "miért? Ugyanezt gondolom, de nem panaszkodom".

Gyönyörű vagy

Szükségem van rád

Szükséges, hogy a barátod tudja, hogy nem csak értékeli őt, de szüksége van rá is. Mondja meg neki, hogy nem tudja elképzelni az életedet nélküle. Természetesen azt mondhatja ünnepnapokon (születésnap vagy évforduló), de miért nem ezt mondja például minden héten. Ha túl nehéz mondani hangosan, írj neki jegyzetet, vagy küldj egy e-mailt vagy sms-t. Ahogy a lányoknak hallaniuk kell, hogy vonzóak, a srácoknak tudniuk kell, hogy a lányuk (barátnőjük vagy feleségük) szükségük van rájuk.

Miért szendvicsek eladók minden nap "köszönöm", és a szeretője nem? Köszönjük, hogy pénzt hoztál haza, vásároltad kedvenc süteményedet, és minden nap hazatértél. Ismételten, ha nem érzi kényelmesen a "Köszönjük, hogy fizetést hoztál" kifejezést, vagy bármilyen más esetben írd meg neki! Légy romantikus és küldje el neki egy e-kártyát, vagy illesszen be egy jegyzetet a fürdőszobában lévő tükörre.

Add hozzá ezeket a 6 mondatot az életedbe. És meglepődsz majd, hogy miként fog változni a körülötted lévő világ.




Kapcsolódó cikkek