12 Gyógynövények, amelyek fokozzák az immunitást - erősítik az immunitást a gyógytea és a zöld tea ellen

Gyógynövény gyűjteménye12 "Gyógynövények, amelyek fokozzák az immunitást" - a Tea Drink "A legfontosabb" sorozatról. Gyártó - NPK "Fitokod", Penza.
Auchan-ban vásároltam, az ár 50 rubel körül volt, egy csomag 30 szűrőzsákért. Eleinte a design vonzott - egy nagyon szép design, majd minden mást.

Ez elsősorban az összetétel, amely nemcsak az immunrendszer (echinacea, citromfű, St. John's wort, fekete ribizli levél és csipkebogyó), hanem zöld tea gyógyítására szolgáló gyógynövény gyűjteményét is használja. Mindez ígéretet tett az ital kellemes ízére és aromájára, amely rendszeres napi használatra kellemes.
És természetesen az az ígéret, hogy növeljék az immunitást. Télen ez különösen szükséges, mivel a vírusok támadnak egymás után.


Ami az eredményt illeti, itt elmondhatom, hogy a gyógynövénygyűjtemény tényleg működik. Már a tél vége közeledik, és nem volt tüsszentés (sem hideg, sem torokfájás, amely gyakran gyakran zavart volt). Ha úgy érzed, hogy a test gyenge, és valami fájdalmas állapot - csak emlékszel a tea, az ital, és hamarosan újra elfelejteni, mivel az állapot visszatér a normális szintre.

Az eszközök alkalmazásakor feltárt hiányosságok is megmutatkoznak.
Először is, az ízlés és illat elvárásai nem voltak igazolhatók - a tea illata nagyon gyenge, és nem azt mondják, hogy nagyon kellemes, szokásos. Nos, az íze primitív. Őszintén szólva, semmi jobb, ha nem várok. Egy tipikus italt a gyógynövényeken, nem keserű, nem csúnya, de nem markáns.
A
Másodszor, mivel a 12-es gyógynövénygyűjteményt zöld tea alapján gyűjtöttem össze, feltételeztem, hogy a zöld tea gyakran ismételten, többször is meg lehet főzni. De nem volt alkalmas erre - és nemcsak az íze, hanem a vázlat - túl sok, amikor ismételt főzés, mint egy por réteg a pohár alján.

Tehát, általában - nagyon méltó termék. De hiányosságai miatt csak egy csillagot lőttek le.

Kapcsolódó cikkek