1 nap a hadseregben

Szeretném megjegyezni, hogy meglátogatták a rokonokat.
Anya eljött hozzám, úgy tűnt, mintha csak egy nap telt el, és az az érzés, hogy egy hónap múlva mindent megváltozott, mint azelőtt, csak a menetrend általában, ahogy a légkör megváltozott. de ahogy Mamu látta, hogy egy könnycsepp nem futott (alig szorítkozva), de nézte az állítólagos tolvajokat (a gyerekek zokogtak)
általában A hadsereg nem vicc
29.11 azt mondta, hogy azonosították nekem motoros puska közelében Moszkva, D és a vevő csak 7,12 érkezik. így a szabadságot 7.12-ig adták)

Sajnálom a nyelvtanomat, D minden jó

791 plusz 96 hátrány

  • A tetejére
  • Először a tetején
  • Topical Top

MrNo 1812 napja

Ez azért van, mert egy ilyen rák, ami ott zajlik, és mindenképpen tanácsot adok a hadseregnek a barátainak történő kifizetésére. Tarts ki, ember.

Bontsa ki a 49 ágat

A hadsereg, különösen az iskola kiváló iskola! Soha nem sajnálom, hogy a hadseregben szolgálok! Már fél év telt el! Ugyanaz a szám! És már mondhatnám, hogy emberré váltam, mint ember! Igen, nehéz lehet. De ha normális srác vagy, akkor rendben leszel!

Bontsa ki a 19. ágat

Természetesen, aki elismeri, hogy egy évet töltött az életében.

Bontsa ki a 10 ágat

SalmonFish 1811 napja

Apám vallja be, és régóta biztosította nekem, hogy nincs mit tenni ott (2 évvel ezelőtt). Ilyen esetek

Bontsa ki a 0-as fiókot

katuuusha 1811 napja

Nos, magam is értelemszerűen nem szolgáltam a hadsereget, és nem, de ha hallgatnál apámra, akkor ezek az évek voltak a legboldogabbak ifjúságában))

Kapcsolódó cikkek