5 hónap nem haladja meg a pecsétet, miután egy rovar harapott

Nos, itt vagyunk otthon, a lány nagyszerűen érzi magát, játszik, szórakozik. Egy héttel később eltávolítják az öltéseket és az óvodába mennek.
Rendben van. A kórházi kezelés első napján kórházban vették nyilvántartásba, kitöltötték a kórelőzményt, betelepítették a kórházba, a lányt a katéter karjára helyezték, és otthon küldték az éjszakára.

Reggel második napján semmi sem inni, sem enni nem lehetséges, a műtét 12:00 órakor. A lányom erőteljesen és fõleg aktív volt, ismerte az összes gyereket, természetesen egy kicsit éhséggel, tudtam elvonni annyit, amennyire csak tudott. Ennek eredményeképpen a gyermek a rendellenességből származik, hogy nem táplálja az alvást. És én nem is ébred fel, amikor váltani rá a hordágyra, és az altatóorvos azt mondta, hogy a lányom békésen aludt, amíg ő injektált fájdalomcsillapítók és érzéstelenítés.
A másik emeleten működik, sőt a stand mellett, és várni nem szabad, ezért ideges voltam az osztályon. Egy idő után futott egy sebész, aki azt mondta, hogy a művelet ment, de egy óra múlva a lánya hozta vissza, még 3 óra érzéstelenítés után aludt, aztán felébredt, és ivott egy kicsit, még mindig nap. És végül felébredtem, és kérte az étkezést az a szegény lány az éhségtől fogantyú megremegett, és kitöltötte a morzsákat a szájából) Ott hagytuk minden, ami korlátozza csak a mennyiség. A lányom pedig otthon játszott más gyerekekkel.
Action fájdalomcsillapítók végződött 6-7 óra, attól féltem, hogy a toll nem fog fájni, de nem számít, mennyire lányom tudni akarta, ő nem panaszkodott, hogy még a kötszer nem veszi észre, így nem gyógyszerek nem kell használni extra. Nem vettem észre semmilyen érzéstelenítő pattanásokat.

Másnap megkötöttük és hazaküldtünk, most már csak a varratokat kell eltávolítanunk

Most már értem, hogy egyáltalán semmi félt a műtét és az általános anesztézia azt kísérő, a helyi lenne egyértelműen rosszabb. Kellemes meglepetés, és a kórház, ápolónők és orvosok orvosai olyan jól találják a közös nyelvet a gyerekekkel. Még a legfélékesebbek is, hisztérikusok nélkül elmentek a nénihez, hogy a nagynéni menjenek, hogy "karikatúrákat nézzenek". Szépségem nem is rájött, hogy ő vezette valahol, hogy bánna és kezelni csak panaszkodott, hogy ő nem lovagolt a lift, mint egy barát, hogy ő több volt, hogyan -Ez kaland, és egyáltalán nem kell félni, az orvosok és a kórházak.

Tehát, múmiák, akik félnek a gyermekek általános érzéstelenítésétől, nincs semmi baj ezzel. A helyi érzéstelenítő nem fogja megmenteni a gyermeket a félelemtől és a szorongástól mindaddig, amíg a nagybátyja tetszései nem kerülnek a testébe.

És hagyd, hogy a gyerekek mindig egészségesek legyenek!

Kapcsolódó cikkek