12 értékelés a keverők blanco - vevők véleménye

Keverők blanco - jó vízvezeték. Különösen tetszik a csapok alakja. Lehetővé teszi a nagy átmérőjű edények könnyű tisztítását. Kb. 2 évig van konyhai keverőgépem. Korábban, egy régi hernyó boka mosás problémát jelentett. Most már nem tudom a fájdalmat. Azt tanácsolom, hogy vásároljon.







A Blanco Daras mixer nem rossz külső, a minőség is a szint. Kényelmes és praktikus. A középosztály vízvezetéke, pénzük érdeklődéssel működik.

Vettem egy blankot a konyhába. Az évet használom. Szeretem mindent, különösen széles színválasztékot minden mosáshoz. Azonban az ár meglehetősen nagy. Ugyanakkor ez csak egy keverő, nem robot, amely maga is lemossa az edényeket)))

Körülbelül egy éve egy blanco mida keverőt használok. A modell kiváló, a szendvics kialakítása és formája. A darukkal kapcsolatos problémák nem voltak. Időben meg kell vizsgálnia, hogy megelőző karbantartás, amely egyébként a szakértők mindig figyelmeztetnek. És akkor minden hosszú ideig szolgál majd. Minden dolognak gondoskodnia kell.







A Blanco Fontas mixer nagyon praktikus volt. A daru tetszés szerint forgatható, és legalább vízszintesen, oldalirányban, szögben, bárkinek szükség szerint küldhet. A többszöri szűrt víz egyszerre csapható be. Mint mondják 2 az 1-ben.

A Blanco vízvezetékét közel 4 évig használom. A másnap telepítettem egy blanco wega keverőt. Minden, mint mindig, rendben van. A szűrő közvetlenül a csaphoz van csatlakoztatva, ezért a szivárgott vizet azonnal elfogyasztjuk.

Van egy keverőm Blanco Fontas, nagyon elégedett. Funkcionális és stílusos. Talán a magas költségek a márka minisztereinek tulajdoníthatók, de szándékosan kerestem egy ivócsapot, így kész vagyok a kényelemért és egészségért fizetni.

Egy hónappal ezelőtt a BLANCO Daras S keverőt helyeztük el. Egy jó csap, jó évek óta. Az én ajánlásaim.

Egy fél évet használok egy blanco jeta keverővel. A keverő problémamentes. Úgy néz ki, tisztességes, jól tisztít, helyet takarít meg, biztosítja a zökkenőmentes működést. Általában ez a német gyártó vízvezetéke elégedett.

Hosszú időre csaptelepet választott egy konyhaszekrényhez, és még mindig megállt a jól ismert Blanco (Németország) márkanév alatt. Tetszett a műszaki jellemzők, beépített kifolyó szűrő, szép megjelenés és megbízható anyagok. A hátrányok még nem mutattak ki (4 hónapos használatban). Létrehozott szakértők, mindent korrigáltunk. A vásárlás nem csalódott.




Kapcsolódó cikkek