10 Vicces és pozitív történetek, hogy az esély az emberek életét fejjel lefelé fordította

10 Vicces és pozitív történetek, hogy az esély az emberek életét fejjel lefelé fordította

...
Voltam az egyetemen én nagyon szerettem férfival, ezért szeretem, hogy magam állandóan elképzeltem, hogy találkoztunk, és hogyan, akkor boldogan él örökké. Dovoobrazhalas előtt zavaros reality álmok - az ünnepek után, gondoltam valamit a saját, odament hozzá, és megcsókolta, és azt mondta: „Én vagyok, így unatkozni!” Egy kicsit Ofigevshy jelenti srác rájött, hogy bolond voltam. Bocs, én futni. Ő fogott velem, és azt mondta, nem érti, mi ez ma volt, de ő nem bánja, hogy továbbra is.












...
35 éves vagyok. A munkában vagyok főnök, az életben - remete. Nincsenek barátaim, de van egy állandó szokás: megyek ugyanabba a kocsmába, ott ülök a bárban, és csak inni a Guinness.
Az egyik szokásos estén a kocsmában valaki váratlanul becsukta a szemét a kezével, és megkérdezte: "Találd ki, ki?" A lány hátulról ráébredt, hogy téved, és bocsánatot kérve elment a bár másik végébe. Olyan fiatal volt, könnyű, olyan szemekkel, mint két nagy fekete gyöngy - nem olyan, mint mindenki más. Nem gondoltam többé, és Guinness hirtelen keserűvé vált.
Mindig várt valakit, de hiába látszólag. Elkezdtem gondolkodni, milyen őrült, hogy beszélni kezdtem vele, de nem jutott eszembe. A bár zárva van, ő sajgott. Elfogytam, és tekintettel a rettenetes időjárásra és a szomorúságára, felajánlotta, hogy bedobja a házba.
A kocsiban folyamatosan beszélgetett - annyi élet volt benne! Elfelejtettem megkérdezni a számát, csak otthon érzem magam. Egy hétre jött a kocsmába, és ott van. Itt ülök. Zártem a szemét a kezemmel, és megkérdeztem: "Találd ki, ki?" Nevetett és felkiáltott: "Azt hittem, soha nem fogsz megjelenni itt!"

Kattintson a "Tetszik" gombra, és csak a legjobb hozzászólásokat kapja a Facebookon ↓