10 A gyors szőrnövekedés titkai - 2019-es értékelés, fórum

10 A gyors szőrnövekedés titkai - felülvizsgálat 2017, fórum
10 titka a gyors haj növekedését
10 A gyors szőrnövekedés titkai - felülvizsgálat 2017, fórum
10 titka a gyors haj növekedését

A mai napig a hajhosszabbítás elérhetõ a szépségszalonok hajhosszabbításaival. De egy nem őshonos hajú nőnek sok kényelmetlenséget és korlátozást kell tapasztalnia a kifogástalan megjelenés fenntartása érdekében. Mi a teendő, ha a hosszú sűrű haj vágya nem pihen, és a rövid zár a fején nem "akar" gyorsan növekedni?

1. Termékek és vitaminok a haj növekedéséhez

A haj gyors növekedését megakadályozza az avitaminózis, ezért enni több olyan ételeket, amelyek a haj számára hasznos anyagokat tartalmaznak.
Gyümölcsök és zöldségek. Almák, banán, uborka, paradicsom, káposzta és friss hagyma
A haj növekedését is elősegíti. szója, lencse, zabpehely, hüvelyesek, dió, barna rizs, túró, joghurt, zöldborsó, tojás.
Ezek a termékek a napi étrendbe is belevágóak lehetnek.

2. Antioxidáns hajra

A rossz ökológiai körülmények között hajunk csak antioxidánsokra van szüksége. Bizonyított, hogy a legjobb antioxidáns, stimuláló haj növekedés, a béta-karotin, amely megtalálható a narancssárga, sárga és vörös zöldségek és gyümölcsök. Például a béta karotin gazdag sárgarépa, paprika, paradicsom.
Ugyancsak több vizet inni, hogy gyorsan távolítsa el a szervezetből származó toxinokat.

2. A kontraszt zuhany elősegíti a haj növekedését

A vérkeringés javítása érdekében használjon kontraszt zuhanyzót. A fejem meleg víz, és felveszem a sampont meleg és hidegen. Hideg vízzel zárja be a feltöltést.

3. Gyógynövények a haj növekedéséhez

A növényi infúziók mosása után öblítse le a hajat. A haj erősítéséhez hozzon fel az öblítővízhez a csalán császárat vagy infúziót. Az öblítés nagyon hatékony módja a bojtorján levő gyökér kivágása. A haj hűvös kúpos infúzióval történő öblítése a hajat nemcsak erős, hanem selymes is.

4. Maszkok gyors szőrnövekedéshez

A haj növekedését a tojások maszkja támogatja. maszkot takaró olajjal, hagymával vagy konyakkal kiegészítve.

Hagyma maszk. A legegyszerűbb és ugyanakkor a leghatékonyabb a hagyma maszk, ami nagyon könnyű előkészíteni. Ehhez szükség van a természetes méz egy részének hozzáadására négy darab vöröshagymán, amelyet egy apró résszel felaprítva. A keveréket a hajhagymák masszírozó mozgásaiban felhúzzuk és 40 percig hagyjuk. A maszkot hideg vízzel le kell mosni sampon nélkül. A vöröshagymát eltávolítani, öblítse le a hajat egy citromlével.

Tápláló maszk a bojtorján és lenmagolajon. Két típusú olaj kevert "Aevit" vitaminnal, amelyet gyógyszertárakban értékesítenek. A keveréket dörzsöljük a fejbőrbe. Helyezzen egy celofán sapkát a fejedre és egy törülközővel csomagolja be. Az ilyen terápiás "összenyomódás" egy órán át állni, majd alaposan lemosni samponnal.

5. A dohányzás akadályozza a haj növekedését

Még akkor is, ha nem dohányzik, kerülje a füsttel töltött helyiséget.

6. Alvás a haj növekedéséhez

A teljes nyolcórás erős és egészséges alvás lehetővé teszi a test sejtjeinek helyreállítását, és a tudósok bebizonyították, hogy a sejtek regenerálódásához legalább nyolcórás hangos alvás szükséges. Ezért a nyolcórás alvás és a szép hosszú haj között közvetlen kapcsolat van.

7. A hajszálak zavarják a haj növekedését

Távolítsa el a szűk gumiszalagokat és a sűrű fémtűket - mechanikai sérülést okoz a hajnak. Általánosságban, annak érdekében, hogy a haj növekedjen gyorsabban, fel kell adnunk még a frizurákat is, szűk és szoros csomókban.

8. Ne sérüljön a haj

A selymes hosszú fürtök gyors beszerzéséhez hajszárítóval, csipesszel, vasalóval kell lemondania, ami károsítja a haj szerkezetét. Nos, ha nem teheti meg nélküle, akkor legalább korlátozza használatukat.

9. Tornász a haj növekedéséhez

Csinálj barátaidat a torna! Bizonyított, hogy a testmozgás növeli a test vérkeringését, ami kedvező hatással van a haj növekedésére. Azok számára, akik valamilyen oknál fogva nem akarják tenisztorizni, van egy alternatív módja - napi fejbőr masszázs 10-15 percig.

10. Mosolyogj!

Kipróbáltad a fentieket, de semmi sem segített? Tehát a probléma a stressz. A stressz nem csak akadályozza a haj növekedését, hanem hozzájárul a veszteséghez is. Próbáld meg ne aggódj a probléma középpontjában, elkerüld a botrányokat, a munkahelyi intrikákat. Vannak, akik a stresszmentesítő gyógytea segítségével kerülik a stresszt.
Amikor valami zavarja magát, ismételje meg magad, de hangosan felkiált: "Mindent eldöntöttem a szívemben, minden rendben lesz. Még akkor is, ha valami nem működik, ez azt jelenti, hogy nekem a jövőben jobb lesz. Teljesen nyugodt vagyok. " És akkor mosolyogjon! Még ha a mosolyt megkínozzák is, ez a módszer segít. Próbálja ki.

Ez a 10 szabály nem csak a haj növekedésének felgyorsítását, gyönyörűségét és sűrűségét, hanem az általános egészség javítását is szolgálja.

Köszönöm. A komló és csalán alapuló olajok segítenek nekem

A cikkek nagyon hasznosak. Természetes jogorvoslatok alapján CH5plus ampullák is vannak! Nagyon elégedett vagyok a termék minőségével és a hatással! Az Elastisizer maszkot is használtam a hajszál erősítésére. A maszk jól táplálja a hajat a teljes hosszában. nőtt szőrszálak)

Igen, mosolygunk))) Ha minden annyira egyszerű, a kozmetikai cégek csődbe ment, és a demográfiai helyzet az országban javulna egy nagyságrenddel))) ... sajnos .Maski szükség, feltétlenül, én festett szőke haj sok éve, és sok szenvedést, de egy másik színben nem látom magam. A maszkok már "a kutya evett", és a házban, és a vásárolt

Valamint számos szembe a probléma a hajhullás is megpróbálták Azumi, egyszer segített egy eszköz, de a végén a tél, a haj kezdett ismét csökkenni, valószínűleg hiányzik a vitaminok. Tehát ez alkalommal vásárolt egy olcsó, gyógyszertár sampon hagyma és pirospaprika-911 (Twins FEC), nagyon tetszett, egy hónap után használat csökkenése megállt.

Nagyon köszönöm a cikket, nagyon hasznos! Régen kedveltem magamnak a nevelés népi módszereit. Például, nagyon hasonlít mustár maszk haj és a másik maszk tojássárgájával, majd a haj fényét. De mínusz minden ezt - ez nem kényelmes alkalmazni minden folyamatra, stb És én vagyok túl lusta valahogy mindig ((Most tudom használni Azumi (savó, tedd a hajhagymák) Obchitalas értékelések erről az eszközről, dícsérve, nos, messzire .... csak a kezdet, az ár nagyon jó fényt, így erősebb a haj kihullik kevesebb És szeretem a különböző eszközök kitörölhetetlen tippeket, van mindenféle vaj -. kevesebb felvert őket.

Nemrégiben sikertelenül árasztottam, régóta gondoltam, hogyan kell őket rövid idő alatt felnőni, semmi sem segített, sem samponokat, sem mosolyt, semmit, segítséget (((

És nagyon szeretem, és használom a Placenta Formula hajkozmetika céget. Lanier nevű uralkodójuk van. Már körülbelül egy éve használom, és nagyon örülök. És mindez a haj erősítésével és növekedésével kezdődött. És most teljesen kivonul a sampontól a hővédelemig, kétfázisú spray formájában a hajhoz, csak ez a kozmetikum. Készen állok a vouchára. Mega mega mega. Rekomenduyuyuyuyuyuyu. )))))

és időmben még a növekedéshez használt ampullák sem segítenek, csak pazarlott pénzt, és nem kicsi. Segített csak sampont hóvirág a placenta Formula, most segít Siberika Natura sorozat homoktövis és üveg nikotinsav, gyorsabb hatású placentákat képlet és az ára sokkal elfogadható

és még a haj növekedéséhez és ragyogásához is először minden egészségre és kevésbé idegesnek kell lenned mindannyiunk számára

Ha a haj természete rossz, akkor semmi sem fog segíteni 🙁

A legjobb, ha szakemberhez fordul. Végül is megvizsgálja a fejbőrt, a haj szerkezetét stb., És meghatározza a megfelelő eszközt. Időnként tanácsot adtam, és nagyon hálás vagyok. Trichologist javasolta sampon és krém.

Jó hajnövekedést értek el a növényi csandi olajjal. Ez egy különféle gyógynövényekből és kivonatokból álló olajgyűjtemény, hetente egyszer dörzsölte a gyökereket, és nem piszok)

barátai azt sugallták, hogy a legjobb növekedéshez egy baba sampont kell használnia (ami jobban megvédi a hajat), amint a jelenlegi sampon vége, egy baba sampont vásárolok.

de mi a helyzet a haj nikotin maszkkal? a nikotin jó nekik

Lera, a nikotinsav maszkjai nem kapcsolódnak nikotinnal. Ezek a vitaminok (niacin, PP-vitamin és B3-vitamin).

nem maszk. van nikotinsav. nincs nikotin. a cigarettának semmi köze. ez minden egyes személy a szervezetben, csak ha annak összege nem elég, ha elkezd öntsük a haj, a köröm, és a sötét foltok és minden takoe.ne maszk, mindössze 1 ampulki minden mosás után fej dörzsölni a gyökerek a haj vagy egyes szakaszainak a problémát, és minden. az eredmény nagyon észrevehető

Nem is tudta, hogy a dohányzás akadályozza a haj növekedését ...

A haj növekedését Azt javasoljuk, egy sor haj vállalatok érdekel „szibériai Egészségügy”, mellesleg az orosz cég, minden növényt az Altáj és a Bajkál-tó - a sorozat neve „Edie Shady” - a haj növekedését, és mégis, a barátaim már használta ezt a sorozatot a haj növekedését a gyermek, az eredmény nagyon jó!

Kapcsolódó cikkek