13-14 éves és már a tónál - adjon tanácsot, hogyan viselkedjenek és állítsák be a gyerekeket

van egy 13 éves lány, 14 nyarán lesz. Egy olyan iskolában tanul, ahol minden fiúnak 1 vagy 2 fiúja van. Jól tanul. Két évvel ezelőtt jöttem az iskolaba a régi osztályban.
A lány nemrég történt, hogy van egy "új rajongó", elég bosszantó véleményem szerint. Úgy tűnt, hogy a lány eljött a házába, hogy készítsen egy újságot. Otthon a fiúnak nagyanyja volt.
„Az új ventillátor” felkéri egy lány, hogy egy sétát a jégpálya (beltéri) - amelyhez menni „mint a szarvas” tőlünk, vagy egy séta a parkban (amelyhez ismét meg kell, hogy elérje az első gyalog, majd metróval tőlünk).
A lány hazai, csendes, az iskolába (10-15 perc), a gépet elvezeti és elveszi. A metróban nem utazik meg. A területünk nincs (nem a központ és a vendégmunkás, és sok elégtelen).

Ijesztő számomra, mint anya, hogy egy ilyen lányt 13 és 14 éves kor között megyek egy fiúval egyedül járni. Mert: 1) a kerület nyugtalan, mint a város az ünnepekre; 2) a lány hazai; 3) a fiú nagyon bosszantó volt (Skype, sms folyamatosan).

Taníts meg, mit tegyek. Elindítani, vagy nem indítani, és ha elengedsz valamit leginkább követni vagy "plastunsky" feltérképezni, hogy semmi sem történik.

A helyzet új számomra, minden először történik.
Köszönöm

Lépjen kapcsolatba a fiú szüleivel és →

Talán nem értem helyesen, de nem →

cpasibo tanácsért.
A fiú arra kéri a lányt, hogy kérje anyámat (nekem), "nem kell a tónoka".
Nem akarom ezt a fiút, mint sógornő ((((
A lány nem is érzi magát izgalmas érzésnek, ő szeret figyelni a személyére.

A legszebb dolog az, hogy ezt a fokozatosan, érdekes dolgokat megteheted, győződj meg róla, hogy elég hosszú leszel. Nagyon tetszett az ötlet, hogy sétálgasson a pocsolyákon, csak hogy a fiával ússzon a boltba. A bal oldali képen a fiú maga is modellt készített a gépről.

És így, a lányát meghívják Kijevbe egy hetet a fiának nagyanyjára. Ha van egy közös vágy - adott találkozni (IMHO, a legjobb semleges területen - a parkban, egy kávézó a múzeumban, a durvaság és az agresszív viselkedés a tizenévesek: mit szülők.

Ugyanaz a probléma. A gyermek nem barátkozik senkinek. Nem tudom, mit tegyek. A másik fiú ment a vízi parkba - szintén hozzájárul a barátsághoz. A moziban, a színházban, a múzeumban, a körrel valahol. Egy másik anya meghívja a sétát Kolomenskoye-ban, közel élnek.

Szégyellem, mondván: "Milyen rossz fiú". Mutassa be, hogy mások mit tesznek ("De Vanya hallgatja anyámat"). mi egy olyan parkban megmentettünk, ami egy kis terület közelében van, ami persze unalmas. Tavaly (10 éves lánya) egyáltalán nem érdekelte a gyaloglás.

Nem hiszem, hogy egy lány, 14 éves és egy fiú 16 szeretné, hogy egy séta a parkban, azzal a szándékkal azt javaslom, hogy hívogatnak (?), Vagy találkozik a társaság (a), moziba, hogy a park biztosan nem! és azt gondoltam volna. Van egy fiam, és amikor a lány ragaszkodott a találkozáshoz.

Az időjárás egyik konkrét példája nem. Itt a teljesen más élmény alatt. Igen, és hogy ott, én is 11 évvel ezelőtt, a jövő férje meghívott egy sétát, és ő, mint kiderült, attól tartottam, hogy megközelíteni, úgy tűnt, elviselhetetlenül (véleménye szerint persze).

Meghívott egy csésze kávé üzlet, ment, élvezte, majd meghívott járni néhány órán kóborol a városban, ez szép, azt hiszem, magam kételkedni, amit a nagynéném néhány fagy, és csak a fogantyú park sétál. És mit tegyek, jöjjetek hozzá egy meztelen teste köpenyén?)

Szakasz: A probléma (ami engem fiú „új ventilátor” felkéri egy lány, hogy egy sétát a jégpálya (beltéri) - amelyhez menni „, mint otthon egy látogatás hívjon Tudod venni a Gorkij Park egy pár órát, majd vedd fel a mashine.tam ..

Olyan lányokkal, akikkel hosszú kapcsolatot szeretnék, úgyhogy ne, először gondoskodnia kell régóta, stb., Ezért felemelték, ezért őszintén gondolta. de miért állsz le magad? hívja fel a parkot, hogy járjon és enyhítse ott.

de hol él? talán a szüleivel, és nincs hova bevinni? hívd őt a házába. megtagadja - csak világos legyen. Ó, milyen csodálatos kor ... És még mindig kérdezed, mit tegyen. Get 5-7 rajongó és kocogás egy időpontot!