7 A legjobb üdvözlet, amit mindenki álmodni fog hallani

7 A legjobb üdvözlet, amit mindenki álmodni fog hallani

Vélemény van, hogy csak a nők szeretik a fülüket, az emberek éppen ellenkezőleg, a szemük. Tehát így van, de édes szó és macska szép. Mit mondjon az ember, hogy teljesen beleszeret hozzám?







De valahogy nem kell bóklást tenni. Itt például nem fog örülni, hogy valaki észrevesz egy hibát a megjelenésedben, és mond valamit: "De a stílus szép". Ez az Ön "de" tudja, mit tehet vele?

Néhány tipp arra vonatkozóan, hogy pontosan mit kell tennie a bóklásnak.

Először is. ki kell hangsúlyoznunk erõsségét (az egyik fõ különbség egy férfi és egy nõ között). Ezt általában a "te annyira erősek", "Ó, milyen nagy kezek vannak" és "valószínűleg az edzőteremben jársz". A legfontosabb az, hogy jelentse ezt, amikor valamit csinál (még akkor is, ha kaviár kaviárt kinyitott).







Második. azt kell hangsúlyoznunk, hogy a megfelelő dolgot választotta virág, ajándék vagy üveg kedvenc borának megvásárlásával: "Ó, köszönöm, kedvesem! Olyan figyelmes vagyok rám!

Harmadik. az ember méltósága, akárcsak annak használata, nem szabad észrevétlenül lenni. Különösen a szex után: "Nagyon jó voltam!"

Negyedik. fontos, hogy egy ember tudja, hogy jó humorérzéke van. Ez nem jelenti azt, hogy minden viccén nevetni kell, mint egy epilepsziás rohama. De egy-két nagyon vicces emlékeznek rá, aztán, mint véletlenül, azt mondják: "Ó, és emlékezz erre a viccre, én nevetettem, már mindenkinek szóltam a munkában, a lányok annyira nevetettek."

Ötödik. ha nem tudod mit mondj, az írók filmezõi régóta vigyáznak rád. Scribble néhány mondat, amelyből mindenki elveszíti a nyugalmát.

Hatodik. ha azt akarja, hogy tegyen valamit, és ragaszkodsz hozzá - ne esküszöm és kérdezzen. Csak azt mondja: "Szükségem van a segítségedre, mert tudom, hogy csak te kezelheted."

És végül: az embernek a legjobb bókja a boldog szemed, őszinte mosoly és a "Szeretlek" szavak.

Minden lány egyedülálló és gyönyörű. Csatlakozz a Misstits klubhoz. hogy hangsúlyozzák méltóságukat és találják meg a lelküket. A szépség szabályozza a világot. Csak a legjobb tanács a divat, a szépség, a legfrissebb trendek a kísértés és csábítás művészetében, hogy segítsen minden lánynak még fényesebbé válni. Az erős, magabiztos, de nagyon szelíd és törékeny lányokért küzd.




Kapcsolódó cikkek