4 Reggel

Jó napot mindenki.
Ma szeretném elmondani a piros színt, melyet a reggeli naphoz társítottam. Volt már kora nyáron az utcán?

4 Reggel

Photo:

4 Reggel
Egyszer régen, pontosan 5 évvel ezelőtt, láttam, hogy a Bourjois márkája egy lánytól elpirul. Nagy hatással volt rám az a tény, hogy a blush egy külön csomagban létezik, nem egy raklapon, hanem egy teljes értékű termék, önmagában. És úgy döntöttem, hogy amikor diák leszek, magam is ilyeneket veszek. És most, amikor befejeztem az egyetemet, eszembe jutott az iskolai álmom, és megcsináltam ezt az ajándékot.

Ne felejtsd el, hogy az összetörtség, mint a smink egyik eleme, nem árboc, és sok éven keresztül nélkülözhetem őket.
Most ezek az egyetlen rombolóm, és nem használom őket szükség szerint, hanem azért, mert minden reggel rituálét szeretnék végrehajtani, és nagyon szeretem az árnyék hangulatát.

Kiterjesztett nézet:
A Bourjois blush egy legendás termék, amely a producer szerint 1863 óta nyeri el a francia nők szívét. Azóta a csomagolás sok változáson ment keresztül, és most így néz ki:

4 Reggel

A blush egy műanyag tokban van, amelyben egy mágnes zárakként szolgál. A csomag színe kb. A színárnyalat színét határozza meg. A levelek fokozatosan eltűnhetnek, de nem hordom magam velem - az asztalukon állnak, míg az összes betű sértetlen.
A termék nem tartalmaz parabéneket, Franciaországban gyártják. A püré súlya 2,5 gramm.

4 Reggel
Bluster sült, nagyon sűrűn préselt. Ne por. Gazdaságos, megjelenésük 4 hónapig nem változott.
A ház belsejében, közvetlenül a kör alakú, egy ecset, természetes nap. Mindig elpirítottam rajta, él, "vessző" kiderül, kényelmes nekem.
4 Reggel

A sötétségnek erős szaga van, a meteoritok illatához hasonló intenzitással, csak az ibolyák illatát, a pirosító pedig egy másik virág. Valószínűleg ez egy rózsa, nehéz meghatározni. Nagyon szeretem a szagot, egyedi, ami azt jelenti, hogy csakis nekik van benne. Miután az alkalmazás nem feltűnő (azaz az orrban), de egy idő után hirtelen elhalványul és újra eltűnik.

Színes ... finoman rózsaszín, fehér arany, a bőrön meleg rózsaszín, barack.
nap:

4 Reggel
Shade:
4 Reggel

A pigment gyenge, a fény az első lökésből, és maga az árnyalat - a második vagy a harmadik. Szükség van rétegre. Túlzás nehéz lesz, a világos bőr egészséges árnyékot kap, kiemelve. Ami a cserzett bőrt illeti, nem mondhatok semmit, várnunk kell a nyárra.

Swatch (csak dekoratív kozmetikumok):

4 Reggel
4 Reggel

Megmutatom őket az arcomon. Mindig a bőrön viselem hidratáló krémmel vagy szérummal, tonális alapon.
Blush nélkül:
4 Reggel
Rouge:
4 Reggel

Megjegyzem, hogy ellenállásuk átlagos. Nem veszik észre, hogyan tűnnek el, de körülbelül négy óra után már nem látom őket.

Vizsgálati időszak: 4 hónap.

Pontszám: 5 mínusz a kitartásért. (Nem kétlem, hogy valaki számára ez a mínusz jelentős, nekem a kozmetikában csak szempillaspirál esetében fontos)

Pauline vagyok, köszönöm a figyelmet.

Felébredsz, hogy megtalálj egy másik napot
A hold ismét tegnap este elveszett
De most már a nap végre elmondta
/ Felébredek és új napot nézek. Tegnap este a hold elveszett, de ma már a nap már felvette a szót / Gwen Stefani

Kozmetikumok a katalógusunkban

Érdekes blogbejegyzések

Érdekes hozzászólások a közösségből

A nap legjobbja a közösségből

Kapcsolódó cikkek