3 Órás Nexia Assault


Tegnap tegnap az R15 VSMPO kovácsoltja vezetőjét a télért a helyreállításért, remélem, hogy télre teszem.

Futásteljesítmény: 50500 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.







Zárva a zárat, a gomb nem megy végig, és az ajtó nem belülről, sem kívülről nem nyílik ki. Meg kellett szakítanom az ajtó burkolatát belülről (megmondom az aranyérmet), és felmászik a kastélyba. Nyílt, eltávolítjuk a zár, mossuk benzin, letisztítják a fogkefe, minden bekent olajjal, elhelyezett, ellenőrizte az összes vázlat, és nem a füge.
Mi a fogás akkor?

Nekem is volt ilyen történelme, tavaly télen, mosás után nem tudta kinyitni az első ajtókat), legalább a hátsó ajtók adták a gombnyeregből. Így hát a hátsó ajtón keresztül kaptam a kerék mögé)) Az első zár csak akkor nyitott, amikor a kabin felmelegedett







a srácok elakadtak a kérdés maga zár (((((eltávolította a shell, nem értette, hogyan kell megnyitni.

Tudomásul veszem, hogy ha elakadt a vár is, meg kell szétszerelni eltávolítása után a rúd kivette kicsavarása véget (oldalsó) 3 csavarral. és a szobában, hogy megértsék, mi a probléma - rozsda vagy csak a hideg ragadó mozgó elemek a zár. -heat, rozsdagátló szitával és lithollal bővelkedve.

de van még egy aranyérmet. Nemrég vettem egy második kéz Nexia-t. így tegnap bezártam az ajtót a kulccsal, és amikor a fogantyú kívülről felemelkedik, kinyílik. mert mi ez. és ha felemeli a külső fogantyút, a belső

Nem tudom, mint a 2104 .de a Nexia alatt ezek a tünetek, úgy döntöttem, hogy nem megfelelően van csatlakoztatva a vontatási gombok zárszerkezet




Kapcsolódó cikkek