10 Mítoszok egy éjszakai gyógyszertárban való dolgozásról

A gyógyszertár éjszaka során végzett munkájával kapcsolatos számos kérdéssel kapcsolatban úgy döntöttem, hogy visszahívom a fiatalokat, és elmondom neked a drogéria egy éjszakai műszakban való dolgozásának sajátosságait.







Mítosz 1. Éjjel az alkoholisták és a drogfüggők gyógyszertárakba járnak.
Semmi esetre sem. Igen, elegendőek voltak, bár voltak olyan műszakok, amikor nem adtam egyetlen fecskendőt. Fanfuriki alkohollal és hasonló folyadékokkal, egyáltalán nem voltunk, így az Alconauts nem nézett ránk. Tény, hogy a munkanélküliség leggyakrabban az emberek, a hirtelen problémákkal küzdő emberek és az olyan kórházakban élők, akikben kórházi kezelést tiltottak, de otthoni kezelési tervet írtak. A legtöbbet a fogamzásgátlók és a gyermekek gyógyszerei számára kapták.

Mítosz 2. Éjszaka félelmetes.
Ez nem rosszabb, mint egy lakóház első emeletén lévő lakásban. Minden ajtó zárva van, egy kis ablakon dolgozunk, a gyógyszertáron mindenütt engedélyezett kamera + biztonsági kulcstartó a szegfűben. Lepota.

Mítosz 4. Éjszaka a gyógyszerészek "alulról felfelé" és recept nélkül adják el a gyógyszereket.
A legszórakoztatóbb mítosz, amellyel személyesen találkoztam, amikor az egyik vásárló megkérdezte, hogy ugyanazt a gyógyszert kapom-e, csak olcsóbb és ellenőrzés nélkül. Még mindig nem értem pontosan mit akarnak tőlem - egy csekk csomag nélkül történő értékesítése az egész ellenőrző csoportban problémákat okozhat az egész csapat számára, és ennek következtében a fizetés levonása.
Vényköteles gyógyszerek szintén nem engedjük meg egyetlen egyszerű okból - minden eladott csomag tükröződik az adatbázisban és reggel minden hatékony gyógyszert kérhet.







5. mítosz: bezárhatja az ajtót és egész éjjel aludni.
Tudod. De reggel a hatóságok látni fognak nulla bevételt a számítógépen, felvenni a felvételeket a kameráról, és gondoskodni egy szórakoztató életről. És a fizetés részben a bevételtől függ. Akarod?

Mítosz 6. Éjjel a zárt ajtó mögött zajos pártokat tehetsz.
Tudod. És néha ültem a barátaimmal, teát ittam (IGEN, TEA!), Játszottam a tollban - de az igazgató vezetőjével, akiről nagyon jól tudtam. És ne felejtsd el - a kamerát!

Mítosz 7. A gyógyszertár elsősegélyt nyújt.
Ezzel általában minden nagyon nehéz. A munkaköri leírásokban nincsen értelme az orvosi ellátás biztosítására - ezért sürgősen sürgős esetben hívtuk az Első Segélyt. Ugyanakkor bevallom, találkoztam többször is, és megmértem a nyomást, csináltam egy kis kötést, miután beadtam. De ezt nem ösztönzik.

Mítosz 8. Éjszaka a kábítószerek drágábbak.
Nem, az ár nem változik a napi időben.

Mítosz 9. Az éjszakai fizetés több.
Nem, nem az. Sokkal kisebb. Mindent köt össze az értékesítési szinten - éjszakai értékesítés jelentősen csökken, és a fizetés alacsonyabb lesz.

Mítosz 10. A bioritmusok nagyban különböznek.
A havi műszakok számától függ. Ha több mint 10 műszakot veszel át, a hónap végén nem az, hogy a bioritmusok elveszhetnek - csak zöldséggé változik, különösen akkor, ha a második munkán dolgozik az első műszakban. De 7 és 9 műszakot vettem át, és általában minden rendben volt. Emellett az ünnep alatt a bioritmusok teljes mértékben helyreálltak, és én és kollégáim nem tapasztaltunk problémát az alvás-ébredés miatt.

Bontsa ki az 5. ágat

Igen, léteztem, létezik még egy szabályozási keret, amely szabályozza a szabadság e formáját. A gyógyszertár ebben a helyzetben külön jelentést nyújtott be. Igaz, minden egyes gyógyszertár maga határozza meg, hogy milyen gyógyszereket fog eladni, és amelyek nem. Valaki elosztja mindent, csak a legnépszerűbbeket szabadítottuk fel, mint például a hideg elleni porok, szte-ktoxidok stb.




Kapcsolódó cikkek