Simovod jegyzetek - találmány - Sims 3 készség "karrier"

A találmány lenyűgöző készség a Sims 3 "Career" kiegészítésére. A valódi feltalálónak mindig van valami teendője. Meg lehet keresni a szemetet a városi szeméttelepre (új típusú szemetet), hozzon létre találmányok különleges munkapad, és eladni őket a jutalék, szervezni robbanások, kutak fúrása, utazás vissza az időben, vagy a föld alatt, valamint hozzon létre simbotov - speciális karaktereket robotok.

A városi dömítés nem az egyetlen hely, hanem a szemét megtalálásának fő helyszíne, különösen egy olyan bimbózó feltaláló számára, aki nem engedheti meg magának, hogy közvetlenül a feltaláló munkapadjánál vásároljon szemetet. A hulladéklerakóban számos hatalmas szemetet talál. Amikor ragyognak, átkutathatsz rajta, és valami hasznos dolgot, például ébresztőórát is el lehet távolítani az útból. A kleptomániás karakter ellophat egy kupacot, és elhelyezheti egy otthoni helyre. A bontásban is vannak olyan elkényeztetett és égett bútorok, amelyeket nem lehet megjavítani, de roncsolódhatnak, szimbólumokkal elválhatják, vagy otthon visszakaphassanak, de később is. A hulladéklerakó választékát naponta frissítik. A feltalálónak olyan emberekkel kell beszélnie, akik időt töltöttek vele a szemetet keresve, valószínűleg köztük hasonló gondolkodású embereket talál.

A szemét elhelyezésének egyéb módjai:

  • különböző tárgyak és szemetes cölöpök robbantása a hulladéklerakóban;
  • a szomszédok szeméttárolójában (a szemetet a karakter poggyászába kerülni szokásos szemetet és hasznos dolgokat, mint a könyvek vagy drágakövek);
  • vegyen fel bútorokat a tüzek után;
  • törölje a bútorokat a szemétbe (csak symbots);
  • a hulladékot jutalomként kapják a készségfeladatok elvégzéséhez;
  • vásárolni szemetet a feltaláló munkapadjára kattintva;
  • találni fúrási kutak.

A "Kollektor gyűjtő" készség elérése lehetővé teszi, hogy több szemetet gyűjtsünk ugyanazon a helyen.

Ha kifogástalanná válik, a DETAX munkaállomáson közvetlenül a találmány szerinti megoldáshoz juthat, amely megvásárolható vásárlási módban ("rendezés cél / szórakozás / hobbi és készség"). Annak érdekében, hogy egy másik találmányt bocsássanak rendelkezésre, a Simnek először kipróbálnia kell próbára és hibára. Felidézi az eredményt - a legtöbb "hlamoemkoe" foglalkozás a készség, a szemetet fogják a raktárból a munkaasztal és a poggyász a karakter. A találmányok véletlenszerűen nyílnak meg a készség szintjétől függően (az új találmányok mindegyike elérhetővé válik). A következő megnyitást követően a "találmány" művelet általában megszakad, de a karaktert végtelenül fel lehet tárni, a jobb oldali ablak megnyújtásával. Tehát a karakter befejezni fogja a feladatot, amikor a szemét véget ér, a karakter áramütést kap, vagy igényei drasztikusan csökkennek. A vizsgált találmányok külön-külön vagy egyenként állíthatók elő, mindegyiküknek bizonyos mennyiségű szemetet kell megkövetelniük.

A munkaasztalon háromféle találmány létezik: játék, furcsa munka és nagyszerű találmány. A játékok egyszerű és olcsóak. Megkülönböztetni a szemetet és az árat. Ezek a gyermekek törzséből szokásos játékokként használhatók és tárolhatók. A mesterségek kézművesek és modellek. Úgy tűnik, hogy ugyanazok, de az elsőek kreatív szobrocskák, a második időszakonként animációt is tartalmaz. A modellek drágábbak. Minél tapasztaltabb a feltaláló, annál nagyobb a modellek aránya a mesterségek között.
A nagy termékek padlóhigiénia. autótisztító. fúróberendezés. egy időgép és egy szimbólum.

A "Modellek Mester" és a "Híres Inventor" készségek elérése lehetővé teszi a találmányok gyorsabb, jobb és értékesebb előállítását. Díj a boldogság pontokért "Készítő feltaláló" csökkenti az egyes termékekre jutó szemét mennyiségét.

Az újonc feltalálója gyakran aláássa saját felelősségére és égési sérüléseket (éget) kap. Továbbá mindenki, aki a robbanás epicentrumába esik, égési sérülést szenved. Ha egy robbanást nem egy hulladéklerakóban rendez, de azt mondja, hogy otthoni weboldalán egy robbanás elkezdhet tüzet, ha más tárgyak esnek az epicentrumba. Ez nem történik meg a dumpban. A dolgok robbanása más házak, kivéve a házat és a dumpot, tele van pénzbírságokkal, amelyeket csak a szerencsések és a "Super robbanás" készségek birtokosai tudnak elkerülni, jóllehet ezek a bírságok nem túl nagyok. Ha felrobbantod a parkoló autót, nem lesz finom.

A feltaláló általában kockázatos elfoglaltság, és az "égetett" állapot az a helyzet, amelyben a Sim él a legtöbb életében. Ő megég, vagy akár öngyulladó az ő pad (az utóbbi esetben sürgősen meg kell menekülni a zuhany alatt, hogy leüt a lángok), égetett földalatti kalandokat, és utazik az időben, szenved a robbanás, és sérül a keresés során a drágakövek katakombákban. Ahhoz, hogy lemossa a koromot a karakterből, elegendő lesz fürödni.

Egy másik feltétellel, hogy megszokja a magányt, mert senki nem szereti ezt a feltalálót. Például, a fúrótorony retteg minden közeli polgárt. Ezek nem túl lusta, hogy jöjjön haza egy karaktert vagy egy nyilvános helyen, ahol fúrás végezzük, hogy kifejtsék „Fie!” Természetesen, fúrás a hazai oldalon, de aztán elkezdenek mérges a háztartás tagjainak, akik nem tudnak aludni. Ha a feltaláló jött, hogy egy híresség (ez akkor lehetséges, ha a feltaláló munkahely), akkor meg kell szokni, hogy a folyamatos nyilvános megrovás és a barátok elvesztése. mert az újságírók nem tudják megmagyarázni, hogy a szemétkosarakban a feltaláló kémlelte a szemetet, és robbanásokat hajtottak végre a hulladéklerakón, teljes mértékben betartva a biztonsági előírásokat.

A hátrányok ellenére a feltaláló életében van előnye. Például sok minden vágya van a napi tevékenységekhez: hozzon létre műalkotást; hozzon létre egy játékot; hozzon létre egy modellt; hozzon létre egy bizonyos számú játékot vagy modelleket; hozzon létre egy nagy találmányt; kések, fémek vagy meteoritok fúrás közben; Találjon n kövek, fémek vagy meteoritok; szervezzen n robbanásokat; Vigyük el a megégett tárgyat a hulladéklerakóból; keressen hulladékot; a kukában keresgélni a szemetet; küldje el a múltba vagy a jövőbe; menj a földalatti kalandhoz; növeli a készségek szintjét és mások. E vágyak teljesítése érdekében a feltaláló számos boldogságot kap. Például a fúrás során 50 drágakövek megszerzésének vágya 15 000 pontra becsülhető.

A feltaláló jellemvonása

A feltalálás legnagyobb sikere excentrikus karakterekkel érhető el. Gyorsabb fejlődési készséggel rendelkeznek, és egész életen át tartó álmukkal rendelkezhetnek "Szörnyek teremtője" (a képességek elsajátítása és három szimbólum létrehozása).

A következő karaktertípusok hasznosak lesznek:

  • bátor vagy szereti a kalandot (idő- és földalatti utazáshoz);
  • géniusz (a logika készsége szükséges a földalatti kalandokban);
  • atléta (a sport készsége föld alatt lesz);
  • magányos (a jelen feltalálónak nincs ideje kommunikálni még a háztartásban sem);
  • Egy született kereskedő (drágább lesz a találmányait eladni egy jutalékban);
  • szerencsés (kevésbé lesz negatív esemény).

A mágikus gnómok

A találmány szerint két mágikus gnóm létezik - a feltaláló és a troglodit. Az első véletlenszerűen kapható a következő találmány helyett egy munkaasztalon, megvásárolható egy jutalékban, vagy fúrás közben kapható (nagyon ritkán). A második pedig a múltba utazáskor szerezhető be.

A feltalálók gyakran más mágikus gnómokat találnak a fúrás és a föld alatti vagy időben történő utazás során. Ez általában a gnómok legegyszerűbb misztériuma, de vannak még eredetibbak is.

Simovod jegyzetek - találmány - Sims 3 készség

Munkaasztal "Otkryks" - a legfontosabb dolog a feltaláló házában.

A feltalálók sok időt töltenek a kirakóban, hasznos alkatrészeket keresnek.

Amikor a szemétkosár ragyog, átgondolhatod rajta.

A jelen feltaláló soha nem fog habozni, hogy az orrát a szomszédok szemetesládájába dugja.
Természetesen a szemetet keresve.

Minél nagyobb a tárgy, annál látványosabb a robbanás.

A feltalálók felrobbanhatnak hulladéklerakókat a hulladéklerakókban.

A feltalálók kezdete gyakran égési sérülést és tüzet okoz.

Statisztika a készségnaplóban

  • összegyűjtött szemét (db);
  • létrehozott kézműves (darab);
  • létrehozott egy játékot (db);
  • létrehozott nagy találmányokat (db);
  • fújt tárgyak (db);
  • a földalatti kalandok száma (db);
  • időutazás (db);
  • tanulmányozott találmányok (%).

A találmány szerinti készségek további képességei

A találmány szerinti készség elérése

Modell varázsló
A varázslók legalább 250 kézművet készítettek. Minden eszközük működni fog, és többet költ. Ezenkívül a modellek gyorsabban hozhatók létre.

Szuper robbanás
Mielőtt szuperrobbanás lett volna, 150 tárgyat felrobbantottál. Most a robbanások olcsóbbak lesznek és még több szemetet hoznak. Ezenkívül könnyebb elkerülni a bírságokat.

szemetet gyűjtő
A szemétgyűjtők több mint 1000 szemetet gyűjtöttek össze. Gyorsan megrágják a szemetet, és több szemetet találnak!

Jól ismert feltaláló
Meg kell teremteni 100 darab nagyszerű találmányt, hogy híres feltalálóvá váljon. A találmányait gyorsabban hozza létre, a szemetet pedig kevesebb költséggel. Minden munkája kiváló minőségű, és ára magasabb. A nagyszerű találmányok mindig sikeresek!

Ismerje meg, hogyan lehet egyedi találmányt létrehozni!
Javítsuk a találmány szerinti képességet a 10. szintre, és várjunk egy speciális hívást. Miután több különleges célt elér, egyedi találmányt hozhat létre!

További képességi feladatok

Tudomány és technológia kiállítása
Követelmények: látogasson el a stadion kiállítására.
Jutalom: a képzettségi szint emelése, felfedezések felfedezése.

A haladás előnyei
Követelmények: meggyőzni egy bizonyos számú polgárt, hogy a modern technológia csodálatos.
Jutalom: Simoleons.

Toy Hill
Követelmények: gyűjts össze egy bizonyos számú játékot és szállítsd őket az iskolába.
Jutalom: a képzettségi szint növelése, az iskola munkatársaival való kapcsolat javítása, "jótékonyság" mudlet (+ 50 hangulati pont 24 órán át).

Legyen okos megjelenés
Követelmények: hozzon létre egy bizonyos számú kézműveset és szállítsa azokat az irodaházba.
Jutalom: Simoleons, növelve a képzettségi szintet, javítva a kapcsolatot az irodai alkalmazottakkal.

Szalon felszerelés
Követelmények: gyűjtsön össze egy bizonyos számú padlóhigiéniai terméket, és vigye el őket a gyógyfürdőbe.
Jutalom: Simoleonok, a képzettségi szint növelése, a szalonban dolgozó alkalmazottakkal való kapcsolat javítása.

Játékok gyerekeknek
Követelmények: egy bizonyos mennyiségű szemetet szállít a raktárba.
Jutalom: Simoleons, a kapcsolattartás javítása a hangout munkatársaival.

A feltaláló díjai

  • A feltaláló tiszteletbeli díja 10 kézművesség létrehozására;
  • "Kézműves" érmet 50 kézművesség létrehozására;
  • érmét "A zseniálisnak" egy időgép találmánya.

Bármikor kaphatsz díjakat a városházán.

Hogyan kell fejleszteni egy készséget?

  • a tudományos intézet tanfolyamokon való részvételre;
  • könyveket olvasni készséggel;
  • feltalálni a feltaláló munkapadján (párhuzamosan nőni fog a mechanika képessége);
  • felrobbantani az objektumokat;
  • végezzen speciális feladatokat az ügyességhez.

A találmány szerinti készségek listája