Európa bajnokai spanyolok olaszokkal kötöttek

A spanyol csapat kedvence volt a könyvesboltokban, és a meccs elejétől kezdődően az olaszok megkezdtek. Spanyolország szokásos stílusa - a labda teljes irányítását az olaszokra szabták. De az első igazán veszélyes pillanat a jelenlegi bajnokokkal történt. Miután szabadrúgást szereztek a kapu 20 méteres pontján, Pirlo pontosan lőtt a kapuba, Iker Casillas alig tudta legyőzni ezt a labdát.

A csapat első felében nagyon akut pillanatokat cseréltek, ám az olaszok kissé közelebb voltak a gólhoz, mint a spanyolok.

A szünet után, a spanyol válogatott játékában gyakoribbak voltak a hosszú távú sztrájkok. A spanyolok újra megragadták a játékot. Az olasz csapat edzője sikeresen cserélte, megváltoztatta Balotellit Di Natale-ra. Di Natale-nak sikerült megnyitnia a számlát ebben a küzdelemben. A célt a 61. percben szerezte meg, az olasz Casillas-nal együtt az egyiket, és könnyedén megverte a kapust.

Ebben a meccsben Fernando Torresnek még több pillanata volt, de rájött, hogy egyikük sem a spanyolból nem működött. Minden alkalommal, a legjobb oldalról, Buffon bemutatta magát. A mérkőzés kimenetele egy döntetlen volt, amit mindkét csapat megérdemelte. Negatív eredmény vezette Horvátország nemzeti válogatottját, legyőzve Írországot az Európai Labdarúgó Európa-bajnokság C csoportjának vezetőiben.

EGYÉB HÍREK Ebből a KATEGÓRIABÓL

Jégkorong. Az orosz csapat elvesztette a cseheket - 1: 2 és második helyen végzett az Euro Tourban

Vladimir Bessarabov keresztrejtvény adatai. A jégkorongban ezek igazi férfiak.

A WBA verzióban a világbajnok címet viselő csatában White Tyson (Ruslan Chagaev) legyőzte a Fast Fres (Fres Oquendo) vereséget.

Alexander Ovechkin - a "Washington Capitals" (Washington Capitals) lemezeket rögzíti.

Dmitrij Khomukha kinevezte az orosz ifjúsági labdarúgó-válogatott edzőjét

Az orosz sportolók az olimpiai játékok érméitől megfosztották a Sportbíróság döntését