38 testvér és ő egyedül

Szőke, köszönöm! Tetszik a bejegyzéseid))). Tudod, amikor éltem szülőhazájában Szentpéterváron, a kar idegen nyelvek, mert én nem akarom, hogy a munkát, akkor annyira népszerű adminisztratív asszisztens. A 22 éves koromban még mindig dühös, kínos tinédzser voltam, és minden szabadidejét olvastam, nem pedig a szépség irányításával. És sok komplexum volt. De a korral kezdett elfojtani egy rabszolgát, egyre toleránsabb lett. De ez a legfontosabb dolog! És tudod, a replikákkal nagyon élveztem: "Keresd meg a hatvanéves nagyapámat", különösen, ha a nők írják. Végtére is, az ifjúság elhalad, és az önbecsülés az egész életen át kell kísérnie. IMHO

de most elkezdtem az életkor megszerzésére. és milyen szempontból - mint egy szeretett és szerető férjével - örül nekem, így én is én vagyok. a megjelenés, és általában mindenben. de véletlenül elszólta közelmúltban a társaság a fiatal munkavállalók (20-22 év-x), amely szeretne vásárolni magának egy szép cipők, mert mögötte a látszólagos kacagást, mint ahol a korban :( és még ilyen apróságok :( néha ütköznek vezetője itt az ideje, hogy egy fekete kapucnis, és általában kevesebb a megjelenés, kor torzítást :) nevserez, persze, de ez egy szégyen. valószínűleg azért, mert a függő a munka, így a fiatal alapvetően. igen, ők még dinoszauruszok nevezett :))) már az arca közvetlen, a hátsó mögött.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek