6 A legfontosabb dolog, amire emlékezni kell, egyedül élsz

Az önálló élet kezdete fontos színpad a hölgy életrajzában. Amikor először él önállóan, ez pénzügyi függetlenséget és döntési szabadságot jelent. Csak tegnap voltál haver, nem viselnek nadrágot korábban a délután és szerető pozyrit „Forma-1”, és most már be egy srác, aki nem visel nadrágot korábban a délután, ő szereti pozyrit „Forma-1”, és egyedül él. Ez a kis különbség felnőtté tesz.

Ne feledje, Ben bácsi azt mondta Peter Parker: "A nagy hatalom jön egy nagy felelősség." Mi az Ön rendelkezésére áll minden klevost felnőttkorban, de cserébe meg kell foglalkozni az unalmas felnőtt felelősséget: kommunikálni a főnök a munkahelyen, fizetni kommunális és általában élnek a saját.

Így van. Mindezek a valóságos bitek a legnagyobb szálak a szamárban, ami a felnőtteknél történik. Természetesen a szomszédok és a szülők nélkül önálló életmód hűvös, de szó szerint minden más szar a világ összes tagjánál. Nem hiszel nekem? Mikor volt az utolsó alkalom, amikor meghallotta, hogy valaki azt mondja: "Haver, próbálj meg magadnak élni, amikor felkészülsz, és vécépapírt veszel. COOL! "?

A független életben egy milliárd ülepítési pont van, és elmondom neked a legfontosabbakat.

Elgondolkodott már arról, hogy mennyi a hulladék a hűtőben? Nem igazán vagyok. Aztán rájöttem, hogy magam kellett töltenem ezt a hűtőszekrényt. És mi történt? Kedvenc termékeim: sajt, méz, csokoládé paszta, mindenféle gyümölcsök - drága. Olyan drága, hogy nem mindig veszem őket. Azt elég pénzt, hogy hozzanak starpersky gabonatermékek, kartohu, alapvető zöldségek, szója és a sajt (igen, vegetáriánus vagyok, üss kövekkel, miközben még mindig itt vagyok), de néha meg kell menteni finomságokat. Mi a teendő, fájdalom. Ha nem lenne bérelhető, akkor minden sokkal jobb lenne. Ó, száraz reggeli, joghurtok, tofu és tofu tészták a kínai dinoszaurákról, mennyire kevesen vagytok önálló életemben!

És az egészséges étel még drágább. Mindezek a csírázó gabonafélék és a teljes kiőrlésű tészta (tészta vagyok, imádom a tésztát) drágák. Ne szórja be ezeket a részlegeket. Különösen, ha a határon állsz, egy koldust elválasztva egy normális személytől, mint én.

2. Béreljen drága, a lakás apró, és a szomszédok zenészei

Fogsz adni kiadó polzarplaty, nem számít, milyen városban élsz, és ennek fejében a luxus apartman, egy ingyenes bónusz, amely - a szomszédok, akik szeretnek táncolni, kalapács körmök, fúrás a falon, dobolás, átkozódva és mossa le a ruhákat reggel három órakor.

3. A számlák besyat és a legrosszabb időben jönnek

Ezekről a havi ajándékokról: itt van a víz, itt van a fény, itt van a többi hulladék, kap-jel. Képzeld el, hogy egy szupermodellel mentél egy időpontra, és amikor már eljöttél a pontra, el kell ragadnia a golyókat. Érzések ugyanabból. Persze, bizonyos mértékben köszönhetően ezeket a számlákat tehetünk superklevye dolgot: kapcsolja be a lámpákat, és nem fagy meg a tél -, de azt is, hogy te más superneklevye dolgot: hogy a pénzt, és választhat kekszet a reggeli és a sajt, nem lehet kihagyni nem tükrözve mindkettőt.

A postafióknak az új fiókok előzetes ellenőrzése szükségessé teszi a szívedet, mintha a második világháborúban szétszednéd a botokat. Mit mondhatok. Kapcsolja ki a világítást a mosdóban, ha nem ülsz benne. Csak ennyit tudok segíteni.

4. A dolgok mindig piszkosak

Ahhoz, hogy egy lakásban dolgokkal dolgozzon, olyan legyen, mintha gyermeke lenne, aki folyamatosan zavarja. Por, piszok, törmelék, pók bugák - mindez házban lesz, ha nem jön ki. A konyha és a fürdőszoba is piszkos, és ez még rosszabb. Sürgősen indíts egy lányt, és hagyd,

5. Gyakran és minél hamarabb vécépapírt kell vásárolnod

Ott van a sokk. A WC-papír mindig a WC-ben volt, amikor otthon laktam. Emlékszel a Harry Potter könyvére, még akkor is, amikor az erdőben voltak? Ugyanaz volt nekem is WC-papír. Mindig a házamban volt, egyenesen a birtokosból nőtt, és mindig arra számítottam, hogy látja őt a helyén. Nem ez a helyzet. Nem tudom szavakba helyezni: gyakrabban kapod el, mint gondolod, és többet használsz, mint gondolnád. Vásárolja meg előre, és amilyen gyakran csak lehetséges. Nem fogod megbánni, garantálom.

6. A mozgás a legnagyobb stressz a világon

Meg vagyok győződve arról, hogy a pokol olyan hely, ahol a rossz emberek a halál után esnek, és a Sátán kényszeríti őket, hogy kéthetente mozogjanak. Az első dolog, hogy emlékezzen a lépésről, hogy minden barátod azonnal megtalálja a családi eseményeket, amelyeket az adott dátumra terveztek, és senki sem akar segíteni. Egy másik dolog, amire emlékeznünk kell, hogy minden dolga mérlegelni több milliárd hangot, és nem megy át az ajtón. És az utolsó dolog: minden, amit vásárolt Ikeában, erős, amíg el nem kezded. Ha podvinesh vásárolt Ikea asztal készült, mint írták, „kompozit tömörfa”, kiderül, hogy valójában össze a dobozok, amelyek együttesen tart csak a pereme olvasztott sajt a mikrohullámú sütőben.

Mozgás - szar. Barátok - szar. Ikea szar. A krémsajt hűvös, de nem használható a bútorgyártáshoz.

Kapcsolódó cikkek