50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek

Regisztráció sikeres!

Ez az oldal lesz
5 másodperc elteltével frissítve.

Ez az oldal lesz
5 másodperc elteltével frissítve.

A jelszó sikeresen megváltozott!

Ez az oldal lesz
5 másodperc elteltével frissítve.

Ismeretlen hiba történt.
Frissítse az oldalt, és próbálkozzon újra!

Jelentkezzen be a szociális szolgáltatásokon keresztül

jelentkezzen be az egyik szolgáltatáson keresztül

A nő arcát 50 változás után, elkerülhetetlen, és érdemtelen küzdeni. De itt, hogy elfogadja a szépségjavító ötleteket a divattervező Bobby Brown nagyon hasznos. Hogyan kell természetesnek lenni, és nem szabad túlzásba vinnünk, milyen előnyökkel járunk az ellátásban, és mi a legjobb, ha egyáltalán nem használjuk?

50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek

50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek
Guru Smink Bobbi Brown a 80-as években alapította meg saját nevét. Abban az időben szabadúszó sminkes volt. De még akkor is volt saját stílusa és szigorú szabályai. Azt akarta, hogy a bőr természetesnek tűnjön, és semleges hangokat használ, amelyek hangsúlyozták az arcvonásokat. Eddig is igaz az elveihez. Hírességek Meryl Streep, Susan Sarandon és Brit Danner lelkes Bobby rajongók és a természetesség iránti vágya.

Szépség tippek minden nő után 50 Bobbi Brown

Egy 50 éves nő szépsége az életstílus változásaival kezdődik

Nem is tudom, hogyan kell hangsúlyozni, milyen hatást gyakorol a testére, és szembenézhet az életével, energiájával, véleményével és az általános termeléssel kapcsolatos hozzáállásával. Inni több vizet, hogy nedvességet töltse bőrén, enni, gyakorolni és elég aludni. Adjon előnyben az egészséges ételek - gyümölcslé, gabonafélék, szárított gyümölcsök.

50 év feletti nő arcával - újra átgondolja a sminket

50 év után meg kell tudnod ellenőrizni az alap és a szín mennyiségét az arcodon, különösen a különböző évszakokban - télen egy kozmetikumot, nyáron egy másikat. Ideális a szezonális BB-krémet használni, amely egész évben hatékonyan működik. Ez magába foglalja a hidratáló, öregedésgátló összetevőket, a ráncok simítását és az árnyalatokat, amelyek a bőrön fekszenek, anélkül, hogy megváltoztatnák az alapvető hangszínt. Egy ilyen krémet alkalmazva azonnal látja az előállított hatást. Használjon BB-krémet az alapítvány helyett az alapozáshoz, és ha szükséges, ceruza-lézeres olvasót.

Mivel az életkorban az arc színek válnak enyhébbé, átgondolják a blush és a rúzs is - ne tegye túl az arcát és az arcát, de az ajkaknak világosabbnak kell lenniük. Távolítsa el a sötét szemhéjárnyát. A maximum a szem belső sarkában világos árnyalatú, sötétszürke a külső és vékony, sötét szemhéjjelző a szempilla növekedésének vonala mentén.

Szépség tippek - maradj a jelenben

Működik Bobbi Brown

50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek

50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek

50 év után egy nő arcával - sminkes művészi szépség tippek

Kitűnő tanácsok, bármit is csinálsz - minden olyan kérdés, ami a nőknek 50 év után van. De különösen kedveltem a tanácsot: "Maradj a jelenben". Milyen gyakran élnek az én koromban élő nők a körülöttük lévők körében. Az arc nem jól ápolt, alapozó réteg, harci színezés az arcon, mint a múlt század 80-as években. Nyilvánvaló, hogy egy nő nem tudja elfogadni azt a tényt, hogy ifjúsága már elhaladt. Jobb lenne energiát és pénzt költeni a vitaminokra és gondoskodni magukról. Szeretem a nőket a fotókon, szépnek és méltóságtelennek látszanak. Tanácsot adott Bobbi Brownnak a jegyzethez, és hozzátett valamit sajátjából: örülni és szeretni az életet bármely megnyilvánulásában.

Olvastam ezeket az ötleteket, és nagyon megértettem magam. A valóságban természetesen minden nő a lehető legtöbbet szeretné megőrizni a fiatalokat, és nagy pénz jelenlétében sokkal könnyebb megtenni, de nélkülük megőrizhető a megjelenésük. Például a rossz szokások nagymértékben befolyásolják a testet, és természetesen öregszik, ezért el kell hagyni őket, és a helyes életmódot kell vezetniük! Tehát az itt olvasható tanácsok biztosan figyelembe veszik és kihasználják őket, ha már több mint ötven éves vagyok!

Azt hiszem, még mindig a nők hangulatától és szellemiségétől függ. Természetesen, ha egy nőnek nincs anyagi problémája, egy otthonos házban él, könnyebb gondoskodni önmagáról. És ha éppen ellenkezőleg, állandó pénzhiány van, és a munka nehéz, és otthon sok probléma könnyen leesik a szellemről, és elfelejti a megfelelő sminket és gondosságot. De Bobby Brown minden bizonnyal mestere az extra osztálynak az üzletében, és tanácsát a jó alapot nyújtja a jó sminknek.

Úgy gondolom, hogy egy nő minden korban gyönyörű, 50 év még mindig messze van, nem öregszik, a külföldön ebben a korban sokkal könnyebb, mint Oroszországban. Fontos szerepet játszik a megfelelően megválasztott smink, nagyon kellemetlen nézni néhány olyan nőt, akik messze meghaladják az 50-et, harcoló színezéssel az arcukon, mégis úgy néz ki, nem is vulgáris, hanem egyszerűen nevetséges. Úgy gondolom, hogy az embernek meg kell felelnie az életkorának, és nem a fényesség rovására próbálkoznia kell, hogy fiatalabbnak nézzen ki. De ugyanakkor ne hagyja teljesen magára, a legfontosabb dolog a megfelelő bőrápolás, egyszerű make-up, szép jól ápolt körmök, haj. Végül is a cikkből láthatja, hogy egy jó smink megváltoztatja az arcát, még mindig 50 éves vagyok, ezt a cikket az anyámnak adom)) Azt hiszem, hasznos lesz néhány tipp.

Ötven nőtől kezdve tényleg minimalizálni és természetesbbé kell tenni a sminkeket. Ebben a korban sok smink nem vonzóvá tesz egy nőt, hanem éppen ellenkezőleg, hangsúlyozza minden ráncot és hozzáadja az életkorát. És még mindig nagyon elárulja az életkort, a nyakát és a dekoltázs területét, mögöttük nem kevésbé kell gondoskodni, mint az arc mögött, és tápláló maszkokat és masszázsokat is kell tennie. A jól ápolt nő minden korban jól néz ki.

Kapcsolódó cikkek