27 éves vagyok, és még mindig egyedül vagyok


Semmi különös semmi. Ez azt jelenti, hogy nincs tapasztalat a szexben, a lány nem tudja, hogyan. Kevés a borsó, mint ezek a "rönkök" (nos, hacsak az ember maga nem erdész)

26 éves vagyok, nem vagyok egyedül házas, sosem találkoztam, vagy megcsókoltam egy srácot. Nem vagyok ijesztő, sokan azt mondják, gyönyörű vagyok. Nem is tudom, mit tegyek. És a karakter normálisnak tűnik.
Már van igazi hisztériája!
A fortunetellerekhez mentem, durván durva dolgokat mondtak, Tipo, hogy rossz vagyok, stb. és hasonlók.
Elaludtam azzal a gondolattal, hogy van egy emberem, és elaludni fog. Nagyon ideges voltam az elmúlt évben, 1,5 évente, minden alkalommal, amikor egyszerű vagyok, mint egy igazi pszicho. Alkoholfogyasztásként kezdett el enyhíteni a feszültséget.
És természetesen az én pszicho-érzelmi állapotom befolyásolja a munkámat, még mindig nem volt elég ahhoz, hogy engem piszkos munkából.
Fűrészelt antideprisanty segítettek, de az állam eltörlését követően az előző állapotban újjáéledt.
Röviden, erőteljes szeszély van a férfiakról és a házasságról, csak 18 éves koromban akarok feleségül venni, és néha még intuitíve úgy érzi, hogy jó feleség és anya leszel.
Még egy év egy ilyen csúnya feszült állapotban, és talán egy pszichiátriai kórházba kerülök, vagy velem fogok valamit csinálni, nem tudok többet.

123, egyáltalán nem vagy ember? Befejezted? C *** .. ah, te. lány. Ha ilyen boldog családi életet élsz, ilyen választ keresel. Minden düh folytatódik? Ne keverjetek össze azzal a tanácsokkal, hogy nem házasodtunk meg, rossz gonoszsággal. Itt azok, akiknek szívfájása van, de ezt írja:
Bár ezek sztereotípiák, de ebben biztosan van valami. Ha egy lány nem házasodik 25 éves korában, akkor senki sem igényli. Ennek oka lehet sok - csúnya, nehéz karakter, óriási követelések és kérések broulánsok stb. Azoknak, akikre szükség van, 22-23 év alatt foglalkoznak az egyetemen. És érdekes módon, a Szovjetunióban volt még keményebb - ha nem megy férjhez a '22 - hogy senki sem akar, és ha 26 nem házas - minden a lefolyóba. De eddig, a társadalom úgy döntött, hogy a házasság - ez olyan, mint egy bélyeg, hogy a lány minőségű, hogy értékelni és kiválasztani, és ha valaki - ez azt jelenti, hogy valami baj van, és ha nem lett kiválasztva, akkor egy ok arra, hogy azt, és jobb, ha nem próbálkozol vele, maradj távol
Gyere haza, tudván, hogy szeretsz és vársz. Aludni egy meleg ágyban, és tudják, hogy még egy hideg éjszakán is melegednek a saját testének melege. Tudni, hogy ha beteged lesz, van valaki más, mint a szüleid, aki gondoskodik rólad. Könnyebb elvégezni a trükköket (munkában, oktatásban, sportban stb.), Amikor valakire van szüksége, akkor erős motiváció van.
De ez minden ostobaság, ugye? Sokkal jobb, hogy menjen haza, tudva, hogy senki nem fog várni, és nem kell senkinek, hogy aludni egy hideg ágyban, és üvölt a párnát a hétvégén az a tény, hogy a barátok hosszú ideig házas és a gyermeknevelés. Röviden - előre és csak előre! (C)

123, padla, és nélküled, mindannyian ismerjük ezeket a STERIOTYP-okat (nevetés). Hogy volt a rohanás, mert látszólag itt felsorolni azokat, akik a beteg, és aki hallgat, és így betanult ilyen se *** meg, cyka, kimentem ezzel gadina oldalon.

A szüzesség nem hiba, de nem kell ezt a korszakot megtartani. 26 évesnél fiatalabb normál nőknek rendszeres szexre van szükségük, legalábbis egészségre. Igen, és a férfiak nem akarják elrontani a 26 éves szűzet. Ha ez lehetséges, elveszíti a szüzességét, akkor te és önbecsülésed fel fog térni.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek