Taxi «Spartak» 📍 News kommentár

A központi mérkőzés a negyedik fordulóban az orosz Premier League között a szentpétervári „Zenith” és a moszkvai „Spartak” bajnok végződött vereséget - 1: 5. Duel kíséri hagyományos jelenlegi tető a játékba „St. Petersburg”, látva Alexander Kerzhakov és botrány másik egykori játékos, a kék-fehér-kék-Alexandra Panova - ő támadta meg a rajongók hazai csapat. „Lenta.ru” - ezen és egyéb eredmények a kerek.

Derby két főváros megelőzte fényes akció „Zenith” - kék-fehér-kék látták le a legenda a klub 34 éves Alexander Kerzhakov. Úgy tűnt, mielőtt a tölteléket a „túlemelés” feleségével és három gyermekével - a legnagyobb eredménye az életben, a szavak a játékos. Veteran beszéd, tett egy tiszteletkört körül a stadion, „kezdte” a tribün egy hangszóró és könnyek - vezetékek nem sikerült.

Kerzhakov mondta Spartak az Instagram. „Valaki pihentető alvás, és valaki most a széken általában nem ül” - csipkelődött csatár.

Home Club Kerzhakov nem okozott csalódást - "Zenith" tört. Miután egy látványos gólt Alexander Kokorin intelligencia véget ért, és a „Spartacus” kezdett egy rémálom. 63 perc, a piros és fehér "égnek" már 0: 4 - Alexander Erokhin próbáltam, Domenico Criscito és Daler Kuzyayev. 71 perc tizenegyesből ázni Quincy Promes, de miután hat percen át a kapun Artem Rebrov labda repült az ötödik, és a kezét a labdát. Roberto Mancini nyert negyedik győzelmét négy mérkőzést, és megnyerte az első olasz derbi történetében a Premier League - kollégájával Massimo Carrera sokat gondolkozzanak: Spartak tovább csúszik, és meg kell felelnie, ha meg akarják védeni a címét.

Viccet egy taxi sokkal fontosabb, mint valaha - a személygépkocsik forgalomba, mint a „Spartacus” - pontosan öt, bár kevés ellenállást.

„Mozdony” is megnyerte mind a négy mérkőzést elején a Premier League-ben. Amíg a 75. percben a meccset SKA Habarovszk vasutasok nem fedte fel az ellenfél védelmén. Relief rajongók és három pontot a treasury csapat hozott egy szabadrúgásból középpályás „Loco” Alekszej Alekszej Miranchuk. Középpályás próbalövését balról a hosszú sarokba: CSKA kapus Alexander Krivoruchko bolondozás magát, korán elkezdett mozogni a közeli sarokban a cél.

Stadion „St. Petersburg” továbbra is „örvendezni” - a mérkőzés előtt a „Spartacus” újra nem incidens nélkül. Itt is, ott folyt a tetőn, podtribunnyh szobák OMON ohazhival gumibotokkal különösen buzgó rajongók a vörös és fehér, és mielőtt a játék, amikor a lelátókon már elég sok ember (főként Kerzhakov vezetékes), a tálat a stadion úgy döntött, hogy elhagyja a nyílt, bár játszott el vihar. Azonban ez így jobb, mint megmagyarázni, miért ismét az arénában ér 50 milliárd rubelt nem képes megvédeni az eső ellen.

Kis sportos csoda történt játékosok „Ufa”, megállt a március Groznij „Akhmat”, amely kezdődött a denevér után a névváltoztatás (még egy hónappal ezelőtt, a klub volt az úgynevezett „Terek”). Amíg a 80. perc osztályokon Szergej Semak engedett, de a következő hat percben, küldték a kapu Groznij három gólt. „Ahmad” kapta magát, de már késő volt - a cél a leállás ideje a második felében, a csapat nem mentett.