68 értékelés a Toyota sprinter a tulajdonosok az előnye és hátránya toyota sprinter

Utazom 9 éven át ezt az autót. Vettünk nélkül halad át az Orosz Föderáció. Abban a pillanatban, 356.000 km futásteljesítmény. Autó egyáltalán nem költséghatékony. Egyfajta egy igásló. amely utazik szinte bárhol! Felfüggesztés és a motor készül el a lelkiismeret! Mikor ez a futam csak egyszer alapos javítás a motor, és nem egy csepp olajat nem töltjük fel a csere a csere. Felfüggesztés majdnem megölte. Jobb oldali kerék nem zavarja sem, hogy hány, éppen ellenkezőleg, ez kényelmes utazni (azok számára. Ki nem tudja átadni a jobb oldali kerék. Vannak speciális periszkóp tükör). Autó elég tágas (ami már nem csak a szállított!) A szervezetben is, hogy nincsenek problémák (nem rothad, nem rozsdásodik). Automata sebességváltó a futás soha nem változott. Általában, ha talál egy ilyen gépet a jó kezek - hogy, nem fogja megbánni!

Japán minőség, a hatékonyság, összkerékhajtás

9 év alatt nem talált

Robusztus, szívós, mozgékony és meghajtható bármilyen terepjáró

kis szalon, nincs utastér szűrő

Első benyomás: jó (kényelmes) gép utazni. Másodszor: ez lehet vezetni és így tovább! Igaz fogyasztás növekszik és olajat podedaet. Harmadszor: Az utcán, télen - sífutás autók és néha meglepő. Összességében egy jó autó egy kis áramlási sebesség (nyáron). Nagyon könnyen karbantartható. Nagyon könnyen kezelhető.

5 hónapig: változás az olaj, szűrők, szíjak, salnechki. Általában az összes létfontosságú. És mégis - csak megy. És igen, az utolsó tulajdonosa volt a lovas és hajlított ház (tálban). Levettem, íves, mosott polusantimetrovy! koksz réteg, tegye. Ez egyszerű. Spring suspension kell javítani. Spring. Végigmentem szinte az egész front (első felfüggesztés). Együtt javítási és eredeti alkatrészek belül maradjon 11000r. A motor a szükségtelen hangokat, - megérinti szelep egy kis terhelést. A behúzás gáz több teljes kopogás eltűnik és az autók teljesen normális sebességgel. Paulsen hosszú megfigyelési arra a következtetésre jutott, hogy kopog. szükség van, hogy szabályozza a gyújtást és. ajánlatos cserélni tramblera fedél vezetékek. gyertyák, csúszka. Mászott. Néztem - tényleg meg ijesztő. Kompressziós :) első henger 17; 17 második; A harmadik 17; Negyedik 17.5. heh szórakoztató. ez az, ahol a detonáció. Meg kell változtatni az olaj lehúzó gyűrű. elhagyják a henger falai olajjal film, amely javítja a tömörítés. öntsön olajat Mobil 5 w 30. Úgy tűnik, hogy egy vékony film, és létrehoz egy fenyegető pusztítás a gyűrűk minimum. Szalonban. Szükség van további hangszigetelés. Kuipl porileks a fóliázás, -prisobachu idején. Ezt azért tettem, tíz - jól sikerült. Made (rendelhető) polcán lemez (8 mm) a hátsó (a csomagtartóban) kiderült gyönyörű. Tettem (perforált) az ő jó hangszórók (palacsinta). Zene nagyon jól játszik. Kerekek. ) Hátsó 195/60 r15 első 185 / 70R14 :) vicces történt (szerencsére nem összkerékhajtású autó). Később feküdt ki a képeket. Szeretném üvegszálas lökhárító barátaival és rendeljen egy kicsit megváltoztatni a megjelenését, de nem tudom, hogy szükség van 20t.r. míg a meditáció.

A felülvizsgálat rövid lesz, mert kb törés nechego.Vzyal mondani neki, amikor ő volt a 14. évben, és több mint 5 éve rajta katalsya.Menyal, rack, 1 CV ízületek, csendes blokkok - még natív byli.A így csak a fogyóeszközök és remen.Tseny most a másik, hogy a hang nem az ár alkatrészek smysla.Absolyutno nem követte az autót, a motorháztető alá nézett vodichku felöntjük omyvayki. Csak azt. Multi-link felfüggesztés és az okos gép. Amikor kivette, nem féltem az eladási később. Az első, aki eljött megnézni, megvette.

Ülések nem fold. A csomagtartó kicsi. Hátsó hely nem elég.

alacsony leszállás, vnistitelnaya

régi, egyszerű belső, nincs meg az a fordulatszámmérő, a jobb oldali kerék.

Kényelem, megbízhatóság, könnyű javítás

Amikor mi már régóta a kérdés Beszerzési inomarki.Iznachalno kellett volna lennie 4wd és kombi. Először is, mert hozta fel GAS 69, a második túl ottuda.Za előtt hat hónappal egy kört ez egy kolléga, és ő süllyedt a lelkem, híresen törés jeges elhúzódó helyreállítást. Tehát a választás volt a tudatosság. Most már csak Csodálom mind a 182 elhelyezték benne, valóban fogyni 14 évvel ezelőtt. A választás soha nem bántam. Annyian voltak izezzhena rajta. Ilyen dzsungelben mászni. Az első út a tavak, az első éjszaka. És teljesen ésszerűen aludt jobb a kocsiban három rebenkom.Spustya három évben eladták egy korábbi munkatársa, aki lovagol rajta, hogy ezen a napon.

Az évek együttesen fejti ki hatását.

A műtét során a közlekedési kritikus hátrányok nem található. Ő megfelelően működik. Különösen a kezdők, mert nagyon engedelmes kezelése. Alacsony üzemanyag-fogyasztás, gyors bemelegedés, könnyen hozzáférhető alkatrészek. Általában komoly problémák merültek fel vele. A gép még mindig ad esélye sok új autók, különösen a mi orosz)) Felgyorsítja nagyon gyors, az út jól eltartható. A nappali kényelmesen elfér egy kicsit, de egy csomó számunkra nem kell)) Zaj szép, nem idegen hangok. A gépek járatos a „amatőr” szinten, de azt lehet mondani, hogy ilyen áron, a gép csak finom. Azt tanácsolom minden kezdő)

Salon, meleg, könnyen hozzáférhető alkatrészek

nincs kritikus hátránya

A tökéletes autó, kényelmes, és csak kellemes a lélek

Drága és ritka alkatrészek

Tayota a családban élt öt éve! Ma már nehéz megtalálni a gép, ami nem drága, és nem törik teljesen. Bár, hogy miért nehéz, azt hiszem, ez lehetetlen. És így ez az autó sem kivétel, de az is igaz, hogy eltört egy sokkal kevesebb, mint a korábbi készülékek. Kidolgozott egy hármas. Erőteljes, jó akkumulátor élettartamát, de nem annyira jó, elvégre az autó nem nagyon drága. Kerék forog simán, anélkül klipek. Pedál működni. Ez a gép nagyon gazdaságos, nem sokat enni sok benzint. Ahhoz, hogy a gép Tayota Sprinter jó (az ár indokolja a minőség). És ha akarsz egy olcsó autó - ez egy jó lehetőség!

száztíz szavak

száztíz szavak

Kényelmes, japán, alacsony üzemanyag-fogyasztás

Vajon az első autó az ex-barátom. Crystal fehér szép piros-fekete belső. Nagyon könnyen kezelhető készülék. Megértem rossz autó, ő nem csak jogaik, de sprintor szereti) Általában, szinte minden Toyota szép, nagyon ügyes gép. A gép az én egykorú, talán még egy kicsit idősebb, gyakran valami a tört. Részletek drága, néhány kell rendelni. A csomagtartó kicsi, de elvileg tágas. Többször hengerelt a földön, vagy az országban, nagyon könnyen kezelhető a járművet, amíg a kerék, amely soha nem ült le, majd jobbra nem akar kijutni. Lágy kerék plus automata sebességváltó - a szépség! Most van valami összehasonlítani (majd vettem egy Toyota Cresta - sokkal nehezebb kezelni, és a méreteket több). Úgy vélem, hogy a kezdő vezető, különösen a lányok az ideálistól. Ár biztosan elfogadható, de valószínű, hogy fröcsköl a részleteket.

Megjelenése, könnyű kezelhetőség

Életkor, drága alkatrészek

Megbízható, alacsony költségű karbantartás, gazdaságos

Külső szalonképes, alacsony leszállás

Kényelmes az utastérben

átjárhatóságát, csomagtartó mérete

Ön is érdekelt:

Teszt hajt Toyota

68 értékelés a Toyota sprinter a tulajdonosok az előnye és hátránya toyota sprinter
Lásd 22 tesztvezetésre Toyota →

Auto javaslatokat AUTO.RIA

b / egy autó AUTO.RIA

új autók AUTO.RIA

Nézze meg az új design

Mi lesz boldog, hogy megtudja, az Ön kívánságait. Ez segít nekünk, hogy ez az oldal jobb.

Köszönjük a visszajelzést!

Vélemények a Toyota modellek

Vélemények a Toyota Sprinter adatok

egyéb szolgáltatások

Vélemények a közlekedési mód

Vélemények a bélyegek

Mi mást látni:

Kapcsolódó cikkek