12 megújítása a szerelvény vagy cseréje az üzemanyag-szivattyú és a benzin elválasztó

Egy korábbi poszt, rájöttem, hogy az agy komposiruet benzines szivattyú. A másik szivattyú, cserét már a csomagtartóban, de felmászni rá anélkül, hogy változtatni a szűrő túl lusta voltam.
Jött rendelni az eredeti finom szűrő és durva háló Masuma.
finomszűrő elrendelte az eredeti, mert sok a saját BZ írási hogy nem az eredeti, és megkapja a rossz podtravlivaet. Mesh is, mint az eredeti, de az ár 1250 erre szemetet megölt vette Masuma - minőségi természetesen rosszabb, mint az eredeti, de a költségek 250 rubelt, eredeti sűrűbb.
Benzines szivattyú fekvő Zhiguli tucat Bosch, feláll tökéletesen.

szivattyú kerék számos

És akkor minden, mint mindenki másnak - Műanyag Tonel az utolsó alkalom, hogy nem tedd vissza, valamint a fém borítás, mely védi a ház a finomszűrő.
Kezeli fogó lecsavarta a nagy műanyag anya, van mindez kenu ki a tartályból forgatva 180 fokkal, és dönthető, hogy az oldalán a választó váltó, úgyhogy az üzemanyagszint-mérő jól ment.

cserekészlet

Balra a régi szivattyút, a megfelelő új Bosch. Eredeti háló utoljára próbáltam mosni karbklinerom ... mennyire piszok vymylos! de annyi újra, és a bal! Még azt sem változott meg fehérré

Új szűrők jönnek gumi tömítőgyűrű és a szivattyú teljesítménye vezetékeket. A régi meg kell átrendezni az üzemanyag nyomásszabályozó (rá, és menjen az új rezinochki), a reteszt a fúvóka üzemanyag-vezeték, egy új üzemanyag-szivattyú szűrő (a benzines szivattyú is van egy új rezinochka is), és egy üzemanyag mérő, rövid minden nagyon könnyű és egyszerű.

Új össze a bal oldalon

Azt hogy mindent az illeszkedés fordított sorrendben.
Ezen túlmenően, az egy ismerős fite tanácsos húzza a fojtószelep kábel, tehát nem annyira laza és autók jóslás, hogy gyorsan reagál a gázpedál.

Megcsináltam minden csütörtökön. Pénteken, a gép rendesen lovagolni, de az érzéseimet, és az érzések a felesége fit lett sokkal gyorsabb.

Az ár a kérdés: 1997 ₽ Futott: 161490 km

Kapcsolódó cikkek