9. fejezet (Lynskey Litta)

A szomorú gondolatok figyelmetlen Miris zaj jön a folyosón. Váratlan látogatás okozott bosszúságot, de amikor a nő felismerte a hangot a király, ő hirtelen felállt, dobás hímzés, és elment szinte futott a folyosóra, útközben átkozta magát, nem megfelelő öltözék és frizura.






VALTOR még nem járt vele, és miután a nagykövetség vétel Miris gyötri a gondolat, hogy ő, és úgy döntött, hogy szakít vele. Micsoda öröm, hogy tudja, hogy tévedett. Király ismét neki! Azonban egy órát látogatók szokatlanul korán, de kit érdekel.
Elérése előtt a bejáratnál, Miris szó lezuhant egy király küszöbén a nappaliban.
- Ó, felség - pukedlizett, szemérmesen nézett rá alól szempilláit. - Én siet, hogy találkoztunk, de nem várt. Kíváncsi vagyok, ha még nem találkozott, akkor lett volna akár a hálószobában? - Miris adott neki egy ravasz mosollyal és sorkatonai szolgálat.
- Vigyázz a nyelvet, Cohen Vinelli - King összerezzent. - Azért jöttem, hogy ebben az órában, remélve, hogy az ágyból.
- Az ágyam vár rád minden órában, - ez kitartott fegyvereket, hogy tudná, hogy most VALTOR kifejezetten nem a romantika.
- Elég! - és a hangja, és nézd rémült nő. - Kíméljen emlékeztetők, milyen bolond voltam, hogy Önnel a kapcsolatot.
- Hogyan szeretné felség - motyogta. - De mi történt? Mit tettem, hogy megérdemlik a szívességet? - Miris, a legtöbb esetben jól birtokló személy, hagyja a szeme megtelt könnyel.
- Képmutatás. Aljasság. Kegyetlenség - VALTOR mintha minden szót késsel. - én is?
- Hogyan lehet beszélni velem. - és meglepő módon úgy hangzott, elég őszinte szívvel zakoposhilsya fekete féreg a félelem.
- Hogy mersz rágalmazás Enya Linsar?
Damn lány! Tehát minden miatta. Van VALTOR kiderült róla beszélgetés Tabre? Úgy tűnik, az tény. De ha Tabre érteni a szavait helyesen és kezelni aljas elarkoy ... Szőke istennő, nem! A király nem megbocsátani neki kezdeményezésére. Van, hogy neki hinni, hogy ő nem hibás.
- Nem értem, hogy mit jelent, - motyogta Miris. - Ha arra gondol, hogy a beszélgetés a nagykövetségen vétel, úgyhogy csak kifejezett véleményem, mellesleg, akkor nyilvánvaló, hogy sok.
- Ne úgy, mintha egy ártatlan bolond, Ena Vinelli. Természetesen, ha nem okos, de nem olyan hülye.
Miris szív sajgott a fájdalomtól. Minden szó a király feltekerik, mint egy pofon. Harag és önsajnálat túlterheltek nő, kiszorítva még a félelem.
- Hogyan lehet bántani, miután az összes, ami köztünk történt? - valódi fájdalom kiáltott fel.
- Mi történt velünk? - zöld szeme összeszűkült, az ő gonosz szúró hideg tekintetét. - e valaha, szóval vagy tettel, adott, hogy megértsék, hogy jelent valamit nekem?
- Egy szó - nem, de egy kérdés ... - ez közvetlenül és bátran nézett a szemébe a király. - Te megosztott ágyam, és ez valami olyan jelent.
- Bármi, ami nem jelenti azt - mosolygott kegyetlenül. - Semmit, kivéve, hogy te, mint az elődei, lógott a nyakamon, és hagytam, amit csinál. És hogy eloszlassa az illúziókat azt mondják, hogy a szeretője, én konkrétan úgy döntött, a hölgyek, akik nem rendelkeznek a szemem, a másik előnye, amellett, hogy megjelenése. Nem kívánnánk kötni, odaléptem hozzá, csak hétköznapi nők. Azonban egyik régi kedvencek nem érdemli gyűlölet és megvetés, amit neked. Élvezheti a kizárólagosság, Ena Vinelli. Te - nem csak egy bábu, akkor - rossz, lelketlen dolog.
- Amennyit csak tudsz! - Miris elszörnyedt. - Soha nem engedtem meg magamnak, hogy beszéljen a nők.
- És nem engedi. De - nem nő. Egy nő nem lett volna kárhoztatva magukat egy hasonló sors, amit elkészítettem én Linsar. Ösztönöz, hogy az ember azt a tényt, hogy ő visszaélt egy ártatlan kislány - ez legyen mentes az egész emberiség.
- Ez egy hazugság! - kiáltotta indulatosan. - Hogyan lehetne ezt hinni egy ilyen piszkos rágalom. Soha nem mondtam!
- Azt hiszem a szót felvette a másik azonban a lényege uszítás nem változik. Tabre hívja a bosszú, mi mást is gondol?
- Természetesen nem az erőszak!
Miris szinte hitte magát. A végén, ez tényleg nem tanácsot Tabre egyenes. És hadd szíve mélyén vágyott megaláztatás elarki arrogáns, de ugyanakkor nem ad gondot kell gondolni, hogy pontosan hogyan történik mindez. És még ha akart egy lány szégyent, akkor biztosan nem képviseli ezt a műveletet részletesen.
- Azt hiszem, hogy hazudsz.
Szavak után a király női lélek tele volt félelemmel. Alig Marquis Vinelli tudta érteni - ez a borzalom a bűncselekmény, vagy a félelem a megtorlás. Felismerve, hogy VALTOR mindannyian tudjuk, először nézett a jogszabály oldalról. És én megborzongott, hogy hogyan kell kinéznie a szemében. Király mindig is egy lovag. És ha lement piszkos átok, majd haragját határtalan. És ez csak egy dolgot jelenthet - Tabre még hallgatta a szavait, és észrevette, hogy a tervet. Miris szédült és rájött, hogy hamarosan elveszti az eszméletét. Máskor ő nem sikerül kihasználni, és csökkent a király kezébe, de most megpróbált ellenállni.
- Enya Linsar - alig hallható hangon mormolta. - Mi a baj vele?
Király egy lépést a nő felé, és megragadta a vállát, meredten arcába.
- Mit gondol?






- Tényleg, ez ... ez ... - Miris nem kimondani a szörnyű szót, először teljes egészében az érzés, hogy ő tette.
- Azt akarom tudni, hogy ha a fekete terv megvalósításához? Nem. De nem azért, mert Tabre megjelent nemes, hanem azért, mert a lány szerencséje volt.
- Dicséret istennők! - lihegte valódi megkönnyebbülés.
- Nem állítom, hogy boldog. És ha ők boldogok, hogy csak azért, mert arra számít, hogy elkerülje a büntetést. És nem számítunk.
- Büntetés? De miért? - hogy megtudjuk, hogy a rohadt elarka sértetlenül Miris éljeneztek. - Mit csodálkozol? Igen, beszéltem Enom Tabre. De csak, hogy figyelmeztesse őt.
- Tényleg? - VALTOR hunyorgott. - Miért sütjük kb nyugalmat és Tabre más rajongók Lotessy Linsar. Az, hogy megsértődött, hogy az a tény, hogy a többi lány átvette a helyét az első bírósági szépségek, hagyományosan tartozó királyi úrnője. De alig egy sebesült büszkeség kéri, hogy egy ilyen aljas cselekedet.
- Természetesen nem - ő most magabiztosabbnak éreztem. - Ez nem hiúság, nem is megtört szívvel dobott a lábát az Lotessy. Csak nem hagyhattam ezt a lányt használta a hatalmat a férfiak, hogy bántani és Dairen.
- Tovább hazafi! - King kuncogott idegesen. Egy szeretet Dayr dob ártatlan lány kiszolgáltatva egy csomag férfi, a másik az azonos szeretet, készen, hogy visszaélés vele. Az az igazság, nem áldozat nem fél kedvéért az országot!
- Mit jelent a csomag a férfiak? Beszéltem csak Tabre.
- Tudom. De valószínűleg úgy érezte, hogy jobb, hogy megosszák az öröm és a másokkal szembeni felelősség.
- De nincs semmi köze hozzá! - hisztérikus nő felsikoltott. - Nem az, hogy nem ösztönöz, és csak a másik pedig még inkább. Kész vagyok válaszolni minden szót. Végezzük el a hívást, és Tabre ...
- Nem tudok.
- Mit nem? - Miris nem értem.
- Nem tudok hívni Tabre - mondta King. - Meghalt. Megöltem. A többi a terv, hogy ugyanezt tegyék. Mindenki - aki célzatosan nézett -, aki részt vesz ebben az esetben.
- Nem - Marquis hörögte, fulladás vissza hullámzó horror. - Mondja el, mit ne tegye ezt. Nem teheti ezt velem. Mindazok után, ami köztünk történt ...
- Ön ismételten olyan kevés számomra, akkor, hogy „köztünk”? - VALTOR gúnyosan utánozta a hangja. - És ne merj célozni, hogy én voltam, amit meg kell hálából a kapcsolat. És így kapott ezzel kapcsolatban, sokkal több, mint megérdemelt, nem élvezi a szerepét királyi kedvenc. De ez nem volt elég. Ön úgy döntött, hogy joga van a féltékenység. Végtére is, a féltékenység okozta a csúnya aktus. Féltél, hogy Lotessa Linsar a helyed a szívemben és az ágyam.
- Félsz - Miris tűnt rohant fejjel a szikláról. Ha ismernénk a király annyira, akkor legalább megérteni az érzéseit.
- És jó okkal.
- Semmi? - dadogtam a nő nem hisz a hirtelen kitört a remény.
Miután az összes kemény szavakkal, hogy a király mondott, félt hinni, amit hallott. Van-e még kedves neki? Így kell lennie. Ő lenne mérges, ha volt olyan közömbös, ahogy akar mutatni.
- Tudatosan - ismételte VALTOR. - Enya Linsar soha nem vesz el helyet a szívemben ... mert ez nem tartozik egyetlen, nagyon apró darabokra. Ami az ágy, akkor annál inkább nem kell aggódnia. Én soha nem mertem volna gondolni rá ebben az értelemben. Lotessa végtelenül felülmúlja a nők, mint te.
Könnyen és nyilvánvaló öröm megtöri az illúziót Miris király úgy tűnt, hogy élvezi a hatást. Ajkán játszott gonosz félmosoly, a szeme csillogott vad öröm.
- Tetszik! - kiáltott kétségbeesett nő.
- Imádom - nem vitatkozott.
- Szóval még mindig képes a szerelem - minden szó, hogy neki fájdalmat. - Ha igen, akkor meg kell megérteni.
- Érted? - a hangja őszintén zavarodottság.
- Igen. Végtére is, szeretlek! És a szeretet lehet tolni minden őrület. Ha szeretné tudni, hogy a viselkedésem okozta egyetlen szerelmem neked, háttérbe szorította az ész és a lelkiismeret hangja.
- Akkor gondolom, a szeretet érzése, - lassan, elgondolkozva mondta a király -, de valójában ez csak egy szerencsétlen önszeretet. Az igaz szerelem nem nyomja a bűnözés, hogy emeli a férfi fölötte, hanem csökkenti azt az állatnak.
- Sokkal tudsz szerelem! - kétségbeesés legyőzni a félelmet és Miris úgy döntött, hogy azt mondhatná, hogy mit gondol. És ami még rosszabb nem. - A szív - egy darab jég. Ön bűntudat nélkül élvezte az általam és az emberek, mint én, és most találják magukat megközelíthetetlen szépsége és változatossága megvan a fejébe, hogy szeretik. Semmi nem meri, hogy meghívja őt az ágyába. Giving head levágni a büszke hercegnő nem utasíthatja vissza a helyemre.
- Giving head levágni? - Azt ragadozó pislogott, bámult Miris mint egy űzött vad. - Ez a tét valószínűleg hajlandó támogatni.
A nő megdermedt. Nem akarta, hogy az életüket betartásától függ elarskoy lányok.
- Félsz? - VALTOR egyértelműen kigúnyolta őt. - Nyugodj meg. Nem fogom megölni, bár bevallom volt egy pillanat, amikor az ilyen gondolatok eszembe jutott. De természetesen nem egy buta érv lenne az oka a halál. És Enya Linsar nem mertem megsérteni ilyen javaslatokat, én nagyon különböző tervek.
- Mi az? - kérdezte önkéntelenül.
- Semmi köze hozzá - csattant fel. - tartalom azzal a ténnyel, hogy a szép feje nem fenyegeti az állvány. Én azonban meggondolom magam, ha megtudom, hogy még mindig hajlandó bántani én Linsar - hirtelen a király ismét megragadta a nő vállát. Zöld szeme szúró neki, mintha áthatol a lelkét.
- Nem! - kiáltott fel Miris. - Nem, esküszöm neked!
Annak ellenére, hogy a félelem és a kétségbeesés, érintse VALTOR, még olyan kegyetlen, ő elfordította a fejét. Ujjai fájdalmasan szorította a vállát, ásni a bőrbe, de Miris akarta soha szétnyitotta a kezét.
- Ó, VALTOR! - próbált, hogy lezárja a nyakát a király kezét.
- Ne merj! - VALTOR dobta a nőt magát, olyan erővel, hogy ő elrepült néhány lépést.
Király úgy tűnt, nagyon megdöbbentette tettét. Vett néhány mély lélegzetet, megpróbálja helyreállítani, majd odalépett Miris.
- Nem kérek bocsánatot - nem nézi a nőt, mondta. - Bár tudatában annak, hogy ő járt el helyesen. Nem éri meg idegesíteni, ha már tele düh és undor.
- Tehát, vége köztünk? - Miris élettelen hangon kérdezte.
- Viccelsz, Ena Vinelli? A kapcsolat - makacsul kerülni a „regény” - elavulttá vált régen ma. Bár, mint a végén, hogy nem kezdődött el?
- Rájöttem - anélkül, hogy felemelte a fejét, mondta.
- Remélem. És ha a veszteség állapotát királyi kedvenc, nem fosztja meg szomjazni az élet és a szabadság, akkor mondj el mindent, hogy összeesküdött ellene Enya Linsar.
- Semmi már nem ábrázoljuk a drága elarki. Hadd virágozzon, és élvezi a győzelmét. Megengedi, hogy elmenjek az udvaron?
- Természetesen - a király bólintott. - Én már ragaszkodott hozzá, ha még nem kínált. Azonban, ha már a maradványai az elme és a lelkiismeret megérteni, hogyan frusztráló nekem a társadalomban. Ide ősei vár a Marquis. Élő ott nyugodtan, gyász férje és tetteikért. Tettem felelős, hogy őr egy ideig.
- Tehát, ha küld nekem egy linket?
- Pontosan. És hidd el, kell örülni, hogy megszökött száműzetéséből saját neve helyett börtönbüntetés a Royal börtönben.
- Légy boldog? - ő keserűen összeszorította a száját. - Azt hiszem, nem lesz képes élvezni legalább valamit az utolsó napig.
- Ez, ahogy tetszik, - King vállat vont. - Én azonban a helyén volna örvendeztem az a tény, hogy ez a vég nem jön olyan gyorsan, ahogy csak tudtam.

Nos, Miris szerencsés volt - leszálltam link))) A nemek

Nos, igen, a jó ő nem ezt érdemli.