2106 és 21013 - veszünk - Lada, a szakértők - a kerék

Apám szürke. És barátja, ami általában az első vásárolt 2101 == túl szürke. Csavarok már mind fiatovskie. pedál - padlón. A biztonsági öv 30 rubelt kerülni, meg kellett vásárolni ...







Igen, a szovjet ember egyedi: aki mást lehetne az autó módosított fényszóró készült a következő kongresszus új modellek és szaggatja szét őket hússal sorok! Tompa Európa nem érti vagyok a tizenharmadik okból is, nem tetszik, bár a különbségek penny minimum (hűtőrács, lökhárítók, hátsó lámpák, rácsok a tetőcsomagtartó, kissé eltérő előlapot, hamutartó másképpen - nagyjából ennyi) - ezek a gépek nagyon kevesen tekintenek rá. De a részleteket az építési egység, és itt fontos, hogy ne hagyjon ki semmit. Ami a legjobb minőségű autó összeszerelése az első fél is biztosan észre. És ami a szénhidrát - ez volt szükséges elvégezni néhány nem környezetvédelmi előírásoknak, és ez tolta „Ózon”, és az a tény, hogy a „Weber” jobb, ez egy nem-agy ...

És amikor a „kiment, és vettem”, akkor nincs móka. Mivel Raikin: „Minden megy SKU-in-elhízott!” És az egész elrontott 21013 nyomorult „facelift” vagy minek nevezzem. A hátsó lámpák beépített reflektorok, mint például névtáblák Lada1200 s - naiv minden ... Azonban lökhárítók és rács jó. De itt bomlik ülésnek ággyá nagyon nehéz volt, de 2101 volt, hogy könnyen. Miért nem értem ...

Most valamiért nem úgy néz ki kopott. Azt a lehetőséget, hogy össze. Itt például, a közelmúltban én vezettem egy 412 m-es Izhevsk 1968 GV, futómű №39. Cool car! Dinamika alapján jobb, mint a „kilenc”. És örülök, hogy kapcsolja be a sebességváltó kart! Kár, hogy hamarosan a 412 kar a padlón át.
És az a tény, hogy a moszkoviták vásárolt azok, akik nem tudták megvenni Mi ... „tömegek” nem mindig jobb, főleg, ha lehet kapni egy „import”.

Nos, a dinamika Még nem akarok vitatkozni: vezeti oda. És a régi ma, és azt, hogy néz ki. De azokban az időkben is nevetséges volt összehasonlítani. Azonban, mint mindig, ez a véleményem. Lada volt az áttörés: nem tudom, hogy a gép nem lehet ennyire szép, csendes, tágas és dinamikus. Moszkovita azonnal elkezdte tűnik sírba. Rendben, nem fogom hibáztatni, de még inkább most nincs értelme.

A jól ismert történet)) szülei 1982-ben vásárolt egy új VAZ-21053, fűtött hátsó ablak, ecset fényszórók jugoszláv akkumulátort és gombot, hogy a tiszta üveg kúp, átállítani a fényerőt a világító, a biztonsági övek normák övek csavaró mechanizmusok)) bézs ezért azokban az időkben ez volt a színe olyan népszerű volt, még mindig nem értem. Ebben az évben mentem az első osztályban, de mély benyomást gyermekkori maradt pontosan megjelenése az autó a családban))
Azóta, miután több mint 30 éve, de az autó, ami kedves nekem, mint a memória az apja, és változtatni, vagy csak eladni, még hittem soha nem jött!
Abban a pillanatban, megvan a második és a harmadik modern német és japán autók nagy teljesítményű motorok szemérmetlen és nagyon kényelmes és nagy szalon, de ... ..zhigulyator rám ott lesz az első gép, amit megtanultam lovagolni, szabályozza szelepvezérlés, megváltozott dugattyúgyűrű és hajtókar csapágyak, forgatás tengelye a -35 ° C-fokos fagy, kísérleteztek a Részidõmérés csillag és fázisok, megváltozott fúvókák a porlasztó és gyújtógyertya csemege szett 4 oldalsó elektródákkal, ujjas kormánymű, több L megkeressük tömítések GETZ szelepek és a nagyfeszültségű vezetékek NLC))) főzött félautomata kiöntőcsatorna Rozsdamentes






Az autó futott viszonylag kevés ilyen tekintélyes korát 153 tonna-kilométer, de még mindig él a hátsó lengéscsillapítók, a hűtő ICE sütő belsejét, az első felfüggesztés fegyverek, minden üveg kivételével a vezető család és nagyon jó állapotban van.
És ami a legfontosabb, nem egy, hanem nekem anyacsavarok ez az autó nem csavarja, akkor is, ha még nagyon fiatal voltam, életkor 12-13)) váltott a kerekek, így a szülők, hanem ékszer szabályozására jack és a láb ugrál kereszt kulcs csavarja ki a csavarokat ))
még most magad ez öröm, hogy nem tagadja soha, bár járni, és az első autót csak néhány alkalommal egy évben!))
Legidősebb fia, ami körülbelül azonos korú, mint én a vásárlás során zhigulyatora tanított anyát csavar az autót, és nem a BMW, az egyes tételeket egyértelműen kevésbé megbízható és jól karbantartható, mint 21053))

Tényleg én értékelem ezt az autót, akkor neki köszönhető, megtanultam kezelni a jelenlegi szakmai feladatokat, melyek nem tanították, és nem tanítanak az egyetemen, posztgraduális, kutatóintézetek))

Hagyja ezt a cikket elolvasni, akik hisznek „a szovjet autók” medencék”. Személy szerint én nem támogat semmilyen injektorok ABS, kiegészítő elektronika az autóban. Velem hajlandók vitatkozni egy csomó, ez kényelmes. De én a hagyományos porlasztó autó, Soma maga javítani, és elment, és anélkül, hogy a szolgáltatások és a százat. Nem érdekel, hogy a gép a régi, legfőképpen magamnak, hogy megjavítja a saját kezét. Száz ott három bőr letépni. De mit mondjak ?? ez egyszerű, hogy nem a régi zhigulonke. Most azonban kitört chego_zakazyvay vontatókötél fizetni, fizetni alkatrészek, fizetni a munka maga „számos” még nedash. Ring pénz a zsebében, és egy másik dolog! Bármilyen javítás a vállát.

„Legyen minden olvasni” - Azt mondtam volna, és a szerelmesek, és ellenségek. A lényeg, hogy nem összeszólalkozikvkivel. De megjegyzem, hogy az idő VAZ-2101 időnként úgy tűnt, nagyon összetett gép! Funkciókban gazdag! A villamos „hat” általános program tűnt valami homályos. Ma ez vicces emlékezni :)

Mindez a mi szegénység, nem emlékszem, aki azt mondta, hogy meg kell keresni ahhoz, hogy megkapjuk a lehetőséget keresni egy másik. Mindegy, a modern autó sokkal, hogy speciális szerszámok nélkül nem Ön bármit tehet (változtatni ugyanazon kerékcsapágy, vagy sokk).

Csak akkor, ha, mint egy hobbi! Azonban a szovjet időkben, a kéz is, hogy a terméket. felülmúlja a pultra. És megy ENEA pillantást rádióamatőr tervezés volt öröm. Ez most halott - összes eladott ...

Michael, a család Andrei mindent helyesen mondani, mert dolgozott a bányában, egy nagy predriyatiy hogy a minisztérium a nagy illeti, a terv természetesen megadta, így például a nagyvállalatok, hogy elegendő számú autók és lakások meglehetősen gyorsan kapott, így a személyzet ezek a vállalatok képesek voltak jól keresnek és vásárolnak autót, a járművek száma annak a vállalatnak kiosztott elegendő, ez nem egy egyszerű kis vállalkozás, erre egy példát: van a városban, a moszkvai régióban volt a vállalat volt, és most van, bányászott kő, dolomit egy kőbányában, BelAZ 40 tonna szállított kő és motorkocsik, a cég zengett az egész terület tartozik a minisztérium vaskohászat, a Szovjetunió, természetesen megadta a tervet, ezért izolált is elegendő számú autók és lakások, kereső is minden és külföldön küldtek dolgozni Irakban, Iránban, elszigetelt BelAZ teherautók, 4 busz alkalmazottak volt a cégnél, 2 gabonaszállító kocsi (liáz), Laz és Icarus, hogy ez volt a vállalat gazdag, még a miniszter abban az időben, elment a Tatra 630, akik tudja érdekes használt gép yla, a V8-as motorja a léghűtéses és ez az autó a garázsban a vállalkozás, minden reggel, a vezető a régió Moszkvába ment, majd vissza a garázsba, apám dolgozott a gyárban, úgyhogy az egészet, és sikerült elkapnia és a Tatra ez a fűrész, így ez a rendszer volt abban az időben, a nagyvállalatok, így több mindent, és például SRI rendes ha 2 autó évente kell elosztani, és ez jó, hogy az emberek azt mondják, hogy dolgoznak az ilyen létesítmények, gépek, minden gond nélkül vásárolt a katonai saját elosztási rendszerben, a tisztek, ESL Mi szolgált külföldön, hogy túl nélkül Kb autó vásárlás, a kifizető jó van.

Értem. Ha egy ilyen helyzetben, akkor igen. Bőség - olyan, mint a viccet Hruscsov, aki kizárták, és nem tudta megvásárolni a tojás a boltban. Ez, azt mondják, szükség volt elhagyni leghamarabb kaviár alatt ... Ó, mennyire szerettem volna a szovjet időkben, hogy egy ilyen cég, de nem a szemétbe SRI megszámlálható mérnöki forgalmazás ...