10 dolog, amit tudni kell Taylor Lautner

10 dolog, amit tudni kell Taylor Lautner

A vámpír Edward Cullen egy rivális - a vérfarkas Jacob Black, de a színfalak mögött a P-Pattts óvatosnak kell lennünk is. Íme 10 dolog, amit érdemes tudni erről a meleg srác - 17 éves Taylor Lautner ...







Szóval ki ez a fickó?

1. Ő egy okos srác, aki beszél két nyelven.
A New Moon, Jacob elmondja Bellának spanyol, és néha még a nyelvet Kviletov - a nyelv az amerikai indián törzs, amelyhez tartozik. Azt mondja. „Én nem beszélni egy kicsit kviletski amikor megpróbált megcsókolni Bella a konyhában, de nem mondják meg, hogy mit mondtam. Adjon saját kitalálni. De ez nagyon király volt. Már csak 4 ember van a világon, akik valóban beszélni a nyelvet Kviletov, és képes voltam beszélni az egyik ezek a hölgyek. Nagyon érdekes volt. "







7. A félelmei P-Pattts.
Robert Pattinson megjegyezte, hogy ő érezte magát képest Taylor, amikor a forgatás alatt volt levetkőzni. Robert felfedi felsőtestét végén New Moon, de a 23 éves azt mondta a teste nem bírta nem összehasonlítása a test Lautner, aki hozzátette, hogy ő 30 £ izom játszani vérfarkas Jacob Black. „Ez igazán kínos, különösen az a tény, hogy a Taylor ruha mérete 14”, - mondja Pattinson.

8. Ez fogak!
Míg az iskolában, Taylor elnyerte a „legjobb mosoly”. És amikor ő volt a közelmúltban a show Tyra Banks, Tyra - maga a tulajdonos gyöngyház mosoly - mondta, hogy ő „jobb fogak, hogy ő valaha is látott, hiszen a show volt 50 Cent». Ennyi.

9. Felejtsd farkas ...
Taylor egy kutyát, de nem husky vagy a farkas-mint a másik. Ez egy elég kicsi-to-harapás-you-for-kézitáska máltai nevű Roxy tovább.




Kapcsolódó cikkek