5 titkai Anna Koshmal (interjú "sorozat")

5 titkai Anna Koshmal (Interview Magazine "sorozat")

5 titkai Anna Koshmal (interjú

Úgy vélem, hogy a legszebb lány az arcon - a valódi mosoly! Ez sokkal fontosabb, mint bármely kozmetikumok. Minden nap nanoshu csak szempillaspirál, nem vagyok nagy rajongója a súlyosan konfekcionált szempillák. Van egy kedvenc rúzs MAC, amely megvásárolta a moszkvai természetes fényben finoman rózsaszín, bordó lesz mesterséges. Szeretem őt, de ritkán használják - parton.

A bőröm érzékeny bármilyen vegyi anyagok, ezért ne használja tonális eszközökkel. Szerencsére, van egy még arcszínt, és nincs rá szükség. És általában kozmetikai uvlekayus.Na nem feltétlenül nedves a bőre az éjszaka babakrém - van egy minimális allergén adalékanyagok. Mivel festette a haját, elkezdett nagyobb figyelmet fordítanak rájuk, én maszk 2 hetente.

Vagyok a barátaimmal vásárolni megy minden héten. Módszeresen megvizsgálja az összes ablakot és a polcok, nem hiányzik semmi. Sokat üzleti órán keresztül, majd jutalmazza meg magát egy csésze kávé egy kávézóban. Mert clothes'm ideges, de én szeretem az egyszerűség. Saját tipikus „hagyma” - farmer vagy leggings, tunika kabát. Szeretem tárt karokkal, még meleg pulóver - soha nem viselnek a dolog egy zárt torkát.

Én már táncolni, így az extra gyakorlat nem kell. Amikor kiment az ő tánccsoport miatt a forgatás „matchmakers”, nagyon vágyott próbák és előadások. De most még alig várja, hogy folytassa színészi karrierjét, halad előre.

Kapcsolódó cikkek