5 kérdés, hogy kell kérni (én) minden nő, mielőtt túl messzire megy

5 kérdés, hogy kell kérni (én) minden nő, mielőtt túl messzire megy

A cél egy nő egy kapcsolatot egy férfival - hogy ne legyen rövid pórázon. Erre a célra van szükség, hogy felszámolja a félelem, hogy elveszítik őt, és szembefordult vele. Sokan teszik büntetlenül megalázni magukat visszaélni a bizalom, attól tartva, hogy a férfi elhagyja, és az is marad egy. Ezért azonnal, amint rájött, hogy egy kicsit, mint a férfi, ő kell megkérni 5 kérdés. Válaszok nekik segít meghatározni a képviselet szintjét a nők a férfi, és látni, ha az ember azt kívánja, hogy ez a nő részévé vált tervét.

Kérdés száma 1. Mi a közvetlen célok?

Kérdés száma 2. Mik a hosszú távú céljai?

Ha egy férfi azt mondja, valami buta, mint: „Csak próbálok élni a mai” - fut tőle. Ha ez egy hosszú távú terv ugyanaz, mint a rövid távú és elmegy. Nemedlenno.Poskolku válaszában azt mondta, hogy nem hiszi, az életét, és nem látja a nő-feleség, és ezért nem kellene mondani a részleteket. Minden, ő egy nő - ez egy játék. Szüksége van ez? A nők nem csatlakozni az életüket a személy, aki nem rendelkezik a tervet. Hamarosan rájön, hogy ha az ember nem megy sehova, akkor előbb-utóbb, és stagnál.

5 kérdés, hogy kell kérni (én) minden nő, mielőtt túl messzire megy

Kérdés száma 3. Hogyan nézd meg a kapcsolat?

Ne légy félénk megkérdezni az ember ilyen kérdéseket. Mi az a nő, hogy nem egy ember, mint ha nem beszélsz? Ha nem akar beszélni róla, hogy van valami, ő nem. Kap tőle!
Először nézd meg, az ő kapcsolata a család. Akar egy család? Ami kapcsolódik a gyerekek? Ha van egy baba, mondja el az ember róla - tudnia kell róla, de a legfontosabb dolog, amit egy nő tudnia kell, hogy az ember látja magát egy apa. Kérdezz a kapcsolata az anyjával. Ha egy férfi nem értenek egyet vele, valószínűleg ez lesz nézeteltérések veled. Tegyen fel kérdéseket a kapcsolata édesapjával, és a válaszokat biztosan megmutatja, hogyan válhat egy apa.

A következő két kérdést meg kell kérni, miután van egy kis időt, hogy találkozzanak és beszéljen az ember.

Kérdés száma 4. Mit gondolsz rólam?

A válasz azért fontos, mert megmutatja, hogy mik a tervei az Ön számára. Hidd el, amikor először jön egy nő, gondolta a lány valamit, és ő is tudnia kell, mi az. Szóbeli pelyva nem kell. Tegyen fel egy férfi kell, valamit megtudni minden vonása a karakter, és hallgatni. Ha ő ad konkrét válaszokat, akkor lesz egy elkötelezett kapcsolat van.

Kérdés száma 5. Hogyan érzel irántam?

Ha egy férfi nem tudja megmondani, hogyan vonatkozik rád egy hónap után társkereső, akkor nem vonatkozik Önre - Csak azt akarom, hogy valami.
Ne aggódj, ha nem reagál rögtön: nem szabad alkalmazni a része magát, ami nem tetszik neki, hogy olvassa el az érzelmeiket. Érzelem férfiakban a problémát, és ez nem könnyű kifejezni őket.
Ha megértjük, hogy az érzéseit nem nagyon mély - csak nem veled, akkor nem kell vele. Lassabban, amíg meg nem érzi magát, és hallani róla szó, hogy úgy gondolja, fontos, hogy hallja.

5 kérdés, hogy kell kérni (én) minden nő, mielőtt túl messzire megy

5 kérdés, hogy kell kérni (én) minden nő, mielőtt túl messzire megy

Tehát kérve 5 kérdés, a nő információkat fog kapni az ember és be magukat különböző alakúak lehetnek - legyen látja magát, a rövid távú és hosszú távú tervek részeként a család, mint a gyermekei anyja. Ezek a kérdések - ez egy kétirányú utca: hallgattam őket, az ember határozza meg, ki vagy - egy aranyhalat, vagy csak hal szórakoztató.

(Ebből Ineta)

Kapcsolódó cikkek