8 ok, miért kell felhívni a képregény, hello, blogger legérdekesebb blogok Runet

Én már régóta próbált elindítani egy képregény. A késedelem okairól volt egy csomó, legalábbis én így gondoltam, és amint tudok leülni termelés - félelmek beigazolódtak, de ... ez nem volt olyan félelmetes és elsápadt képest az inhalációs élet a karaktereket.







Ha leküzdeni a saját félelmeit, és felhívni a hűvös történet jön vissza, hogy nap nap után, akkor megy előre, és zárja el a cikket, és várja a következő, hogy egyes formátumok web képregény. És ha még mindig szeretné, hogy maradjon, majd csatlakozik a beszélgetést, mert én már készen van 8 ok, amiért felhívni a saját képregény.

Ez rohadt szórakoztató

A fenébe is, hadd valaki köpött a szemed, ha készít egy képregény - ez unalmas. Igen, nehéz, de ha minden oldalon viszont az életét karakterek mit szeretne az oldalon, hogy ahogy nekik raspishesh viselkedés és a reakció, akkor milyen a hangulat, amit adni az olvasónak, és úgy érzi, hogy a világ kezd egyedül él ... eh ez a munka megéri. Általában élvezem azt a tényt, hogy azt hiszem, ki telek csavarják és előírhatja a karakterek - hordoz.

Komolyan, azt hiszem, nem kell magyarázni, hogy mi jön ki a világot. engedelmeskedik az akarat, képességgel felruházott tulajdonságokat, hogy tetszésünket felér telek csavarják, zavaró az elméd és a képzelet az olvasó ... és még sok más akkor.

Minden új oldal nyílik meg a világ, minden szavát a karaktered elmondja a világnak a hozzáállás. És az eszmék és gondolatok, és a tények a rajongók, a bizalom nem lehet olyan, hogy nem fogja megtalálni a rajongók, és mi lehet értékesebb, mint a rajongó rajongók?

Hálás lesz a munkád

Kérdésre. Hogy érzi magát az emberek, akik dolgoznak a képregények, így sok év, és több száz kérdés? Tisztelet! Azt szeretné, hogy ugyanaz? Minden akarunk, így hozunk létre, írni, megtanulják, hogy dolgozzon. felvidít barátok, szeretteink, és mi is, akkor kérjük, más emberek, nem vagyunk teljesen tisztában.

Society szeret alkotók, és egy olyan környezetben, ahol a képesség irodalmi írás vagy rajzolás főétel a fegyvertár a szakemberek, a legtöbb, akik elérték az „Olympus”, akik rendelkeznek ezek a képességek automatikusan vált „cool”. Azt akarjuk, hogy jó? I - igen :), de először azt akarom, hogy az emberek egy jó érzéseket kölcsönhatás a munkámmal.

Élesíteni készségek

Valószínűleg úgy gondolja: „Igen ez jó, de ez balszerencse, nem tudom felhívni / írási / <свой_вариант>”. Nézd, hogy minden bálványok ezen a területen, és azt mondod magadnak: „Ők voltak egykor jövevényeket. A tapasztalatlan és tapasztalatlan, még csak nem is tudják, mit akarnak. Tökéletesen tudom, mit akarok, akkor én egy lépéssel közelebb az azonos cél, mint akkor voltak. És ez az első lépés, a második lesz ... „- folytatta mögöttem.







Ez lehet, hogy

„Huh, például a kereskedelmi, Fu méltatlannak” - Remélem, még nem jelentek meg hasonló gondolatokat. Szeretnénk, ha legalább két dolgot: enni is, és nem a kedvenc dolog (rajz, moziba, játszani, stb), és az, hogy mi kell a pénz. És mi lehetne jobb, mint keresni, hogy mit szeretnek csinálni a legjobban?

Lesz követői

Ha úgy tűnik, nem csak a rajongók, de követői, akik inspirálták a kreativitás, és szeretné, hogy „nem ugyanaz”, akkor mindig küldje el WebComics.SU. segédkezet nyújtani. Bizonyos, hogy első és legfontosabb, a módja annak, hogy javítsa saját fontosságának, de beszélek a finomabb anyag, elrejtve a szem elől az egyszerű laikus.

Felelősséggel a hallgató, akkor elkezd nőni sokszor magát. Grow, mint egy profi, mint egy személy, mint egy mentor, továbbfejleszthető minden nap minden területen egyszerre. Mi vagyok én: a hallgatói, oktatói soha nem veszíthet arc, azért javult makacsul, nagyobb erő, mint egy szamuráj csiszolta készség a katana, és egy jó mentor hones tudását, mert van valaki, aki át. Azt akarja, hogy így mentorált szamuráj?

Kelj fel egy osztással szakemberek

„Hé, azt akarom, hogy barátok veled, te annyira jó! Szeretek mindent, amit csinál, és hadd kérni egy pár telek csavarják, de itt a stílus egy kicsit so-so, miért nem másként fog készíteni. És ha nem akar felhívni a karakter kitaláltam kifejezetten az Ön számára? "

„Jó napot. Annyira élvezni a munkát, amit inspirált, hogy saját képregényt. De szemben némi nehézséget, kérdezhetek segítséget. Ezután nézd, milyen „odakinn” elhíresült kiszállt, meg tudsz tanítani is, vagy tanácsot adni, mint egy tapasztalt karikaturisták? "

-, hogy az ember azt mondanám szívesen, most lehet fenntartani a beszélgetést a személy és a barátokat és a tapasztalatok, a fia hibákat nehéz, segít.

És ne mondd, hogy senki sem szeretné, hogy a barátok Stan Lee

Megismerkedhetnek a hűvös emberek

Amellett, hogy a bálványok útja során a kreatív utat, akkor is eleget egy csomó új, klassz ember. Akkor körül azok, akikkel érdekes és szép beszélni, és ahol van egy jó társaság - van egy nagy ügy.

Azt jósolják, hogy akkor jön létre valamilyen nagy projekt, ami lesz döbbenve, és pozitív visszajelzést kapott az ember. Ha lesz egy „teremtő” helyett a „felhasználó” és javát magukat és másokat. És mint egy ember mások javát, akkor továbbra is létrehozhat, és dobja ki a világ ... nos, általában az a tény, hogy mit fog tenni.

Sikeres képregény Replenish portfolió

És végül szeretnék mondani, hogy ha társítani életüket digitális grafika, az irodalom és bármilyen, a kreativitás, akkor mindig fel a saját portfolió olyan dolog, mint egy sikeres képregény, és a büszke címet - karikaturisták.

Ma minden, mind a kreatív hangulatban barátok!




Kapcsolódó cikkek