4. A legfontosabb ok, hogy utazni a világot, vagy miért szeretek utazni

Ebben a cikkben megtanulod:

Okai utazás

Lehet le nekem, mint aki egy szenvedélyes utazás. Mindig is egy utazó és álmodott, hová menjen legközelebb. Függetlenül attól, hogy volt egy utat Európa szüleimmel, sőt 6 hetes utazás Ausztráliába, amikor én voltam az első osztályú, a vágy, hogy utazási mindig bennem. Szüleim utazott ennyit, ha ez volt a munkájuk.







Ezek részét képezték a franchise (használata a márka, hogy támogassák a cél), amelyek előírják, hogy részt vegyenek konferenciákon az Egyesült Államokban és Kanadában, valamint ülések a beszállítókkal és a szerződés minősítette azokat járja be a világot. Én és a testvéreim értesült a nővérek nagyon jó, mert az, hogy mennyi időt töltött velük. És ez csodálatos volt.

4. A legfontosabb ok, hogy utazni a világot, vagy miért szeretek utazni

4 jó ok, hogy járja a világot, és bővíti az élet

Költöztem 10-szer tíz év, és nem tervezi, hogy hagyja abba. Éltem Svájcban, Angliában, Skócia, New Brunswick, Ontario, British Columbia, sőt Vietnam. Mindezek miatt utazik, úgy érzem, hogy éltem 10 él. Sok oka van annak, hogy az utazás, de itt van 4 legfontosabb oka annak, hogy meg fogja változtatni az életét. Ismerje meg, hogyan, hogy egyszerűsítse a lépés, hogy egy másik országban.

Meg fogja érteni, ami nélkül nem tudsz élni

Minden alkalommal, amikor megyek az új helyre, kapok egy új élmény, amit valaha is szeretne mindig emlékezni, vagy elfelejteni. Utazás nyit egy egész világot a különböző lehetőségeket, és elkezded látni, ami nélkül nem lehet csinálni az életben. Az egészség példámat. Amikor én voltam Vietnamban, nem vettem észre, hogy mennyire jó volt Kanadában, amíg nem kellett kórházba. Kaptam egy kisebb motorbaleset, és kellett orvoshoz. Amikor a férjem és én megérkezett a kórházba, a technológia nem engedi meg, hogy biztonságban érezze magát. így nem volt mindig elleni gyógyszert.

4. A legfontosabb ok, hogy utazni a világot, vagy miért szeretek utazni

Értékelje a dolgokat, mielőtt eltűnnek

Az első dolog, hogy használják az volt, néhány barna folyadék sebek kezelésére. Nem tudom, mi volt abban az időben, de úgy éreztem, nagyon zavaros, mint később kiderült, ez volt a jód. Az egészségügy jelenleg a tetején én prioritási listán. Ha belegondolok, hová menjen legközelebb. Ha a váratlan történik, szeretnék biztonságban érezze magát, és szeretné tudni, hogy mi vagyok a kórházban, amely a legújabb és a legjobb technológia. Egészség -, hogy soha nem magától értetődőnek és hogy nagyon hálás. A következő külföldi utazás vagy kezelésében, ahol mozgatni, az egészségügyi ellátás, a tetején listámon.







Itt találkozik az emberek, akik meg fogja változtatni az életét.

Van ideje, hogy ihletet

Minél több helyen, ahova megyek, annál több időt meg kell álmodni, és egyre ihletet. Változás tipikus környezet teszi egy új ember, új ötletek és gondolkodásmód. A napok, amikor csak órákon át kóborol Paris sok mindenre megtanított. Úgy inspirált arra, hogy szeretem az egyszerűséget, az élet; Csak kávét kortyolgatva, és ül egy kávézóban, megtanultam együtt élni. Ez a város tele van szép jelenetek, a történelem, az egyszerűség és a szépség.

4. A legfontosabb ok, hogy utazni a világot, vagy miért szeretek utazni

Az új szempontból

Új táj és az életmód mindig inspirálnak, és engedjék meg, hogy a világ egy másik szempontból. Néha ki a saját fejét egy új környezetben adhat egy sor különböző érzelmek, új elismerését az élet; időt magadnak, hogy hagyja, hogy a kreativitás áramlását. Ül egy kávézó Párizsban, tudtam nézni az embereket, és írjon egy pár órát. Nincsenek zavaró és én csak élvezni, ami helyes előttem.

Utazás - itt az ideje, hogy kap ihletet. Azt a szabadságot, hogy gondolni a célokat, hogy át az álmaimat, és arra gondolni, hogy milyen irányba szeretnék életem lehet mozgatni. Minden hely meglátogattam adott nekem időt, hogy ihletet és elképzelni, hogy egy új életforma. Új munkahelyek támogatja, hogy új lehetőségeket.

Akkor tapasztalat egy másik kultúra és életmód.

Éltem, mint egy svájci, angol, vietnami, lakói Kelet- és Nyugat-tenger térségében. Úgy érzem, hogy éltem több mint 10 különböző életet, mert az utak, hogy tettem. Minden új ország ad egy ötletet, hogy mi lenne az élet, mint ha élt ebben az országban születése óta. Akkor elnyelni mindent: az emberek, ételek, a kultúra és az életmód. Akkor él, mint egy helyi és próbáljon ki egy új étel, új szokások, és egy része annak, ami teljesen eltér, hogyan nőtt fel.

4. A legfontosabb ok, hogy utazni a világot, vagy miért szeretek utazni

Az okok utazás végtelen

Ez volt egy csodálatos élmény, és az egyik, hogy soha nem fogom elfelejteni. Ő nyitotta fel a szemem, hogy egy másik életforma, és tényleg segített csatlakozni a vietnami életmód. Nagyon hálás vagyok az összes szabadság, amit töltött Vietnamban, és minden ember, aki találkozott velem az úton!

Kétségtelen, hogy az utazás megváltoztatta az életemet. Ez késztetett értékelik, amit én már otthon, és kiegészítette nekem étvágy látni a világot. Azt sokkal érdekesebb lett, gondoskodó és érdekes ember. Utazás fokozott én megértése és a világ. Nagyon hálás vagyok, hogy a szüleim szerettek utazni, és én örököltem tőlük.

Milyen egyéb csodálatos ok, hogy járja a világot, azt felvenni a listára?




Kapcsolódó cikkek