10 jellemvonások, hogy fel kell húzni a gyerekek

Amanda Jager a szülő portál Avelist írt feljegyzés, mind a napi rutin a gyermekekkel kapcsolatos, hogy ne veszítse szem elől a hosszú távú célokat, a nevelés a gyermekek.

Gyakran temették el a célját a napi rutin az oktatás a gyermekek - Ne bántsd a testvére! Felhúzott ágyban! Ide fogmosás! - Én tévesztve szem elől a hosszú távú célokat, amit azonosítottam magam. Az alábbiakban ezt a listát emlékeztetőül szolgál nekem a szélessége perspektívák a gyermekek oktatása. Ő tesz engem kétszer is meggondolják, hallom játékok, vagy nem szabad felmászni egy fára való félelem. hogy leeshet, és magának törni.

1. Légy független. Azt akarom, hogy a gyerekek képesek és bizalmat, hogy független életet élhessenek, és a személyes döntések alapján személyes értékek, és nem érzem a korlátozások a félelem és önbizalom. Hadd emlékeztessem magam erre, ha arra gondolok, hogy a legkönnyebben megoldani a problémáikat, és nem várja meg, míg kitaláljuk, hogyan csináld magad.

2. Racionálisan kockázatok felmérése. Kockázatkezelés fontos szerepet játszik az életében egy felnőtt. Gyermek fára mászni vagy megsérülnek a játszótéren, én küzd az ösztöneim, védő anya minden nap, abban a reményben, hogy azáltal, hogy a gyerekek maguk is figyelemmel kíséri a kockázatok, adok nekik a lehetőséget, hogy megtanulják a készség, hogy szüksége lesz az életben. Ez a képesség szükséges érintő döntések meghozatalakor a vagyonbiztosítás és az üzleti élet, a beruházások és így tovább.

3. aktívan dolgoznak az önfegyelem. Szándékosan írtam „keresztül működnek”, és nem fegyelmezett. Úgy vélem, hogy az önfegyelem nem egy statikus tulajdonság, vagy van, vagy nincs, és a napi választott tetteikért, ami nagyon nehéz, hogy következetes.

4. Tudja, hogyan kell vezetni, hanem, hogy hogyan követnek másokat. Hogy a vezető nem csak azt jelenti, hogy a parancsot. Azt akarom, hogy a gyerekek megértsék, mit jelent, hogy egy jó vezető. De előfordul az életben, gyakran tagjai vagyunk csapatok hol vannak vezetők és vannak követői. Úgy vélem, hogy ez nagyon fontos -, hogy tudja, mikor kell vezetni, és mikor kell menni valakinek. Remélem tud tanítani őket, hogy jól, és az első és a második.

5. Hogyan birkózzunk meg a csalódások, kudarcok és a reménytelenség. Hogyan Bárcsak magam minden jobban teljesített. Ha én, hogy ez nem lehetséges, becsukom magukat. Remélem tanítani a gyerekeket, hogy fontolja meg a hibák és hiányosságok a lehetőséget, hogy tanulni valamit, ha számukra a biztonságos lehetőséget hibázni.

7. Folytassa tanulni. Egy új szó egy hét, néhány érdekes tény az élet, nagybetűs, bármi legyen is az, azt akarom, hogy legyen a felnőttek, akik szeretnek tanulni, és nem veszi figyelembe az oktatás mint életszakasz telt el.

8. Légy kedves és nagylelkű másokkal szemben. Mindannyian tudjuk, hogy ez a része egy jól életű életet.

9. keményen dolgozik. Ha könnyen, nem több, és lesz a legjobb. Ha nehéz, ne hagyja abba, szedd össze magad, és csinálni. Azt akarom, hogy a gyerekek tudják, az érték a kemény munka és értékelni mások munkáját.

10. Ahhoz, hogy élni azok értékei szerint. A gyerekeim nem kell harmóniában élni az értékeim. De meg tudom mutatni, példát, hogy mit jelent élni szerint az értékrend. És lesznek képesek fejleszteni saját rendszerét elveket.

Kapcsolódó cikkek