10. A legtöbb ember a világon szőrös

10. A legtöbb ember a világon szőrös

1. Yu Chzhenhuan

10. A legtöbb ember a világon szőrös

2. Jézus Aceves

10. A legtöbb ember a világon szőrös

3. Ramos Gomez Brothers

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Az élet testvérek Victor és Gabriel Gomez lehet nevezni, csak nem unalmas. A szakma testvérek - trapéz tornászok. Az duett nagyon népszerűvé vált, a testvérek lettek csillagok a televízió, így meghívást kaptak csillag a film „The X-Files”.







4. Stephan Bibrowski

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Stephan Bibrowski (1891-1932) néven ismert Lionel, egy ember az arc egy oroszlán. Ő volt a híres előadóművész közjátékok. Az egész teste hosszú szőr borítja, ami úgy nézett ki, mint egy oroszlán. Bibrovski született 1891-ben Varsóban (Lengyelország), és a teste már szőrrel borított hosszabb, mint 2 cm. Anyja magyarázta a fiának egy pillantást, hogy terhes volt, ő volt tanúja a támadás egy oroszlán a fiú apja.

5. Prutviray Patil

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Prutviray Patil született egy gazda családja Indiában, Mumbai közelében. A fiú született egy úgynevezett „farkasember-szindróma”, amelyben a teljes arc és a gyermek teste borította vastag, durva szőr. Ő és szülei megpróbálták különböző hagyományos gyógyszerek Ayurveda, lézeres műtét, homeopátia, de ezek egyike sem jogorvoslatok nem segített.

6. Annie Jones

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Annie Jones (1860 - 1902) született Virginia, USA, és ez volt az egyetlen szakállas nő Amerikában. Fellépett a cirkuszban. Nem ismert, hogy mi okozza a fokozott szőrnövekedés arc ez a nő: volt-e fokozott szőrnövekedés, vagy valamilyen genetikai rendellenesség, megnyilvánuló gyermekek mindkét nemből és tartós életben. Mint egy felnőtt, Jones híres lett az egész országban, mint „az első szakállas nő.” A karrierje csúcsán, Jones elutazott Oroszországba, ahol ő volt a meghívott jelent a művészek, mint Jézus Krisztus. Később ő lett a zenész. 1881-ben Jones házas Richard Elliot, de 1885-ben elvált tőle és feleségül vette gyerekkori szerelme William Donovan (aki később meghalt, így ő özvegy). 1902-ben Jones magát halt meg tuberkulózisban.

7. Supatra Sasufan

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Supatra Sasufan lány 13 éves Thaiföldről. Supatra szenvedő vérfarkas szindróma, kezelésére, amelynek kezelése jelenleg fejlesztés alatt. Eleinte a lány ugratta társaik, amelyben az „majomfej” és a „lány-vérfarkas.” Azonban, miután belépett a Guinness Rekordok Könyvébe, nagyon népszerűvé vált mind az iskolában, mind az országban. „Nagyon boldog vagyok, hogy a Guinness Rekordok Könyvébe. Sokan ezt annak érdekében, hogy ott. Azt is szükség van, hogy nem csak hogy válaszoljon néhány kérdésre, „- mondta Supatra. Supatra - egyet a 50 ember szenved Ambras szindróma, hivatalosan regisztrált a középkor óta. Ez a szindróma által okozott egyetlen hibás kromoszóma.







8. Julia Pastrana

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Julia Pastrana (1834-1860), a mexikói, aki elvégezte a 19. században Európában, mint a legtöbb hajú nő. Eltekintve hypertrichosis a szokatlan megjelenése Julia is hozzá egy szokatlanul széles fülek és az orr, valamint az atipikus emberi állkapocs eszköz. Itt van, hogyan írja le Charles Darwin: „Julia Pastrana, egy spanyol táncos, egy nagyon szép nő. Azonban ő - egy kemény férfi szakáll és nagyon szőrös arcát. De amit leginkább érdekelt engem, így szokatlan az alsó és a felső állkapocs. Ők vannak rendezve, mint egy gorilla. "

9. Persilya Behan

10. A legtöbb ember a világon szőrös

10. Fedor Evtikhiev

10. A legtöbb ember a világon szőrös

Fedor Evtikhiev született 1868-ban Szentpéterváron. Úgy hívták egy fiú egy kutya fejét. Azonban a szőrnövekedés még jól jött a zord hideg éghajlat, amelyben élt. Fedor volt egy jó boldog élet, és ez volt a világ híresség. 16 éves fellépett a cirkusz a híres amerikai showman PT Barnum.

Petersburg, hogy a lányok úgy gondolja, szőrtelenítő gyantázás szalon interjúja Sphinx - beszélgettünk a lányokkal, Szentpétervár, és tudja, hogy mit gondolnak a gyantázást, Shugaring és biztonsági eljárásokat.

Wow! Fogalmam sincs, hogy mi az igazán lehetséges. Üdvözlettel sajnálom küzdő emberek ilyen gond. Itt vagyok, mert egy-két extra szőrszálakat epilálás fut azonnal.

Az új év lesz prodepilirovat lábuk: # 41; Hosszú a szabadság, és a takarítás, főzés, az idő önmagában nem túl sok # 40 .; Tehát köszönöm ilyen Sphinx körű szolgáltatásokat teszi az életem: D

Készült a „Sphinx” szőrtelenítés felső ajak. Tudja, elvégre, ha „ott” nem ezek a kis antennák, úgy érzi, sokkal magabiztosabb: # 41; PS: az új év lesz prodepilirovat és egyéb területeken, hosszú szabadság, és takarítás, főzés, időt magadnak nem annyira # 40 ;.

Mintegy horror. Nagyon sajnálom ezeket az embereket, de remélem, hogy megszokták a megjelenés és ne aggódj túl sokat # 40; egyébként valószínűleg nem jelentette a fényképeket # 41; Nos több testszőrzet, ruhájuk legalább tudod elrejteni, de a buja növényzet az arcon nem lehet elrejteni # 40; Érdekelt ilyen nagyszámú haj általában valóban megszabadulni, és az ideiglenes megoldás az ilyen esetekben értelmetlen # 40;

Conchita Wurst elfelejtett # 41; ahaha.
Alexander, elnézést kérek intim kérdés, hogy hogyan érzi magát a szőrtelenítés? Szeretem a srác, azt lehet mondani, hogy én folyamodnak ilyen eljárások csak abban a zónában bikini igazság # 41;

Amikor rájössz, hogy ez a funkció ezeknek az embereknek nem annyira néz borzalmas, és néha még vicces: # 41;

Itt önkéntelenül hisz a kapcsolat az ember és a majom! Másrészt, ez jó, hogy sok ilyen ember nem esett pánikba, és egyre népszerűbb miatt szokatlan szőrnövekedés!

Saját önbecsülés nagyon nőtt fel, ezeknek köszönhetően képek # 41; #! 41; Egészen a mai napig, azt hittem, a lábaim túl szőrös! Igen, teljesen sima, összehasonlítva ezeket az embereket! By the way, ez egy jó ötlet, hogy shugaring az utastérben, de nem otthon. És akkor én, hogy egy jó paszta, ennyi cukor kell dobni # 41; # 41; Nos nem értem én a megfelelő állagot, de akkor tört!

Ez, persze, szőrnövekedés # 41; # 41; is félnek, hogy vizsgálja meg. Azt hiszem, ezen az alapon, az összes komplexek körülbelül felesleges szőr a test, csak otpodut # 41; # 41; # 41; de még mindig én vagyok a szőrtelenítéssel, a lányok nagyon fontos, hogy vigyázzon magára. és örömmel látja, hogy ezek az emberek az élet jó volt # 41; mert azonnal talált munkát. aki egy rock zenekar, akik a televízióban, azt nem ugyanaz. Nem úgy értem, szőrös, természetes # 41; # 41; # 41; # 41;

Micsoda rendetlenség! Természetesen tudtam, hogy az emberek szőrös de nem annyira. Nagyon meg voltam rémülve, amit láttak, és azt hiszem, hogy talán tud pomoch.Nadeyus minden rendben van velük. Ha van ilyen szőr a lábak és a bikinivonal, rögtön rohantam a szőrtelenítés! De mi van azokkal, akik élnek egyik sem segít. egy horror. Ezek tényleg nagyon sajnálom a:

A példa ezek az emberek, rájössz, hogy csak a vágy, hogy sikeres az életben, de bizonyos mértékig hiba lehetővé tette számukra, azonnal álljon ki a szürke tömeg, de én biztosan nem akar lenni, mint ők. ez nagyon fontos számomra, hogy mindig formában, az első helyen - egy jól ápolt a bikini: # 41; Ebben -People csinálni szőrtelenítés ideje, hogy az emberek ezt a cikket.

Ahah # 41; Nem akarok egyetérteni Tatiana! Úgy gondolom, hogy néha még szórakoztató is lehet más, mint az egész nép, és különleges. Igen, egyetértek azzal, hogy ez a probléma, de ez nem szükséges olyan ideges

Ez szörnyű, amikor szemtől ilyen fokozott szőrnövekedés, itt, mert egy pár szőrszál a felső ajak már kezd pánikba esni, és így nem szép dolog bámulni a tükörben, és különbséget között halvány bajusz, szeretnék megszabadulni tőlük, mert a srác, mint a szerzés, majd az egész arcot haj horror, ez talán nem is olyan kényelmes és undorító.

Due Shugaring Nem szeretem a szőrös lába, mint az emberek ezekben a képekben # 41; Nagyon örülök, hogy ezen eljárások.

Gyenge dolgokat. Hogyan élnek a szőrnövekedés.

További blogbejegyzések

Hogyan kell alkalmazni a hajat a bikini területen lakók különböző kontinensek szőr a bikinivonal: A nézetek, vélemények, a jelenlegi tendenciák

bikinivonal szőrtelenítés kezdőknek: 12 érzelmi szakaszában a folyamat szőrtelenítés bikini Gyermek és szőrtelenítés a test: Milyen korban lehet kezdeni?




Kapcsolódó cikkek