Mbu dod SDYUSSHOR judo nevű G. vericheva

Verichev Grigorij

Született 1957-ben Kungur. 1969-ben családjával együtt költözött Szverdlovszk és elkezdte tanulmányozni Sambo. Beszélt a regionális szintű versenyeken, 1974-ben költözött a judo és költözött Cseljabinszk a híres edző HM Yusupov. Már 1978-ban ő lett a bajnok a Szovjetunió és Európa-bajnok csapat.

Ebben a rendszerben, az első fordulóban például harci „A” nyer vadászgép „B”, és egy harci „B” birkózó „G”. A második fordulóban megnyerte az „A” és „B”, és az „A” megnyeri a csatát. Ebben az esetben a „G” (a vesztes vesztes) kiesik a versenyből, és a „B” (a vesztes győztes) megfelel a „B” az úgynevezett küzdelmet, és megnyugtató vele, mint egy vesztes kiesik a versenyből. Ha egy birkózó „A” továbbra is nyerni a harcot, akkor mozog vele a végső szakaszban, és a „B”, a győztes a vesztesek „A” harcos a vigasz harcol. Ha az „A” elveszíti, és a „B” kiesik a versenyből. Ha az „A” megy a végső, akkor a „B” részt vesz a csatában a harmadik helyért a vesztes birkózó „A” az elődöntőben. Ez kizárja annak lehetőségét, hogy az első csatát a legerősebb harcosok visszavonultak.

A harcokban Gregory Verichev elérte az elődöntőbe, ahol elvesztette Henry Shtoru (NDK). A csata a harmadik helyért elnyerte Stephen George Tenadze Dubovzhski (Magyarország) [1]

Corona vétel Gregory Vericheva elölről nézzük sweepek (hara Tsurikomi ASI) [2]

Egyes jelentések szerint, Gregory Verichev egyedülálló rekord: vagy egy start az ő atlétikai pálya, a harcos nem jött vissza anélkül, hogy érem. [3]. Mások szerint a pályafutása Verichev Gregory részt 187 versenyeket, már több mint 800 rohamok és nyert 161 érmet a különböző felekezetek. [2]

Vericheva neve az úgynevezett Gyermek és ifjúsági Sportiskola olimpiai Reserve Cseljabinszk. A memória a harcos évente megrendezett All-Russia torna között juniorok. [