3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Én már régóta álmodott saját Nike Air Max 90. Hogy pontosabbak legyünk, a pillanatban, amikor megláttam őket néhány rap előadó a lengyel változata a „Yo! MTV Raps. " Igen, hűvösnek tűntek, és a srácok, akiket néztek, hűvösek voltak, és a zenét, amit játszottak, kibaszott volt. Tudod, egy 6. osztályos iskola, én lelkes rajongója a hip-hop zene, szerettem mindent, ami közvetlenül vagy közvetve kapcsolódnak ezt a stílust, ezért muszáj volt, előbb-utóbb cipők adatokat. A probléma az volt, hogy irreális volt az, hogy ezeket az időt. Talán a Kijevbe, Varsóba vagy Moszkvába különleges eszközöket adtak volna. rend, de a tartományi városomban, biztosan nem.

Még nem Ukrajnában, de amikor a cipők végül megjelentek Lengyelországban, és az USA-ból való elszállításának szükségessége meghiúsult, az ár ingadozott 1,5-2,5 ezer hrivnya (még a régi dollár árfolyamán is - körülbelül 200 dollár) nekem közelebb kerültek hozzá, de még mindig megközelíthetetlenné váltak. A havi költségvetésem akkoriban körülbelül 120 dollár volt, amelyet egyenletesen el kellett osztani az élelmiszerek, utazások és a "kulturális" tevékenységek számára. Valószínűleg senki sem tudja megmagyarázni, hogy miért, diákként, nem volt alkalmam megengedni magának ilyen drága cipőt?

Csak három évvel ezelőtt tudtam pénzt szánni ilyen cipőkre, amikor megtalálták az első jackpotot a blogon. Mihelyt a bevétel a számlámon volt, felöltöztem és a Nike boltba rohantam, megkértem a 43-as méretűket, megvásárolták a vásárlást, cipőt cseréltek és büszkék voltak pávákká. Úgy éreztem, hogy születésnapom van. Gyermekkoromban, amikor az anyám egy párnára helyezett Lego-t, és nem aludt, összegyűjtöttem egészen 2-ig. Pontosan ez az érzés, egy másik tinédzser álma megvalósult, és attól a felismerésből, hogy magam is meg tudtam fizetni álmom, még kellemesebb voltam.

Most Air Max hihetetlenül népszerű cipő és gyanítom, hogy sokan gondolkodnak, hogy megvettem, és annak a ténynek köszönhető, hogy a párom vittem néhány szezon, azt hiszem, a választ a kérdésre: vajon tölteni $ 200 Nike futócipő Air Max?

Az én véleményem a Nike Air Max 90 cipőkről

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Ebben a kérdésben én csak elfogult, mert a 90-edik modell része lett a hip-hop kultúra, amelyet én még mindig lenyűgözött kamaszkor, csak mindig kedveltek. Ezek kiváló és egyaránt univerzális cipők, amelyek egyaránt alkalmasak farmerek, rövidnadrágok és kocogók, valamint ruhák (a lányok) számára.

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Szeretem a könnyű cipőket és nagyon jól érzem magam a Cortez cipőkben, és még jobban a Pre Montrealban, a Roshe Runban vagy akár az espadrillákban. Egyébként az utóbbiak nem illenek például az utazáshoz. A Nike Air Max cipők nehezebbek a fentieknél, de még ilyen hosszú használat után sem éreztem, hogy két téglája van a lábamon, mint a téli csizma K1X. Belül nagyon puha, és meglehetősen merev design ellenére, amikor sétál, nem okoz kényelmetlenséget. Ezekben a cipőkben biztonsággal elmehetsz a gondolatokkal ", de nem akarom ezt a kőzetet kavargatni". És ha a talpról beszélünk, a légpárna Air tudja az üzletet. Minden szabálytalanság esetén kitűnő kárt okoz, és bár nem ajánlom szakszerűen a 90-es Air Maksah futása során, hogy a rajongók egy napot menjenek a busz alatt, nagyon remek választás lesz.

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Három év intenzív használat után a kopás alacsony. Valójában a bennük látott nyomok csak a sarok körül láthatóak. Itt lehet elosztani a könnyű törlést és kis károkat egy talp, slezshuju a festék és shabbyness egy háttérben. De a bőrönd - ezeknek a cipőknek a legfontosabb része, nem repedtek meg sehol, nem törtek ki, és nem jelentettek jelentősen deformálódást. A cipőben, figyelembe véve azt a tényt, hogy mivel a vásárlás cipő és veszem őket anélkül rasshnurovki, és azon kívül, amit már fentebb leírtuk, nem jelenik meg semmilyen lyukak, stb Ezen kívül, bár nem ajánlott, mosom cipők mosógépben egy helyen nem történik ragasztó, és nem jelenik meg semmilyen más sérülés okozta érintkezés vegyszerekkel.

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Összefoglalva, a cipők jelenlegi állapota 4 + -ra becsülhető, mivel a használt áruk veterán eladója azt mondaná.

használata

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok

Tehát elértük a legfontosabb pontot. Számomra a Nike Air Max 90 bőrnadrág a város őszi és téli cipője, és annak ellenére, hogy több más feladatra is létrejöttek, tökéletesen megbirkózik vele! Először is melegek vagyunk itt (ezért nem értem az embereket, akik nyáron utaznak), köszönhetően a magas talp és a bőr burkolatának, nehezen áztatják a lábukat, és sokkal könnyebbek, mint bármely más "őszi" cipő. A Nike Air Max 90 cipőkben könnyű járni könnyű hóval, nem csúszósak.

Lehetnek kopás nélkül, amikor elindul az első hideg, és addig az időig, amikor elég hó van ahhoz, hogy a hóembereket megformálja, de amikor meleg lesz, és nincs szükség kabátra - tisztítsa meg őket a szekrényben.

3 Év nike air max - érdemes költeni 200 dollárt a cipők blog stílusok