1. kérdés pap

Napot, uram! Vettünk egy autót. Van, hogy szenteld meg azt a templomban, vagy lehet otthon - anyám egy korábbi alkalmazottja a templomot. Köszönöm.

ieromonah Viktorin (Aseyev)







ieromonah Viktorin (Aseyev)

Kozlovsky, Vladimir Leonyidovics

Természetesen, a lányod hajtja babonás félelem. Emlékmű átalakítani nem szükséges, lehetséges újraértelmezését a történet. Keresse a ikont a Nagyboldogasszony az Isten Anyja, ahol a lélek az Istenanya ábrázolja kezében a Megváltó alakjában egy kislány, így lehetséges, hogy értelmezze ezt a számot a sírkő, mint egy szimbolikus kép a lélek az elhunyt.

Deacon Illés Kokin

Jó napot kívánok. Mondd, kérlek, a lányom neve Alexander, a keresztségben akartunk adja meg a nevét, kétágyas, Alexandra Victoria (szent nap, hogy ő született), a templomban velünk, és azt mondta, hogy ez lehetséges, de a szertartás alatt a pap elnevezték Alexander, írott dokumentumban kiadott - elmult idő Victoria. Tehát mi a neve megkeresztelte a lányom? Nem tudom, hogy mi van most a őrangyala. Mondd, kérlek.

Ha a pap az úgynevezett keresztség szentsége a nevét Alexander, majd az azonos nevű és a lánya megkeresztelkedett. És tekintettel a születésnap dátuma és oltalmazója, hogy megtudja, a születési dátum.

Abbot Nikon (fej)

Üdvözlünk! Azt mondják, hogy az angyal nem tud imádkozni, akkor lehet kérni. Adhatok kösz, kérjen bocsánatot az angyaltól? Imáimban kérem én Guardian Angel: „Köszönöm, őrangyala, mert te mellém, mert nekem segíteni, védeni, megvédeni Köszönöm, és sajnálom, hogy mivel. én ostobaság, és mivel a bűneimet, akkor kell szégyenkeznie Isten előtt miattam. Könyörgöm, én őrangyala, segíts teljes szívemből szeretni a Mindenható, teljes szívemből, hogy higgyenek benne, mint amit szeretsz, és hisz benne, akkor és a testvérek a mennyben. Kérem, segítsen nekem, és bocsáss meg nekem. " Hogy helyes imámat? Köszönöm előre.







Miért nem imádkoznak az angyalok? Őrangyala a templomban rendezett és elkötelezett még az imák. És köszönöm, és bocsánatot kérni - teljesen helyénvaló. Ami az ima - nem rossz, de jobb, hogy használja az imákat a templom, mint például a reggeli ima vagy ima elalvás előtt.

Abbot Nikon (fej)

Jó napot! A nevem Inna és szeretném tudni, hogy ha van egy őrangyala, és ki ő? Köszönöm előre!

Deacon Illés Kokin

Üdvözlünk! A problémám a következő. Tisztje vagyok az ország (amely jelzi a stabil lelkiállapot). Azt nem hitt egészen a közelmúltig Istenben, de már események sugallta az ötletet, amit én gondoltam. Mint egy hang azt tanácsolta nekem, hogy hogyan kell csinálni, ami a legjobb. Azt megnyugodott, amikor rossz volt. Először is, nem figyel, de már akkor olyan világosan, hogy én még nem tudom, hogyan, de néha csak érzékelt események, amelyek egyik kollégája nem tudta (például elemek orientációját, amikor a leírás múlt). Magát kezdett tűnődni, mi az. Az interneten megtanultam, hogy lehet egy angyal, vagy őrangyala. Lett ima úgy tűnik, hogy kérje ezt angyal álmomban láttam egy párszor szembe gyönyörű vörös hajú lány, mintha láttam valahol, de nem emlékszem, hol volt, de úgy tűnt nekem ismerős. Lehet, hogy ez az én angyalom, és ha én valaha is lehet vele?

Tudod, Andrey, Aggódom, hogy a már kialakult valamiféle erotikus kapcsolata a őrangyala, míg az angyalok -, hogy testetlen és nemtelen. Az a tény, hogy amellett, hogy az angyalok a fény, vannak angyalok a sötétség, itt formája lehet, amely a felkészületlen ember keres egy lelki kinyilatkoztatás. Ne essen bele egy kísértet, ne tévesszen meg. Andrew, arra kérem, hogy mondja mindezt a gyónás és nem próbálja becsempészni a tiltott világban. Ha ez az Isten akarata, akkor nyissa meg abban az időben, de ezt nem lehet megcsinálni „támadás”, vagy akár stabil psziché katonai nem fog megmenteni.

Deacon Illés Kokin




Kapcsolódó cikkek