1. fejezet testkép - a titkot a modern divat

Hányan vannak elégedett azzal, ahogy a testünk úgy néz ki most? Hiszed vagy sem, tanulmányok azt mutatják, hogy csak 6% a női lakosság elégedett a testével. A fennmaradó 94% - nincs. Végzünk egy kis teszt. Ha a válasz „igen”, hogy elégedettek vagyunk a szervezet, azt kell kérni, ha hajlandó, hogy megjelent a fürdőruhát előtt 1000 ember? Ha továbbra is „igen” választ, gratulálok. A tested kép nem volt érzékeny a negatív hatása a negatív véleményeket, amelyek kifejezik a média.

Ha a válasz, hogy szereted a tested, de akkor sem fogadták volna megjelenni a fürdőruhát előtt 1000 ember, akkor valószínűleg nem elégedett a testével. Ne aggódj, mert ez a rész a könyv segít változtatni a helyzetét.

Ön ül a diéta diétázott az elmúlt néhány évben, vagy te gondolsz róla? Esélye van, hogy legalább az egyik ilyen kérdés a válasz igenlő. Annak ellenére, hogy 98% -a diéta nem működik (és még sok más, és káros az egészségre), továbbra is makacsul benne, hogy divatos legújabb étrend lenne a csoda, hogy mi vár az eszközöket, amelyek lehetővé teszik számunkra, hogy ágyba az alakja, hogy mi most, és kelj fel reggel a test, mint Sharon Stone. De ez nem történik meg, hidd el.

Talán nézi a híres színésznők, mint Demi Moore és Charlize Theron a fejedben sodort el a következő helyzetet: „Nem tudom elhinni, én vagyok olyan kövér és csúnya. Nem tudom, hogy jutottam erre. Demi Moore olyan nagy szám! Mindent! Holnaptól, ülök a diéta. Elkezdem ezzel él, akár egy fitness club Record „? Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen forgatókönyv van fájdalmasan ismerős. De nem történt velem, hogy egy szép test, valamint a képesség, hogy énekelni - ez egy természetes ajándék. Igen, a hús modellek és színésznők szép, és megcsodálhatjuk őket, de mint egy gyönyörű énekhangja, azok számára elérhetetlen legtöbben. Jelenleg nincs probléma súlyát - van egy kép probléma.

Most képzeljük el a következő helyzetet. Veszel „Cosmopolitan” vagy „Vogue”, és látni a fedél fotót Claudia Schiffer és Cindy Crawford, akiknek testsúlya 100 kg. Vagy hirtelen színésznők elkezdenek hízni, és meg nem annyira elegáns, vagy szexi. Tudni Syadite most a diéta? Biztos vagyok benne, hogy nem.

Az igazság az, hogy egy egyszerű kép néhány egészséges, vonzó, a szokásos minták arányait és színésznők is okozhat egy hullám negatív érzelmek, amit a nők oly fogékony.

1. fejezet testkép - a titkot a modern divat

Hadd hangsúlyozzam újra: a probléma nem a mi felesleg, és a mi kép. A média kínálnak nekünk nagyon kevés példaképek, amely segíthet a helyes felfogás magunkat, így van, hogy csináld magad. Tudjuk, hogy ez, ha vesszük, több mint 100 százalékos felelősséget az életünket, és magunkat.

Mit jelent, hogy a felelősséget? Nézzük csak beszélni részletesebben erről.

Milyen érzés volt tudni, hogy van élet az élet, hogy az álmok vagy ilyuzy? Valóban, elképzelni egy pillanatra, hogy száz százalékban felelős az élet folyik. Félsz, és úgy néz ki, lehetetlen?

Ha az élet nem ilyen, akkor számíthat arra, hogy, akkor valószínűleg rázza a fejét, és azt mondják, hogy még soha nem volt ilyen életet álmai. Te biztosan soha nem választhat az élet, hogy most, vagy a jelenlegi körülmények között, a szervezet, és így tovább. D. De a tény az, amit tett.

Hiszed vagy sem, nem számít abban a pillanatban. Nagyon hasznos az Ön számára, hogy vállalja a felelősséget a saját és az életed. Ez takarít meg a szerepe a sértett, és akkor egy alkotója. Mivel az áldozat, akkor mindig meg reménységedet valaki kegyelmet. Az egyetlen módja, hogy javítsa az életét az, hogy valaki mindent megtesz az Ön számára. Itt találja magát olyan helyzetben, amikor a hibás valaki, vagy azt mutatják, hogy valaki az ujját egy elsődleges túlélési taktika.

Mások hibáztatása lehetővé teszi számunkra, hogy át a felelősséget a saját vállát, hogy azokat egy másik, de ez nem ad semmilyen határozatot változtatni az életünket, annál jobb.

Felelőssége, hogy magad is jó, mert, mint az alkotója az életed akkor tudja végrehajtani az esetleges változások, hogy tetszik. Ha nem tetszik az életet, amit vezet, meg lehet változtatni bármikor.

Hangok irreális? Minden pillanatban az életünkben döntéseket. Némelyik kisebb, és úgy tűnik, hogy ezek hatása nem jelentős - például a fogmosás reggel.

Ha úgy dönt, nem mosnak fogat, egy reggel, ne aggódj. De elképzelhető, hogy miután úgy, hogy nem kell csinálni öt, majd tíz napig, majd egy hónap, és így tovább. D. Amikor végre jön a csekk, hogy a fogorvos, azt találjuk, hogy van egy tele lyukakkal, de a választás a cselekmény teszi teljesen felelős az eredmény. Hiszed vagy sem, de ez jó hír. Ez azt jelenti, hogy a szó szoros értelmében már kezd létre az életet, amit szeretne lenni, hanem élni az egyik, hogy van kidolgozott. Képzelje el, hogy az életben minden amit álmodtam. Hallottad a véleményen van, hogy „ha valami nagyon erősen hiszem, hogy lehet elérni a kívánt”. Adj magadnak egy ígéretet most, hogy felelősséget az életedért, és hogy érdekes és színes.

Ha figyelembe vesszük részletesen életében, azt látjuk, hogy az közvetlenül kapcsolódik a választásokat, amelyek már. Minden, amit mondunk és teszünk - az eredmény a válogatást tett minket. Néhány intézkedések jelentéktelen, mint a fenti példa a fogtisztítás. Más választás ambiciózusabb.

Például, én választottam a karrier, bár tudom, hogy én soha nem lehet gyereke. Barátom, éppen ellenkezőleg, úgy döntött, a házasság és a gyermekek.

Ha a választás -, hogy van egy család és a gyermekek, és nem törekszenek a karrier, én is az egészet. De a döntés, hogy az első helyen a karrier azt jelentette, hogy soha nem lesz saját gyermekeik. Sajnálom, de tudom, hogy tettem a választás, és ezért sajnálom - csak az én problémám. Saját elutasítása házasság valószínűleg, hogy megvédjen a fájdalom válás. Vagy talán ő nem engedi élni a boldog házasélet egy szeretett. De a hibás - vagy hitel - ez az enyém és csak az enyém.

Jó vagy rossz, de az életem - ez az én saját alkotása. Választások tettem is, és minden nap csinálok több és több választási lehetőséget, ami az életed. Minden nap lehet boldog, egészséges, boldog és szép, ha akarja. Hozzon létre egy boldog élet olyan egyszerű, mint egy jó választás.