3 támadható összeesküvés pin vonzza szerencse, pénz és a szeretet!

Rendes pin! Kedves és egyszerű tárgy, de hány lehetőséget adhat! Még egyszer a nagyanyám szavalja rá cselekmény a „szemmel verés”! És ami a leginkább meglepő, ez segít! Aztán lett kevesebb beteg, és szerencsém volt!

Pin - univerzális téma, hogy létezik az otthoni minden család. Akkor tudja használni, hogy megvédje magát és az otthoni negatív energia, véd a szemmel verés és állagromlás. Ráolvasás és rituálék, hogy dolgozzanak pin az életben jó szerencse és a jólét.

Összeesküvés pin: vonzza a jó szerencsét

Éjfélkor, hogy a legkisebb csap és talál egy félreeső helyen. Tedd egy tiszta ruhával, és gyertyát gyújtott. Beszélj szó összeesküvés:

„Kis pin - a nagy boldogság. Beszéltem hegyes vége a jó szerencsét, buta -, hogy megszabaduljunk a problémák. Pin egy teher, nem mondom el senkinek. Azt vonzódik az élet jólétét. "

Csöpög a viasz rajta egy párszor, és hagyja reggelig. Ezután távolítsa el a viaszt, és a csap trükk egy alig helyre a ruhákat.

Összeesküvés pin: Hoz monetáris jólétét

Szükséged lesz a hamis papírpénz, nyomtatott vagy vásárolt az ajándékboltban. Vegye ki a pin arany szín, betette a szent vízben néhány percig, majd perforált, hogy a lehető legnagyobb számú bankjegyeket. Fontos, hogy a csap gombos. Beszélj szavakat a rituális:

„Pin éles így fürge, a pénz találtam magam tisztítani. Szorosan megmarkolta őket én profit vissza. "

Ez az amulett, vonzza a monetáris jólét, meg kell mellé tenni ezeket a számlákat, pénzt energiát közölni kabalája. Ez lehet viselni, vagy tegye olyan helyre, ahol tartod a megtakarításokat.

Összeesküvés vonzza a szerelem

A piros szövet, vágott két szív, és azt írja a monogram és a szeretője. Ha nincs könnyű védjegy szív állítólagos partnere, írta a „menyasszony”. Gyújts egy piros gyertyát, és tedd a szívüket. Nyilvánosságra mozog egy csap, mint egy gyertya lángja, kiejtésével telek:

„A tűz lobbant fényes, mint egy nyári idő, meleg. Lakom a szívét őszinte szeretet és a tiszta érzések. Pin rögzítő, akkor hamarosan akar. Felébred szimpátia törhetetlen, az élethosszig tartó kölcsönös szeretet. "

Rögzítsük szívek még meleg csapot, és helyezzük egy éjszaka alatt a párnát. Ha lenne egy jó alvás, elvárják, hogy hamarosan a szeretője. Ha zavaros álmok, rituális ismét három nap alatt.

Kapcsolódó cikkek