85 éves pert indított Putyin, vagy miért szar úszik

85 éves pert indított Putyin, vagy miért szar úszik

„Én magam is dolgoztam egész életemben, az épület hazánk és hogyan élünk? Az öregek is alig megélni, a fiatalok kapnak 10-15 ezer rubel -. Hogyan élnek az, hogy a pénzt? - Felháborodva azt. - És ha a hivatalnokok és oligarchák és fizetni millió dollárt, és hatalmas helyek. Miféle szégyen? Miért Putyin elismerte, hogy kirabolja az országot? Ezért szükséges, hogy utasítsa őt a hatalomból, azt hiszem!
Suvorov is azt mondta, hogy „fáj” Oroszország és az emberek „amelyben épült, de most él szegénységben.” "

- Egész életemben élt rendesen. Ez jól működött. És ő az? Putyin? 56 éves születésnapját. Tanult ingyen, munka szabad volt. Ezután az összeomlás az Unióban. Ő $ 38 milliárd Svájcban. Miért tartja őket ott, hanem Oroszországban?

„A televízióban Ulyukayev beszélt: nyugdíjasok indexelt helyek 4 százalékkal több, mint három éve, akik több mint 500 ezer rubel - nem index. Ez az, ami a Legfelsőbb Bíróság. A lelkiismeret -, hogy egy ilyen hely? Még mindig védeni Putyin „, írta Szuvorov a fellebbezési tanács a Legfelsőbb Bíróság.

„Miért ítélték el és bebörtönözték 20 éve az egyiptomi elnök? Ezt az tette lehetővé? - Olvastam egy másik darabja, a kérelem a fegyveres erők. - Van talpnyalók a Legfelsőbb Bíróság, nem? Vagy van? Miért tegye Uruguay elnöke 6 évig, ahol a Legfelsőbb Bíróság az emberek, és nem korrupt? Miért Haiti megfosztott elnöki immunitás és letartóztatták a határon, míg elől az ország is van, ugyanaz a Legfelsőbb Bíróság? "

Amellett, hogy Vlagyimir Putyin elnök, Nikolai Fjodorovics nincs ventilátor, és az első orosz elnök Borisz Jelcin. Nyugdíjas nosztalgikus a Szovjetunió és a TV megtudta, hogy közvélemény-kutatások szerint, hogy nincs egyedül.

Kapcsolódó cikkek