42 hetes terhesség szült mindkét

kér irányban a kórházba, jól, vagy úgy tesznek, mintha a harcot, hívjon mentőt érkezik - mondja el, mi harcol csökkentek, vagy neozhdanno véget ért, át az általános osztály a generikus. Nos, és általában akkor nézd meg az állam a CTG baba Uzi csinálni, nyak potrebushat. meg kell óvatosan BE, Cho is, az idő fogy. A kolosztrum veszi az öregedés. Van egy perehazhivala, de követte szorosan, amint a kolosztrum régi, így kezdődött, hogy ösztönözze, de a teste nem válaszolt, végül prokesarili víz már zöld. Csak az isten szerelmére, ne essen pánikba, de csak ülni vár szörnyű véleményem.

Általános tényleg nem kell gyorsítani, a gyermek és az orvosok tudják a legjobban, ha minden nachnetsya.Esli che, akkor mindig kezdeni a stimuláció, de ez még mindig túl mesterséges nachalo.Ya fiatal volt, azt akartam, hogy gyorsítsák fel, engem (mert a szív két előtti héten), ezért vagyok a péntek este (mint ahogy az első szombaton fog szülni, valami pereklinilo én) futott a kórházban a lépcsőn a harmadik emeletre, hogy az első néhány órával 2. aztán elfogták, a víz mozgott éjjel (futás segített ) is, és szültem szombaton, mint a vezető. Ha elvi hétköznap szállítás, akkor nyugodtan ülni, és nem fut.

Szültem 41,5 hét. Reggel volt, hogy menjen a kórházba, az este namylas a fürdőszobában, és bementem a munkaerő. Bore természetben buborék csak 5 cm-es nyílás áttört víz átlátszó volt, placenta túlérett. Általában semmi jelét perenoshennosti nem volt.
Szintén 40 hetes és felmosószer, és vonzotta a férj, és felment a lépcsőn. Ennek eredményeként, amíg a baba nem akar, szállítás megkezdésének.
By the way, a fiú én születtem nyugodt. kényelmes, 10-szer úgy gondolja, mielőtt csinálni valamit, hátborzongató konzervatív. Ez valószínűleg nem akarja elhagyni az anyja hasában :)
Akkor a legjobb szerencse! Hamarosan találkozik a gyermek.

Azt prokesarili 41,5 hetente, kicsi is, vagy nem akarja elvenni))) A méhnyak nem nyitott, és a méhlepény én már rossz állapotban van, így az orvos azt mondta, hogy nem lesz többé várni. Azt mondták, hogy a víz enyhén zöldes. minden rendben van a babával. Mivel az orvos azt mondta, hogy nem marad terhes)))

de nekem a House szült egy lány 42 hetes, a nettó gyökerező méhlepény a méh, egy kis kellemes. víz zöld. Szóval, milyen furcsa az orvosok beállítva, akkor is, ha az ultrahang lehet tenni.

A perehazhivanii semmi jó. Megvan a kórházba, 41 hét, lépcsős cső, munkájával nem volt olyan meleg, az orvosok nem voltak elégedettek, hogy már későn. Caesarea visszautasította, mondván, ő fog szülni. Hosszú szenvedett, szült, de már túl késő volt, meghalt a gyermek után 4 órán keresztül.
Ha én lennék a helyedben, vajon 42 Mr. otthon ülni, vagy kell a kórházban. Azt is mondta, nőgyógyász, rendben, várjon összehúzódások.
Nem akarom megijeszteni, de azt kell, hogy figyelmeztesse, mert Vannak mindenféle esetben.
Kívánok könnyű szállítás és több, hogy megfeleljen a baba.

A húgom szült 43 hét. Szükségtelenül serkentik a gyermek elkezdett esni szívverés ((Ennek eredményeként a vészhelyzet császármetszéssel, mert Sat már csökkent 60 (születéskor jelen). A gyermek megmentette az utolsó moment..Kak mondta az orvos minden reggel. Nem volt senki, hogy megmentsék ( ((Nagyon óvatos perenashivanie. kérem, ne aggódj sokat, de tartsa az ujját a jobb pulse..A prenatális.

I indukáltunk 42 hét a születés. A perenashivanii semmi jó. Előfordul, hogy a gyermek nem lehet időben meg kell születnie, mert megvan a okok miatt. I, például volt patológia a membránok plusz oligohydramnion. Ezek a tényezők megakadályozzák a vajúdás. A méhnyak érett és készen áll, hogy távozzon. Amikor munkaerő indukált (valahogy kilyukadt zacskó vizek), azonnal megindult a szülés, és egy lánya és fél óra. A perenoshennosti jelek.

És én áttört a buborék 42 hét, bár a nyilvánosságra hozatal már 5 cm, de nem összecsapások voltak nem csak egy véletlen egybeesés, hogy elmentem, és kérte a következő vizsgálat. A gyermek is jelzéseket perenoshennosti, úgyhogy nem bánom, hogy nem várta meg, hogy megszületett magát.

Szültem pontosan 42. 41. és 6. tört nőgyógyászati ​​dolgokat, vette az irányt, és menjünk feladja. Én ott hozott patológia vacsorára már, csak volt ideje enni, és este, miután több vizsgálatok magam kezdődött (reggel volt, hogy szúrja a buborék, és ösztönözni) Ennek következtében, amikor értem jöttek öt reggel én már a munkaerő a nyak 3 ujjait. Klizmu, itt-ott, meghatározott rodbloke tűzött érzékelők CTG. Azt is elmondta, 50-50, a nagyon arc vagy prokesaryat vagyok, átlagos magasságú, vékony, és tegye 4 kg. Általánosságban elmondható, hogy jobb lenne prokesarili lenne oklemalas gyorsabb. De munkájával jó volt 10,25 szültem. Nem segítsége nélkül természetesen. A gyermek jelek perenoshennosti víz már a Zelentsy nem olyan egyáltalán, de úgy tűnik, elment tárgyaláson azt mondta, - nem nagy ügy. De általában, a gyermek nem húzza le, a köröm nem volt túl hosszú, a többi gyerek különbözött csak, hogy néz ki az idősebb, ezek mind olyan vörös volt kicsi, és én már, mint egy hét született)))) Általában, ne aggódj .

És igen, még mindig volt polyhydramnionnal és ezért nem indul el. Bár Mr. semmit nem mond.

Szültem 41,5 hetes vajúdni hétfőn szült, kedden este. Elmagyaráztam az orvost, aki majd meg kell 38 hetes valakinek 42. A vizek tisztán a gyermek nem volt jelei perenoshennosti

Már csak 3 nap telt el a PRD, és a gyermek már Elhúzódó volt oxigénhiány, víz zöld, valamint egy kétszemélyes szoros rögzítés, ivott egy korty vizet, alig szivattyúzzák ki, de amit naponta tapasztalt szóval nem lehet közvetíteni, az orvosok még mindig nem igazán mond semmit, csak „az egészséges és a gyerekek meghalnak, és a szar a tüdőben”

az én szomszédom a kórteremben feküdt Dagesztánban volt, 42,5 hét, ösztönözni - víz zöldek voltak sokkal hosszabb, kis hámozott egész, neki is maszatos zsírtartalmú tejszínt 3-szor egy nap, és a körmök oochen régóta, de úgy nézett rá, mintha a hónapban gyermek - és nézd fukusirovala kiváló, sőt a második napon, mosolygott a fültől fülig. Az orvosok a szomszéd megesküdött minden egyes alkalommal, hogy jöjjön kerek, azt mondták, hogy lenne még egy-két nap, és semmi jó volt köszönhető, hogy az átmenet. Ahh és egy másik - a méhlepény sosem hagyta el, 2-szer tisztítani, azt is mondta meghosszabbodása miatt.

Ran a kórházba, akkor ezt. Wrap néha még rosszabb, hogy nem jelenti.
Te fel egy székre, és nézd amint a vajúdás kezdete. Az orvosok tudják, hogyan helyesen mélyebbre ásni, hogy elindítsa a szállítás) Sok szerencsét!

Azt is perehazhivala. 41 hét. 1 nap - tette extra COP a baba hipoxia kezdődött és az összehúzódást, és nem volt.
Menj a kórházba, és az orvosok is, és átvegye az irányítást az állam a gyermek, és te.

, akkor kellene menni a gurulóút. Van egy 41 hetes már valaki kórházba már nézni, és úgy gondolja, hogy mit kell tennie. álló- és CTG 3-szor egy nap, és az USA-ban, és az ellenőrzést.

Nézd meg a történet a születés az oldalamon, szült 42nedeli, a harcok nem mentek jól dozhdalas.Vso.

42 hetes terhesség szült mindkét


Az átvitel után - mód, egészség, szigetelés, stb
Igen, és a korai és gyakran # 33; De ítélve a PE. Mindig első ultrahang után néhány héttel a kontroll.

petefészek kimerültség szindróma. IVF Sia
Csak endokrinológus Kutató Intézet Endocrinology előírt dobtam magam.

IVF UKRAJNA
Lányok, akik ittak Tivortin milyen bizonyítékot, hogy elfogadja ezt a gyógyszert? Lehetséges, hogy önkényesen a Popit.

42 hetes terhesség szült mindkét


Nem embrió
Lányok van szükségük. Azt 6ned 4 napig. Indítsuk el a vér és a pálya elkezdett húzni a hasát.

hogyan válasszuk ki a melltartó táplálására?
lányok, valamint itt ismét hozzád tanácsért. Hogyan választottátok melltartót táplálására magukat? Színes, p.

Vizsgálatok petefészek park - a kidobott pénz
Vizsgálatok petefészek park - a kidobott pénz. Tanulmány. (Bővebb információ) Nem tudom, kaki.

42 hetes terhesség szült mindkét


9dpo
Ő volt az első, így a korai))) teljesen üres? Ez csak nem :? D

Oldalas.
Nagyon érdekes összehasonlítani Oldalas a terhessége. Most nőtt fel, hogy 32 hétig. Balra egy.

17 DPO
Végül utolérte én polosochkm # 33; # 33; # 33;

42 hetes terhesség szült mindkét


Douching szóda esélyeit javítja a teherbe esés
Vélemények az orvosok körülbelül douching szóda Terhesség tervezésekor különböznek. Egyesek úgy vélik, ez a m.

Tényezője a terhesség korai szakaszában
Tudtad, hogy a készlet a terhesség korai szakaszában a laboratóriumban már lehetséges h.

Kapcsolódó cikkek