4 oka a nőnek, hogy csatlakozzon a hadsereghez, az újság "Vitebsk Courier"

Miért áll készen arra, hogy megváltoztassa a cipőjét a csizmáinak és mi az az előnye, hogy a hadseregben szolgálnak a tisztességes szexért?

4 oka a nőnek, hogy csatlakozzon a hadsereghez, az újság

A statisztikák szerint minden évben több és több fiatal nő készek változtatni cipő, bakancsok, skydive, tanulási fegyvertelen harc és a súlyosan erőltetett menetben, más szóval, hogy megvédje a föld és az ég az ország határain.







A hadseregben a nők számának növekedése világméretű tendencia. Nyugati országok fegyveres erõiben a nõi katonák mintegy 10% -a. A mai "női" sereg Európában ma a francia, amely mintegy 25 000 lányt foglalkoztat egyenruhában, ami az ország teljes seregének 8% -a. És Izráelben, a kötelességszolgálat, mint ismert, mind a férfiak, mind a nők számára kötelező.

4 oka a nőnek, hogy csatlakozzon a hadsereghez, az újság

A Vitebsk lányok interjúját követően összefoglaljuk: a hadseregben való szolgálat sokak számára érdekes. De miért akarnak a hölgyek elviselni a szolgálat terheit? Ennek több fő oka van:

Anastasia, 21 éves, mérnök

„Én vagyok a hallgató az akadémia a légi közlekedés, a polgári osztály, de van egy jó lehetőség a diploma megszerzése után adja meg a szolgáltatási szerződés keretében. Én jövő mérnök repülőgép-hajtóművek, és a tökéletes hozzánk gyakran küldött katonai egységek. Van egy ilyen lehetőséget nem ijeszt, mert egyrészt, mivel a válság az országban, egy garantált munkahely már jó, másrészt tudom, hogy a hadsereg támaszkodik jó néhány nagy előnyöket. "







A második ok: a katonai forma

Az "újszülött" nagy részének katonai egyenruhája viselése az egyik fontos oka a szolgálatba való belépésnek. A lányok szerint a formális tudományok szilárdak, tiszteletet kölcsönöznek mások között, ráadásul nem kell felidézni, mit viselnek a munkához.

Maria, 26 éves, Sales Manager

Mindig szerettem a katonai egyenruhát. Különösen a fiatal lányokra. Nem hiszem, hogy ez egy unalmas ruhákat, láttam sokféle alakja gyönyörű színek: grafit, zöld, fekete, ez szigorúan a leül egy alak. Szeretném viselni az ilyen ruhák, mert mint azt, és úgy érzi, még szilárd, fogta a fejét büszkén, mint olyan nem szórakozni, akkor azonnal összegyűjtjük és tiszteletre méltó.

4 oka a nőnek, hogy csatlakozzon a hadsereghez, az újság

Egy nő és egy ló megáll egy galoppon, és belép a forró házba, és az automatikus gép összegyűjti

A harmadik ok: romantika

A makacs statisztikák szerint több férfi van, mint a nők - és ez egy tény. Az intézetben, a munkahelyeken - a női csapat mindenütt keresi minket. Ezért sok lány reméli, hogy találkozik a valódi férfiak seregében, erős, okos és kedves. Romantikus nézeteik szerint katonai erõkben a lány biztosan nem lesz megfosztva a férfiak figyelmétõl.

Elena, 16 éves, iskolás

Úgy tűnik számomra, hogy a hadseregben könnyű megismerkedni egy sráccal, még akkor sem kell erőfeszítést tenni. Megszakítják a kezüket. Komolyan, talán ez nem rossz kilátás - katonás ember. Nekem úgy tűnik, hogy komolyabbak, megbízhatóbbak.

Negyedik ok: tesztelj magadat

Nos, miért ne? A hadsereg az élet egyik komoly iskolája, egyik vagy másik, különösen a lányok. A katonai szolgálat taníthat korlátozást, fegyelmet és felelősséget, segíthet a szellem megerősítésében és az akarat ápolásában.

Alla, 19 éves, tanuló

Nem idealizálok a hadsereget, mint néhány lány, úgy vélve, hogy "gyönyörű leszek a gyaloglás formájában", és minden fiam lesz. Csak tesztelésre és ellenőrzésre mentem. Természetesen szeretnék valamiféle elit részt venni. Gyorsan futok, egy küzdelemben veszek részt, vagyis boldog állóképesség. Ha nem találok munkát az érettségi után, megpróbálok csatlakozni a hadsereghez.

Közölje a fotót a jelenlegi háborúk cenzúrázása nélkül, kezdve a Donbass-al, és derítse ki, hogy mit nem másznak a szánjukra ....