5 Foods, hogy meg kell vásárolt Inglot - Alexander Vilkova

5 Foods, hogy meg kell vásárolt Inglot - Alexander Vilkova

Mindenesetre szakmai márka egyedülálló termékeket, amelyeket nyugodtan vásárolni a napi smink.

És így, a 5 termékeket, érdemes megvenni a Inglot







Szeretem a matt és selyem. Kiváló alapszín, nagyon nemes! Megőrül lila és lila árnyalatai. Ez különösen jó nekik :) Egy arany árnyalatok tartják a legjobb a profik, ők jól pigmentált és örökké a szatén.

2) Skulpturiruyuschaya por árnyékban 505 és 506

Ez a termék Szeretek mindent:

- nagyon reális színárnyalat (árnyalat 505 lányok hideg bőr raklap 506 meleg)

- pigmentáció. Ideális használat nem szakemberek és a kezdők. Kiváló laminált és tushuetsya.







Egy negatív - véget gyorsan :))

Van egy átlagosan 70 ember egy hónap, a doboz elég 2 hónap.

3) rúzs árnyékban 82

ez a tökéletes piros, amely megfelel a többség. Kiváló ágy, és nem terjedt! Szeretem ❤️

4) szájfény Sleeks árnyékban 25

Ahogy a mondás tartja, és a farok és a sörény :))

Szeretem, hogy alkalmazza azt a saját, és gyúrjuk egyéb termékek az ajkak, és az alkalmazott, mint egy rúzs. Bármilyen ajak terméket ad drága gyémánt ragyogását. Ismétlem 3-szor, bár termékek az ajkak, a papír, én szeretnék változtatni. De ő. Love Love ❤️

5) Brush árnyékok 6B

Tushuet árnyékok abszolút pára. Kiváló eltávolítja a világos határ színek és a kiváló foglalkozik a termékek a ránc. Nagy kefe! Sam bolyhos hossza és sűrűsége! Tökéletesen minden !!) De ez hogy gondosan meg kell megmosni. Mossuk és tisztítsuk meg a lágy drogok és kezeljük love :)

5 Foods, hogy meg kell vásárolt Inglot - Alexander Vilkova

fő fotó
fotós Lena Kiyan
Marina Lót modell
haj és a make Alexander Vilkova



Kapcsolódó cikkek