10 Ötletek játékok grafit asztal

10 Ötletek játékok grafit asztal


Annak ellenére, hogy maga az ötlet nem új grafit asztal, van egy táblázat kiderült egészen véletlenül. Anya megtalálható a tárolóedény vintage asztal kovácsoltvas lába, és úgy döntött, hogy tegye be a pavilon. Valahogy frissíteni a megjelenés, úgy döntött, hogy festeni feketére. De a meglévő festék volt csak elég a láb, akkor valami történt velem, és a továbbra is a feje fekete tintával töltött a pulton. Az eredmény, hogy mi van, és hogyan használjuk fel más célra, és később látni fogjuk;)

Grafit asztal és játékok rajta

1. Egyszerű risovalka

Megfizethető szórakozás véges is, krétásodás.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ez annyira jó, hogy dolgozzon ki semmit, könnyű korrigálni kisebb hibák, valamint a gyors és könnyű lemosni, ha szükséges, annak érdekében, hogy egy új remekmű :)

10 Ötletek játékok grafit asztal

Most, a gyerekek kedvenc tevékenységek - kréta rajz - nem kell mindig az aszfalt! ;)

2. Készítsen egy játék városban

Ez a játék addiktív dooolgo percekig vagy akár órákig. Bármilyen kis játékokat lehet használni a játékban - autók, repülőgépek, hajók és még sok más. Mindez megy, legyek és úszik. Kréta körvonalazza utak és repülőterek, húzott folyók és mezők.

10 Ötletek játékok grafit asztal

és mindenféle természetes anyagokat is részt vehetnek a játékban. Például ezek a házak tettünk nagy kövekből talált. Mishutka könnyen festette őket akril festékek különböző színekben, és én képviseltem kis ablakok. Véleményem szerint egy nagyon természetes out ház))

10 Ötletek játékok grafit asztal

Arról, hogy hogyan és mit lehet tenni a természetes anyagok, korábban már írtam, a cikkében 10 ötleteket játékok és kézműves természetes anyagokból. színezés a kövek, kagylók és más erdészeti erőforrások, azt is elmondta, there;)

Építsd így lehet, persze, nem csak a város, hanem az erdő lakói, a haszonállatokkal, például, vagy a dzsungel Jurassic dinoszauruszok ... Általában, attól függően, hogy mi a számok van raktáron, valamint preferenciák a gyermeket. Könnyedén felváltva az egyik vagy a másik játék.

3. Desktop "hodilki"

Legalább könnyen váltogatni a legegyszerűbb társasjátékok, az úgynevezett „hodilki”. Ezek alkalmasak még a kisgyermekek, ami nagyon érdekes, akár csak a dobáshoz, és segítségével anyám, akkor „séta” a mezőn, hogy megszámoljuk a csökkent pontot a kocka. Tehát nyugodtan és lelkesen gyermek tanulási és számolási. Bár ez természetesen nem ez a fő célja ezeknek a játékot. A legfontosabb érezd;)

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ezek a játékok is található szó kitalálni. Alapján egy - doboz pályákon mozdulatokkal. De a választási alanyok lehetnek száz. Még a chipek megfelelhet egy adott témában a játék. Például, mi használjuk a tér témát. Körünk volt csillagos hely különböző bolygók, és arra törekedtek, hogy a Nap)) Ez chipek váltak ismét színes kövek - rakéták, műholdak és ufo :))

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ha erősen zamorochitsya, majd a játék során sugárzott lehet homályos csillagászati ​​párhuzamos történetet, de én ilyen mélységben nem keres egy gyerek, de valami nagyon érdekes és izgalmas a téma lehet említeni, de nagyon felületes.

Mint tudja, újra, mert ezek a játékok, amit gondol, például, és a verseny autók, és a víz alatti kalandokat, és elmerülhet a barlang kincs ... Mindez nagyon könnyű felhívni krétával a grafit asztalra. És így, egy és ugyanazon úgy tűnik, hogy a játék válik sokféle kaland! ;)

4. Mandala

Itt teljesen váratlanul kaptam az ötletet, hogy ez a táblázat erre a célra :) Én csak festett krasivusche Mishutka régi tészta más márkájú játékok, amelyek többet mondani a jövőben, és eszembe jutott, hogy a buddhista szerzetesek is elterjedt színes homok mandala. Mi magunkat Mishutka nézte átutazóban az indiai Himalájában.

10 Ötletek játékok grafit asztal

A legfontosabb, hogy személyesen, véleményem szerint, mandala fejleszteni a gyermek egyfajta univerzális egyensúly és harmónia, mert a helyes mandala mindig kiegyensúlyozott és gyönyörű, mintha isteni mintákat. Nincs kétségem afelől, hogy ez felébreszti a belső energia mástól nem mandalák hordozta a szent jelentést még hosszú ideig.

10 Ötletek játékok grafit asztal

És ami fontos ditenka, ez a kitartás. Őszintén szólva, a három éves még nem olyan egyszerű, hogy összpontosítson, festeni szinte nagy pontosságú, vagy egymásra, mint a mi esetünkben, a mandala néhány detalek. Tehát ez nem törékeny képzés koncentrációja gondolat lehetetlen. Részben, némi tapasztalat, ez vezet még a képességét, hogy elmerül a meditációban. Nem tudom, mindenkinek szüksége van rá, de személyesen a gyerekek, azt hiszem, ez az egyik legkeresettebb készség. Mindenesetre, ezek az osztályok szokatlan és nem kevés gyerekeket vonzzák. Próbálja ki legalább egyszer, talán, hogy a gyermek mandala, mint a legtöbb,)

10 Ötletek játékok grafit asztal

Figyelem! Most, a növekvő népszerűsége mandalákkal eljárások a korai fejlesztés, gyakran látok egy nagyon más ötlete valójában mi is a mandala. Valamilyen oknál fogva, sokan úgy gondolják, „mandala” kombinációja eltérő geometriai formák. De ez teljesen rossz ötlet. Mandala - kiegyensúlyozott, harmonikus alak, ahol a páros oldala, mint egy tükörképe egymásnak. Például, a szimbólum a jin-jang nem más, mint egy mandala, vagy akár a horogkereszt - egy ősi jelképe a Nap, a forma, amely az úton, a Teremtő és a saját galaxisunk, a Tejút (négy pakolások karok egy galaxis), az is egy kiváló példa a mandala. De természetesen nem a mandala egy háromszög belsejében egy négyzet. Nem harmónia nincs! Nem hallgatnak, bocs, ez a részlet látni akartam a cikk későbbi részében a mandala =)) Csak fáradt látni ezeket a hibákat az interneten: /

5. Entangled "fonadékok"

Nem tudom, hogyan kell hívni a megfelelő verziót a játék, de mint Mishutka szeret. Lehet, hogy találkoztam ilyen bonyolult „labda” track, ami szükséges ahhoz, hogy a fenevad a házába, vagy egy csomó más variáció :)

10 Ötletek játékok grafit asztal

A példánkban a három autó megy az úton, hogy a posta, bankok és a kórházak. Meg kell roll minden a helyes úton a rendeltetési helyére. Gyermekek repült sárkányok a játék, mint. És mi vezette az autót oda-vissza mindig új utakat :)

10 Ötletek játékok grafit asztal

És ez csak egy nagy boldogság, hogy ez a tábla is azonnal jön a több ezer ezek variációi „golyó”. Nem kell a naplókat vagy képzési támogatás, nem kell egy halom levél feltalált utak, amelyek aztán megy a hulladékot, csak egy kis asztal grafit szükség;)

6. Labyrinths

Labyrinths részben hasonló az előző játékban. Itt is meg kell választani a helyes út, a főszereplő, de a különbség az, hogy a rossz úton kerül kiválasztásra holtpontok. Itt a kacsa van úszni mocsaras holtág a házába.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Mishutka is szereti ezeket a labirintust kumonovskih notebook. készen áll a „vágott” bennük egy fél órát)) Mert néha jön be neki a grafit asztalra.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ha a notebook ezek mazes készül átadni receptek vonat rajz különböző sima vonalak, akkor ez a lehetőség az asztalon van eltűnik. De még mindig érvényes fejlődésének térbeli gondolkodás és megoldásának logikai problémákat. És csak, hogy lehet játszani ezeket a játékokat.

7. Recept

Nos, mivel elkezdtünk beszélni az előnyeit előírások, azt javaslom, egy ilyen verzió is a gyermekek számára öt éves. Azok számára, akik tanítják az ABC vagy számok, vagy csak most készen áll az iskolába. Mishutka én erre, amíg nem készít, mert forgatták csak példák.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Anya legyen nagyon térfogati felhívni a betűk és számok, és a gyermek megpróbálja megismételni a formában a belső részén egy karaktert.

10 Ötletek játékok grafit asztal

8. Szó Játékok

Mint látható, költöztünk be a több felnőtt játékok. Nos, nem csak a gyerekek játszottak egy grafit asztal;) A családi vannak iskolások és hasonló elme játékok elkészítésére keresési szavak vagy nagyon dolgozzon! A legegyszerűbb megoldás az, hogy talál egy szót a karakter mezőbe.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Sasha, mint kiderült, nem játszott ezeket a játékokat, mert az elején egy kicsit habozott, de aztán gyorsan kattintott a játék. Alakul? Kétségtelen!

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ön is élvezheti a játékot a tészta vagy akár scrabble, melyek használatuk Karton kártyák betűkkel, mint például azok, amit tettem a játék Battleship, amely kiterjed a következő részben.

9. School mélyedés

Nem tudtam gondolni egy nevet az ilyen típusú játékokat. Az első dolog, ami eszébe jutott, hogy mi játszott őket, általában tanítási szünet, és néha még a class =)) Ezért ment ez koryavenko cím))

Az egyik legismertebb ilyen játék egy csatahajó. A táblázat ebben az esetben van szükség, hogy dolgozzon egy területen. A játék maga, vágtam a régi doboz festés egyrészt a kék festék, úgyhogy volt még távolról, mint a tenger, a másikon néhány terek festett hajók és csónakok.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Igen, néhány zamorochka itt jelen, de ez, csináltam Mishutka, ami csak kíváncsi nyílt kártyák keres hajók =) Ha idősebb, akkor már csatlakozni, és „alfanumerikus” koordinátákat.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Idősebb gyermekek azonos illik a klasszikus változata a játék, azaz a csak mezőket. Ugyanez az elv továbbra is elég híres játék Aknakereső.

Egy másik népszerű logikai játék Tic-Tac-Toe.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ilyen lehet még játszani Mishutka. Nem igazán megérteni a jelentését egy másik, de boldog rajz keresztek dobozok) Pár alkalommal még azt is sikerült nyerni egy esélyt, ez így van. )

10 Ötletek játékok grafit asztal

Ez a fajta játék kiváló fejleszteni a logikus gondolkodás a gyerekek!

10. dáma és sakk

Nos, a legtöbb homályos lehetőség, hogy idősebb gyermekek ez egy sakktáblát, ahol játszhatsz legalább ellenőrök.

10 Ötletek játékok grafit asztal

Mivel a chipek újra, akkor vegye egyszerű kövek, festett fekete és fehér színben. További ülés a gyermek))

10 Ötletek játékok grafit asztal

Az ötlete az adott fórumon jött hozzám az első helyen. Anyám még azt akarta, hogy festeni az asztalra egyszerre festett, mint egy sakktábla, de meggyőztem őt, hogy képes legyen használni egy fekete asztalon egy sokkal több lehetőséget. Nem vagyunk mohó sakkozók, hogy van egy tábla a keze ügyében. Mi sokféleség sokkal fontosabb =)

Valójában ez egy ilyen fajta mindenféle gyermek játékok grafit íróasztal mentünk.

Miután írom ezt a cikket, találtam az ötletet az ilyen táblázatok és a hálózatot. Tehát, nem mi vagyunk az egyetlen a maga nemében, és akkor is könnyen lehet, hogy egy hasonló táblázatot;)

10 Ötletek játékok grafit asztal

Azt hiszem, ez a legjobb, hogy is van vagy valami régi és már inkább elrontotta az asztalra, vagy illik egy olcsó ikeevsky kisgyermekek is asztalára. És még egyszer emlékeztetni arra, hogy az ő festmény szoktuk festék táblák Tikkurila. Ez tökéletesen megy, gyorsan szárad, és ellátja a funkcióját 100%!

Kapcsolódó cikkek