7 ok, hogy ne viseljen okos óra példáján kavics

1. A fantom rezgések

Az egyetlen lehetőség, Pebble ADVISED tulajdonosa egy új bejelentés - a rezgést. Hála neki, az óra is felébreszteni fel reggel. Fogadása nagyszámú bejelentések, a karóra nem csak nézni, mint egy játék a felnőttek, hanem a kockázat, hogy fejlessze a fantom vibrációs szindróma - az érzés, hogy egy motort terhelés, de valójában nem az. Van egy ilyen hibák érzetének a törzs, hogy kezd úgy tűnik, hogy a technika, amit pereobschalsya, és kell egy kis szünetet. Ez a probléma - nem szüleménye képzeletemben, csak egy kicsit a Google segítségével, hogy megtudja, hogy a szindróma valóban létezik.

7 ok, hogy ne viseljen okos óra példáján kavics

Akik nem értik, azt fogja magyarázni - nem, nem döntenek! Ha állandóan szemmel tartani az óráját egy ülés során a társa \ társa valószínűleg úgy dönt, hogy valahol siet, vagy lesznek etetni. A probléma nem oldható meg teljesen az óra. Az egyetlen módja, - csak ne nézd meg a közlemény. Mindent.

A második hivatalos, harmadik féltől származó szoftvert nem rendelkezik megfelelő. Ez nem a harmadik kézművesség, hanem a nagyon komoly programok: Foursquare, Evernote. Itt, úgy tűnik, az elv a jól ismert mondás a betegség a bélrendszer: az egyik működik, de a másikban nem. Aztán, éppen ellenkezőleg, de ugyanakkor - sok szerencsét.

Nem vagyok az a rágcsáló család, esztelenül kántálás „Csak működik”, de szerintem az, hogy hogyan mást bővül a óra elteltével válnak az intelligens tettem túl elfoglalt. Amikor először elindítja az órát nem tudom, hogy ennyi, és néhány nem a végén is. Tehát, ha azt szeretné, hogy az értesítés nem csak e-mailben, WhatsApp és a Facebook - minden rendben a piacon. Véleményem egy modult társ kell nyújtania kész sor eszközt, hogy segítsen megoldani a mindennapi feladatok listáját. Elég egy android, nem akarom ásni az órát, fordult az App Store (nem vonatkozik watchface'ov).

Mindig is lenyűgözött a céltalanság „N oka, hogy tegyünk valamit.” Valamint azok az ellentétek.

Ha a tárgy (ebben az esetben „Smartwatch”) kell írásban ezt a fajta anyagot, ez határozottan nem egy termék a tömeges piacra. És maga, legalábbis abban a formában, amelyben található a cikk írásakor az anyag ezek, akkor kudarcra van ítélve.

2. Sport / orvosi feljegyzések. Ez a lépésszámláló számít, és kalóriát, és a szívritmus monitor. Stb

3. Idegenforgalmi tartozék. Ez a tökéletes digitális iránytű, magasságmérő, hőmérő, időjárás állomás, stb

Mit tegyünk, mivel a felhasználók elvárnak okos órák? Szempontokat, mint a nem túl sok:

1. A hosszú távú működését a belső akkumulátor. Legalább 7 nap üzemidő egy teljes terhelés mellett. Nem úgy néz ki fantasztikus. Azon egyszerű oknál fogva, hogy a hordható senki követeli nyaktörő hardver tölteléket, ch vagy több magos processzorokat és sok GB RAM-mal. Tény, hogy az összes fenti vállát nagyon ésszerű darab vas.

2. jó megjelenés és testreszabás. Miután egy jó képernyő, nagy felbontás, kontraszt, stb (Ez az, ahol a tökéletes érzés az ő yadrena AMOLED szín és kontraszt!) Biztosítja hatalmas teret a különböző „skin” digitális „dial”. Nem divatos limit.

3. Egyáltalán egyedi és jól olvasható / felismerhető jelzéssel. Ágy fényjelek vagy rezgés. Megjelölést kell erős. És ne fantom.

Ez a lényege. Véleményem nem szükséges újra feltalálni a kereket. Próbálok skresschivat mopsz egy orrszarvú. City „Chasofon” vagy belezsúfol egy ilyen eszköz, és egy halom gazdátlan banális kényelmetlen belül az apró képernyő funkciói.

Ez a fent említett okok miatt, még akkor is, ha gadzhetomanom, én nem is néz ki az irányt a jelenlegi modell a „smart” órát.

Kapcsolódó cikkek