10 dolog, hogy elkerülhetetlenül megváltozik, ha elkezdett külföldön élni

Külföldön élő - természetesen a jutalom. Még ha ez rövid életű volt, ez a tapasztalat mélyen változtatni. Egy jó módja.

Íme 10 dolog, ami elkerülhetetlenül változik, ha elkezdett külföldön élni. Legalább egy-két hónap.

Ön folyamatosan új nyelvet tanulni. És felejtsd el a régi.

Nem vagyok szakértő részéről a működését az emberi agy, de valami azt súgja, hogy ha abbahagyja beszélni anyanyelvét, akkor előbb-utóbb elfelejti. Először elkezdi egyre jobban megérteni, mit mond az új polgártársaink az utcákon. Akkor lesz elégedett, hogy milyen gyorsan megtanulni egy idegen nyelvet. Időbe fog telni egy pár hónap, és már elkezd gondolkodni rajta! Ezért - egyenes út a feledésbe ellen az orosz.

Felejtsd elfelejteni, ha belép vissza az orosz nyelvű környezetben, akkor ismét tökéletesen kifejezni magukat a saját, hanem folyamatos támogatása nélkül a környezet, akkor nagyon buta hibákat, azt fogja mondani, vad dolgok, mint a „Nagy nadrág” vagy „busszal” (nem a vihar, és üljön rá, abban az értelemben), és folyamatosan esnek,

- Ő ... mint az orosz? Rádió? Nem, nincs rádió ...

- Sam Ön TV-ben! A! X-sugarak!

A bőrönd lesz nem csak kényelmes táska dolgokat.

Azt hittem, hogy after'll mozgatni a bőröndök dolgokat gyűjteni a lépés, akkor porosodik a túlsó polcon. Már arra is gondoltam, „Mit fogok csinálni mindazokkal bőröndök, hogy kap állandó?”. De én továbbra is használni őket évek múltán is él száműzetésben.

Az a tény, hogy a kivándorlás megszabadított engem mégis. Lettem egyre inkább utazni. És élvezze azt. Azt hiszem, a legtöbb azoknak, akik mernek változtatni a lakóhely, nem lesz ugyanaz: ha egyszer kapott ki a ketrec, szeretném megtartani ezt újra és újra. És igen, nem vagyok benne biztos, hogy élni fog a többi napon Brazíliában, ahol élek ma.

Ez nem egy utazás. Ez az élet!

Akkor él külföldön öt évig, aztán jön haza, hogy látogassa meg a rokonok, és barátai, hogy találkoztunk a kocsmában, megkérdezi: „Nos, hogy ez az utazás.” Néha szeretnék kiabálni: „Nem vagyok utazik? Ott élek!”. De még mindig nem értem.

Ezért én mindig válaszolni erre a kérdésre ebben udvarias sablon: „Annyi minden történt ebben a három évben ... Mindketten együtt vacsorázunk, és megmondom a legélénkebb benyomások!”.

Mindig szem előtt tartani az árfolyamot.

Lehet él egy másik országban, és tíz év, de továbbra is szem előtt tartani az árfolyamot. Akkor megy a boltok és házak egy új hazát és folyamatosan összehasonlítani az árakat. Most ezt a szokást - a részed, ahonnan soha megszabadulni, bármennyire akart.

A vonal a „normál” és a „furcsa” most és mindörökké lesz egy kicsit homályos.

Annak ellenére, hogy sokan úgy vélik, hogy a mai világban - egy globális McDonalds, ez nem az. És minden kultúrát, sőt a szomszédos, esetleg a saját koncepcióját a mi elfogadható, és hogy - nem.

Valahol normális, ahol a fiatalok megcsókolja az utcán, valahol - nem. Valahol marihuána lakói csendesek, valahol - nem.

Otthagytam Amerikában '23. Akkor azt gondoltam, hogy baj, ha valaki az utcán az orrát piszkálta. Ebben az esetben én magam mindig élvezte a fogpiszkáló vacsora után. Most képzeljük el, hogy ahol én vagyok ma minden pontosan az ellenkezője. Én nyugodtan tisztítható az orr itt egy nyilvános helyen. De én soha nem kapott használt arra, hogy a nyilvános használatát botok fogmosás - ez nem normális.

De itt van, amit igazán jó az a tény, hogy a megértéséhez ez a különbség akkor sokkal több szabad és toleráns ember.

a különböző országokban, az idő mérése különböző módokon.

Amerikában nem hívhat bárki a kávézóban ma. Az emberek élnek a naptárban. És vad düh minden alkalommal meg kell várni, hogy valaki több mint öt percig.

Most képzeljük el, hogy ahol most vagyok, túl későn, sőt 30 perc - ez normális. És nem voltam elégedett az első: ha bekerült a ragasztó, minden úgy történik, lassított, nem volt ideje, hogy ...

De akkor megszokja és adaptirueshsya. Annak ellenére, hogy továbbra is lehet csodálkozni, hogy néhány ember megszállottan időben, és a többi - nem gondolni rá.

A „rutin” eltűnik a szókincs.

Függetlenül attól, hogy az életed fog kidolgozni az új helyen, ahogy eltervezte, vagy nem, akkor soha nem lesz unatkozott, és a „közönséges”. A csoda fog történni minden nap.

Egy nap, szentelt egy egész napos fizetési csak két közüzemi számlák. Most már nem vagyok biztos, hogy holnap lesz a villamos energia és a víz. Ez annyira kiszámíthatatlan ... én csak mindig van egy „tartalék terv” - abban az esetben az idő szétesik, mert a felelőtlenség, a helyi villanyszerelő.

Általában váratlan dolog külföldön veletek minden esetben bekövetkezik tízszer gyakrabban, mint otthon.

El fogja veszíteni az összes, de ez nem fog nagy különbség.

És itt van a fő ellenérv a bevándorlás, amely gyakran szerepel a propaganda anyagok: ott nem akart. Ez - az igazság. De én megmutatom egy titkot: nem kell sehol senkinek. Te csak magának.

Tény, hogy az emberek gyakran félnek mozogni valahol máshol, mert „ott lesz senki”, vagy azért, mert félnek, hogy elveszítik a szokásos munka és a szokásos társadalmi kör.

Fogok többet mondani. Ha mozgatja elveszíti az összes az összes (kivéve MacBook és ruházat), ők. Szokásos útvonal gyalogláshoz. Családi összejövetelek. Kedvenc üzletek. Pet Products (ha nem a Coca-Cola). És az illatok, a színek, az időjárás és az ízek.

Mielőtt elmész él egy másik országban, és akkor nem is gondolja, hogy minden, amit akarsz, hogy vigye haza őket, illeszkednek egy pár bőrönd. Nem is emlékszem fele a dolog, hogy úgy tűnt, hogy nagyon fontos volt.

Most jelenik meg: „Minden lehetséges.”

Most már tudja: összegyűjti, és öntsd bárhol, ahol csak lehet egy nap alatt.

Kezdeni az élet tiszta lappal? Ez az ötlet már most nemcsak inspiráló, hanem megnyugtató. Tudom, hogy mindig lehet kezdeni. Semmit.

Minden más lesz.

Az első alkalommal, akkor gyakran úgy érzik, megalázták ... Majd meg kell kérni (gyakran ismeretlen) emberek segítségét a legáltalánosabb helyzetekben. Minden nap úgy tűnik, annyira összetett és szokatlan, néha ijesztő.

De lesz egy pár hónap, és kényelmesek. És a szíved túlcsordul az érzés, hogy képes valami sokkal nagyobb, mint a gondolat.

„Ha elég bátor, hogy dobja el minden jól otthonos, és akkor bármi lehet: egy ház, öreg pontszámokat -, és nyomja meg az út az igazság, hogy az igazságot keresik önmagukban, vagy a világ körül, ha őszintén hajlandó figyelembe venni a nyom minden mi történik az úton, ha Ön, mint minden tanár, kivel találkozik, és a legfontosabb dolog - ha hajlandó elfogadni és megbocsátani nehéz igazságot magáról, hogy az, amikor megnyílik, és az igazság. "




Kapcsolódó cikkek