Felül kell vizsgálni az első döntőben CEV Cup

Krasnodar „Dynamo” és a „Gazprom-Ugra” a távol mérkőzés CEV Kupa döntő elveszett 5 db, de az esély nagyon jók a hazai mérkőzéseit.

Felosztás - Európai kupák

Döntő CEV Kupa női klubok, valamint a férfiak körében, komoly orosz íz: Krasnodar „Dynamo” védi a cím nyert egy évvel ezelőtt; Szurgut „Gazprom-Ugra” először a történelemben, jutott a rájátszásba a harcokban az európai trófeát. Akaratából torna elrendezés, nagyon kényelmes az orosz klubok, az első mérkőzések és Kubanochka és Szurgut kellett játszani egy párt - és minden dől el az orosz területen.

Ami a jövőt illeti, meg kell jegyezni, játékvezetői mindkét mérkőzést - és Isztambulban és Berlinben a választottbírák nem az, hogy több, mint sípoló mellett a házigazdák, de ... nos, nem igazán foglalkozott a jelentősége a pillanat, és néhány „lebegett”. Ez, ha nagyon finoman kifejezve, mert néha tetteik miatt a legszembetűnőbb negatív érzelmek. És ez lehetetlen, hogy ne tartsák tiszteletben, és csodálja a harci szellem „Dynamo” és a „Gazprom-Ugra”, amelyek nem teszik le a fegyvert, és elvitték ebben a helyzetben, talán a legnagyobb - egy pontot. Minden a rájátszásba, ami lezajlik eltérő fél tartalékot.

Isztambul szindróma

Az érzés, hogy a tevékenység zajlik a labdarúgó stadion, és nem a pálya egy zárt szobában, nem telt el a kezdetektől a mérkőzés Isztambulban. Ezt az érzést gondosan létrehozott rajongók „Galatasaray”, mindent megtesz, hogy Krasnodar röplabda kényelmetlenül érzi magát. A ventilátor mező gond üvöltő, éneklés, mérlegelni a dobhártyát, intézkedik előadások ... Úgy nézett látványos és sok játékos Krasnodar „Dynamo” volt vnovinku.

CEV jutott. Nők. Az első mérkőzés

"Galatasaray" (Isztambul, Törökország) - "Dynamo" (Krasnodar, Oroszország) - 3: 2 (25:14, 22:25, 25:16, 21:25, 15:13)
Az első szettet a Krasznodar „Dynamo” őszintén nem működik - egy nyomasztó a vétel minőségét, az öt ász a teljesítménye „Galatasaray” játékos - háziasszonyok rés a számla valahogy még illetlen a döntőben az Európa Kupa - 10: 3, 13: 4, 20:10 . Naoshibavshuyusya a recepción Alexander Pasynkova helyébe Natalia Hodunova, hanem javítja a dolgok a hátsó sorban, és nem tudott: pontokért kapott csak tökéletes befejezés. Ebben a helyzetben a labda ment Irina Filishtinskaya - Natalia Kicsi vagy központ a nagyon nagyon jó körülmények között. Maryuhnich Marina és Anastasia Samoilenko volt egy jó százalékban, kivéve, hogy a labda eléri őket ritkán. A játék véget ért a pontszám 25:14 javára „Galatasaray”, és a legjobb dolog, ami lehet, hogy Krasnodarka ebben a helyzetben - hogy felejtsd el.

Miután a fiók 1: 0 a második játék, Konstantin Ushakov vett egy timeout és röviden be egy Banshee szintjén hatással van a hallási receptorok. Ez megrázta díjak - mindig csendes mentor ment módszerek szokatlanul. „Dynamo” rázzuk, keverjük, és vezetett még a pontszám. Az elnyert doigrovku volt egy blokk, és ennek következtében a „Galatasaray” esett hibákat. Hiányosságok azonban végül kúszott szinte tökéletes játék az elején a második szettben a Krasnodar csapat, a második pedig a műszaki előnyei a vendégek szinte semmi sem maradt - 16:15. Ahhoz azonban, hogy alkalmazkodni tudjanak a kínálat szeretőit és rendezni az ernyő blokkoló Asli Kalach, Krasnodarka keveredett egyenlő harcot „Galatasaray”, amit átlósan olasz Nadia Chentoni. És a lelátókon. Kezdeményezés pometat mindkét oldalán a rács eredményeként a kis aktivitás a támadást, és két egymást követő ász Hodunova végül költözött Krasnodar, és a beállított végződött mellett a vendég csapat - 25:22.

A harmadik szett kezdett kubanok olyan kellemetlen, mint az első - 2: 8. Kis dolgozott a támadás, és a recepción újra és újra terjedőben van a varratok. A közepén az orosz csapat, a párt képes volt pontosan beállítani a teljes játék, de a különbség, sőt megszűnt nőni, nem zsugorodik. Kiváló játékot játszott Chentoni, hogy megbirkózzon, hogy - még a nehéz, ahogy a második szettben - nem lehetett semmilyen módon. 16:25 - a pontszáma „Dynamo” elvesztette a harmadik szett. És az elején a negyedik Ushakov kellett emelnie a hangját, újra és meggyőzni a játékosokat, hogy ez a játék - nem játék egyáltalán. És még egyszer, ezúttal röplabda játékos venni, és kiegyenlített csökkentésével hárompontos lag: erőteljesen és következetesen játszott az első negyedévben a játék darabot a védelem és a következtetést doigrovochnyh támadásokat.

Következő Krasnodarka segített belga doigrovschitsa háziasszonyok Charlotte Leys, amely már elhúzódott a támadás, és itt a kettő nem a legjobb megoldás (nincs segítsége nélkül kötőanyagot, természetesen), amit bemutatott „Dinamo” két bónusz pontokat. Vendég, ha illatosítására a vérben, megnövekedett nyomás az ellátási Maryuhnich kereső öt szünetek. Kiváló dolgozott is a blokk, leállítjuk a Chentoni - 19:13. Mi indult nagyon rosszul a Krasnodar csapat, hogy véget ért a nagy: a végén a játékosok „Galatasaray” teljesen szétnyílt, abbahagyták az evést a területen, vagy legalábbis a „Dynamo” játékos, és úgy gondolja, a törekvés ebben a helyzetben naivan.

A tiebreaker bátorság orosz röplabda játékos nem megy sehova. Filishtinskaya intelligensen osztja el a terhelést pick-up volt annak érdekében, és a török ​​csapat megtorpant - 3: 6. Néhány zavart a „Dynamo” védelmi törekvő támadás, és egy sor hibát megengedett „Galatasaray” még az állás - 6: 6. Rampage szélén Ushakov kapott sárga lapot, vett egy timeout, mondta egy motivációs beszédet, és a lányok visszatértek a helyszínre. És elment a bírók, hogy a feszültség és a hőt a döntő szett több „lebegett”, az (próbálja objektíven értékelni, hogy mi történik) irányába „Galatasaray”. És mi tisztelegni Krasnodar „Dynamo” - tette hozzá a röplabda csapat és az orosz erők, és a harag - 13:11. Azonban a rossz időben vétel krasnodarok elakadt, és költségére megegyezett - 13:13, még mindig ugyanaz a Kalac ismét terrorizálta a hátsó sorban „Dynamo”. Ő szerzett Match Point ász, és eladta Kirstie Jackson blokkolja a Kis.

Berlin vétel

Előestéjén a mérkőzés mentor „Berlin Recycling» olasz Roberto Serniotti, amelyben bejelenti az első döntőt a »Gazprom-Ugra« az EKB, világosan festett mindent, ami szükséges ahhoz, hogy a játékosok. Megbirkózni átvétele Szurgut, nyomással a kínálat, hogy csökkentse a hibákat a minimumra, és egyúttal figyelembe kockázatokat. Egy csomó dolog, és ugyanakkor nagyon egyszerű - egy univerzális elméleti recept legyőzni minden csapat játszik, hogy a stílus „Gazprom-Ugra”, de csak próbálja annak elvégzésére. A németek természetesen a fiúk, és tiszta kivitelezés, de van még egy bírósági tényező, és hátra a játék maga szibériaiaknál - ami végül működött. „Berlin Recycling” lehet büszke a hazai győzelem, de a Szurgut, ez a trükk nem valószínű, hogy sor kerül.

CEV jutott. Men. Az első mérkőzés

Konstantin Bakun arca mindig nehezen olvasható minden érzelem - nagyon alacsony kulcs férfival, de azután, hogy véget düh forrongott és főtt benne, szó szerint ömlött szélére. És ez rendben van, hogy a harag, ő volt a játék tranfsormiroval agresszió, és nem valami mást: a második játékban a házigazdák szó elsöpörte a helyszínen, az esélye őket Bakun and Co. maradt. Hogy a korai megnyugodott, mert nagy elválasztás hosszú távon lehetővé tette nagy bányász „Berlin” Robert Cromm és Paul Carroll otthon érezheti magát újra. Azonban a 25:16 a házigazdák a végén alig tenné bárki bárhol, hogy nyugodjon meg, és a koncentrációt.

Erre a „Gazprom-Ugra” már meg kellett fizetnie a következő meccsen - a német csapat meghúzni a vendégek számára egyenlő játék várta hibák (ó, milyen nevovremya naoshibalsya Alex Brdzhovich), és megragadott egy markában a pontszámot, és a vendégek. Szurgut lett ideges, és elkezdte, hogy elkerüljék a további pontatlanságok - a végén a takarmány kötőanyagok Timothy Zhukovsky „Berlin” már megnézte az öt pontot - 11: 6. Továbbá, ennek oka a nagyon intelligens, erős zúgás áll, a házigazdák továbbra is egyértelműen mutatják teljesítményét az edző utasításait: a pályán szólóztam Lotman és Carroll támadás - Carroll és Cromm és a blokk „Berlin”, bár nem gyakori, egyre rendkívül fájdalmas akadályokat. Brdzhovich végül elhagyta a területet, de miután ült a padon, és megérteni, hogy mi történik, a negyedik részlet szerb tért vissza a harcot.
Különösen azért, mert a német csapat viselkedett kicsit raskontsentrirovanno - és rossz, és nem szolgáltak annyira, és a török ​​bíró fütyülni kezdett egy hiba a második fokozatban már kötőanyag „Berlin”. „Gazprom-Ugra” erős volt a doigrovku pontosabban benyújtott és könnyen kitalálható blokk támadásokat.

Az ötödik játék, ami elnyerte a házigazdák - 15:11, Surgut már tudta -, hogy szorult ebben a helyzetben a leginkább. És a saját hibáit megakadályozta aktívan felzárkózni. Rafael Khabibullin nyugodt volt: egy ponton Berlin - kiváló alapot a visszavágón a Szurgut.