142 véleménye a Nemzetközi Intézet Közgazdasági és Jogi Moszkva, Basmanny, Rubtsovsk

Maga a Fehéroroszországból, sikerült belépni a MIÉP 6 évvel ezelőtt, csak az a tény, hogy van távoktatás. Minden vizsga és a tanfolyam átadta időben, a fizetés is történik meg időben. Ez az érettségi ideje, és megkezdte az első évben általában nem megengedett, ahogy a kis% -a Antiplagiat. Oké, vettem akademku évet, akkor azt mondták, hogy fizetni, és átadni vizsgák. Fizettem, és átadta az oklevelet újra. Diploma írta antiplagiat 60% volt a kért, de valamilyen oknál fogva már ott volt egy másik tesztet, hogy nem. további ›







Minden teszt már a régi, és nem felel meg a jelenlegi szabályozás! Mit tanítanak? Ők csak pénzt, és semmi más!

Tanárok IIEL minden természetellenes. Az személyzeti osztály élén teszi Fish. Itt Obukhov, doktora Történelmi tudományok tartott vele, mint a jogi doktor. Emberek nélkül szakmai oktatás - vezető oktatók és professzorok. A többi tanár - .. Holt lelkek, vagyis a szám IIEL anélkül, hogy tudnának róla.

Ami a tanárképzés minden felírva. Alapvetően a lezárja számadatokat kar MIÉP, mintha itt, és azt mondják - holt lelkeket. Emberek, akik tudatlanul jött a MIÉP, majd lemondott, és gyakran velük IIEL összes felkapott és vezetett is használ, de a személyes adatokat.

MIÉP által vezetett alelnök rektorok és vannak emberek, akik a felsőoktatás, némelyik nem. Minden néző a tanárok a legjobb év a munka és a szabadság. Ezek fojtogat ez tompultság és vice-rektorok Karpenkova, Gladkov, Matyunina. Ez követik a megadott sorrendben. Már van egy termék a saját termelés, mint a Nechayev, Ivanov és mások. A jogi osztály valamennyi katonai nekik egy freebie fokozat és a rugók a Obukhov (Diploma történész), és Ivanov (termék MIÉP). A többi dolgozóval. további ›

Több mint fele a diplomások nem szabad gosam, annak a ténynek köszönhető, hogy a tézisek nem telt el egy új tesztet. Ez gam mondta két nappal a vizsga előtt. Rektorhelyettes IIEL felkínált képezni újra. Érdekes, hogy ő és rektor pontosan egy jogi diploma? By the way, ez a fajta helyzet sok ág. Nos, akkor megkapjuk a diplomát egy másik helyen, de kíváncsi vagyok, aki eljön, hogy tanulmányozza az egyetemen a következő évben?

MIÉP van szükség annak érdekében, hogy a kereskedelem oklevelek részletekben 5 év. Ezek nem tanulnak semmit. Mindez nem világos, ki és miért a MIÉP.

Abban az időben, nem mentem, hogy egy felsőoktatási, és csak később rájöttem, hogy nagy hibát követett el. Már egy anya, a kiadások egy csomó időt otthon, érdekli a távoktatás. Tetszett a program, amely a felajánlott MIÉP. Kényelmes órarend és fizetési ütemezés.

Élő Belorusszia! Ebben az évben diplomázott a MIÉP (Jogi Kar) távollétében. Nehéz volt, de érdekes. Néhány panaszkodnak az Anti-plágium, és tetszett, ezért tettem diplomás munka, és nem kell fizetni. Most azt akarom, hogy magisztrátust, de eddig azt hiszem.

A római. Vjacseszlav, egy jó egyetem. Az egyetlen tanácsot jól szakdolgozat megírása és felkészüljenek a záróvizsgán az edzés végén - ez a jövő, jól, és adja át az összes tesztet időbeli lefolyásának és a gyakorlat, és minden rendben lesz. Ne tévesszen meg, az oklevél kapott érzelmek fellángoltak és igazságtalan érzelmi véleményt. Minsk Branch azt mondanám egyszerűen a legjobb az ágakat, hogy az egyetem. A hatalmas plusz, hogy a fej a fióktelep Minszk megfelelő, intelligens vezető. Készüljön fel a vizsgára, tanulni, és minden rendben lesz.

Egész életemben dédelgetett szeretetét tudás. Nem, nem vagyok egy könyv féreg, és nem zsúfolt, én csak szeretnék valami újat tanulni, kommunikálni intelligens emberek. Azt érettségizett ezüstéremmel, egy tisztességes mennyiségű pontot. Sajnos, az állam egyetem költségvetésének szinte lehetetlen eljutni, hanem tanulni díjazásos alapon őrülten drága. Nagyon örülök, hogy létezik egy középiskolában MIÉP. Itt csodálatos tanár felelős metodisták, a jó könyvtár és referenciaanyagok, hogy segítsen megszerezni. további ›







Azt IIEL úgy tűnik, hogy a kicsi és barátságos ország, ahol minden jól megy mindig, ahol a diákok jól vannak. Tudjon érdekes előadás néhány tanár tényleg lenyűgöző, hogy milyen a sebessége a verseny, annyi információt adott megemészteni. Ahhoz, hogy menjen, persze, sok időt, de ha megtalálod magad a falak, az egyetem - ez olyan, mint ha jön a meleg strand után a nyirkos Moszkva utcáin.

Kapott IIEL tavaly. Tanulok, mindent szeretek, szuper tanárok, végezzen tudományos, kompetens és érthető előadásokat. Nagyon kényelmes menetrend az osztályok, az ülés megy „hurrá”. Örülök én választottam ezt egyetem!

Tanulok a 2. évben, és azt mondhatom, hogy egy jó iskola! A legtöbb tanár töltenek egy érdekes és informatív előadások, ha valami nem tiszta, mindig készek segíteni. Sessions elég könnyű! A MIÉP is kap egy tisztességes felsőoktatás, én még soha nem kételkedett ebben nem.

A sok felsőoktatási intézmény városunkban MIÉP hatalmas előnye a rendelkezés a minőségi oktatás, hiszen ez ad lehetőséget, hogy a diákok, hogy együtt a szükséges elméleti ismeretek és gyakorlati készségek, gyakorló a szakértelem az adott területeken. Szeretném kifejezni, hogy a tanárok és a személyzet IIEL háláját a lehetőséget, és a hozzáférést egy kiváló oktatás! Bárcsak az egyetem továbbra is elfoglalni a vezető között az egyetem!

Szeretném megosztani a benyomásait az intézmény (MIÉP). Érkeztem, hétfőn 3 szüleik is alkalmazni kell. Azt fontolgatja számos egyetem és IIEL egyikük. Alján az őr poszt, és hagyjuk csak egy menetben. Én egy kicsit meglepett, nem tudom, miért, de a gondolat, hogy csak az állam. egyetemeken. A kiválasztási bizottság a második emeleten, nagyon könnyű megtalálni. Meg kellett várni, 6 perc, ott már készül a többi. Nos, a benyújtott dokumentumok gyorsan, nem húzza a gumi, válaszolt a kérdésekre, sőt. további ›

Elnézést a korábbi vélemények, azt mondták, a harag harc diplomás munka. Roman. Átmentem a vizsgák jól, nagyon aggódik, de megbirkózott. Köszönjük! Elnézést az érzelmek, az Institute of nagy tudás, ha megpróbálja, hogy magát. Köszönjük!

Készítsük el a dokumentumokat a bíróság, megtévesztve az embereket. Minsk Branch.

Maga a Fehéroroszországból, sikerült belépni a MIÉP 6 évvel ezelőtt, csak az a tény, hogy van távoktatás. Minden vizsga és a tanfolyam átadta időben, a fizetés is történik meg időben. Ez az érettségi ideje, és megkezdte az első évben általában nem megengedett, ahogy a kis% -a Antiplagiat. Oké, vettem akademku évet, akkor azt mondták, hogy fizetni, és átadni vizsgák. Fizettem, és átadta az oklevelet újra. Diploma írta antiplagiat 60% volt a kért, de valamilyen oknál fogva már ott volt egy másik tesztet, hogy nem. további ›

Szeretem natív IIEL Ufa, hogy csak nem addiktív a testünkben. Ez az, ahogy én szoktam két évig az ő intézménye és a kedvenc tanárok. Körülbelül tanul az intézetben csak a pozitív érzelmek! Ajánlom mindenkinek, mert a tudósok - a fény és a tudatlanság - a sötétség!

Én nem szeretem, mielőtt bármilyen változás, és mindig értékes stabilitást. De az új félév, tanárok megváltoztak, és valahogy ellenséges maguk hozzanak létre. És valóban egy nagyon jó oka. Rájöttem, egy dolog - rossz tanárok nem fog megtörténni. A MIÉP biztos!

Tanulok, hanem inkább csak a befejező tanulmány e intézetben. Tudod, hiába emberek lógni címkék egyetemeken. Ha a nem állami intézmény, ez nem jelenti azt, hogy nem fog adni semmit. Tanulok az ág, de nem Moszkvában. Mi Kiselevsk nem egy nagyon nagy választék, hová menjen tanulni. A fő stream elhagyja a várost, és szemben egy hatalmas számú probléma, a pénzügyi és erkölcsi. Nem tudom, nekem ez jobban megtanulni a ház minden oldalról. Emellett tanított a moszkvai, hogy minden anyagot tökéletesen, ezért vagyok teljesen nyugodt.

Kaptam az egyetem két fokkal. Az első alkalommal jött vissza a faluba. Saltykovka. Az elmúlt 15 évben soha nem bántam a választása az intézmény. Sok köszönet a személyzet az intézet, kivétel nélkül. Jó volt tudni, hogy az intézet helyszínen, hogy néhány tanár még mindig dolgozik. A diplomamunkám nehezen talált munkát soha nem fordult elő. Most foglal nagy helyet foglalnak el az a jogi szakma. Anélkül, oktatás a legmagasabb minőségű, így nem volt igazságos. további ›

Úgy értem, hogy elmondjam, mint egy diák, aki tanul a második évben a nem kormányzati intézmények, semmi baj. A legfontosabb dolog az, hogy egy engedélyt és akkreditációt. Nem feltételezem, hogy megítélje, és beszélni más egyetemek, de IIEL méltó intézmény. Egy nagyon nagy számú tanár a munka az Intézetben, és mások. Így olvasunk tanárok RANHiGS még a Moszkvai Állami Egyetemen.

IIEL végzett egy pár évvel ezelőtt, és csak úgy döntött, hogy levelet köszönöm a tanároknak. Szégyellem magam, hogy én nem csináltam korábban, de itt van, amit arra késztetett, hogy erre. Éppen tegnap hallottam egy beszélgetést két fiatal lány a buszon, aki tárgyalt intézete. A tanárok mindig késő, előadások kapnak a picsába, ők maguk kétes oktatás. És akkor eszembe jutott, hogy tanult magát. Ahhoz, hogy a tanár késett az osztályba? Igen soha nem volt így. Minden előadás érdekes volt, úgy magyarázta. további ›




Kapcsolódó cikkek